Jarní sraz 2013

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

boco818 napsal:

Ahoj,

nastali nejake zmeny v mojom programe, pravdepodobne na zraz nebudem moct prist, co ma velmi mrzi...
ale este je tam nejaka sanca


šance je vždy a budeme si přát aby to vyšlo nám všem vím že je to těžké máme všichni honičku s termínama :) ,navíc stále není odhlasováno a upřesněno nic takže vše se uvidí :) moc rád se s Tebou uvidím chlape na jakémkoli setkání
18. bře 2013 17:55 #81

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Jarní sraz 2013

Hodys napsal:

Okolí Vranova je nádherné a ubytování je tam nepočítaně , a s Keithem jsme se dnes domluvili že uděláme co nejdříve vyjížďku do těchto míst a nabídneme více alternativ...................................................................



Zdarec,občas se "tam dole" potuluju-jak uzraje čas,můžete sem dát echo - pokud to časově vyjde,sklouznul bych se event.s váma.
21. bře 2013 18:43 #82

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

Malp napsal:

Hodys napsal:

Okolí Vranova je nádherné a ubytování je tam nepočítaně , a s Keithem jsme se dnes domluvili že uděláme co nejdříve vyjížďku do těchto míst a nabídneme více alternativ...................................................................



Zdarec,občas se "tam dole" potuluju-jak uzraje čas,můžete sem dát echo - pokud to časově vyjde,sklouznul bych se event.s váma.


určitě budeme rádi,jen co skončí leden(PROTOŽE TOMUHLE MĚSÍCI SE JINAK ŘÍKAT NEDÁ TOHLE NENÍ BŘEZEN :laugh: ) A ROZTAJÍ VŠECHNY ZÁVĚJE tak pokedeme dáme sem echo na vyjížďku :)
22. bře 2013 23:11 #83

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

tož klučíci a holky jelikož tu není žádná reakce už delší dobu,nesměle to zkusím zase já :) chtělo by to začít už navážno plánovat setkání pokud má být v červnu tak je nejvyšší čas...za sebe slibuju že hned co mě přejde kašel a rýma (což bude ve středu :) bo su šaman a vím to)začnu ladit s Kethem (a věřím že se přidá Malp a ještě pár kluků) vyjížďlu na Vranov a zlokalizujeme pro nás všecky možnosti srazu...teda pokud budete chtít jižní moravu o čemž by mohl někdo povolaný dát hlasovat -bo já neumím vytvořit ty tabulky- a další věc je hlasování o termínu což by taky mělo začít takže kdo rozumí těmto věcem prosím pěkně jestli se dá udělat nějaké hlasovací místo ?
21. dub 2013 23:39 #84

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Re: Jarní sraz 2013

Čau! Já se přiznám, že jsem na tom pracovně tak špatně, že nejsem schopen k organizaci přispět jinak, než dobrou radou. :-) (a samo vhodnou publicitou na webu). Tedy supervelmi bych ocenil, pokud byste se toho s Kethem a případně dalšími dokázali chopit.
Co se týče dobré rady - výhoda je ta, že kdo zařizuje, i rozhoduje. Tedy hlasování nedoporučuji, protože se stejně nakonec nezavděčíš všem a zbytečně ti to celý proces pozdrží a zkomplikuje. :-)
Takže za správce a provozovatele a zakladatele klubu rozhoduji, že sraz letos bude v oblasti Jižní Morava. :-) Zbytek máte volnou ruku. :-) :-) :-)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
22. dub 2013 15:06 #85

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: Jarní sraz 2013

Lidi, to mi ani neříkejte, já už ten termín mám dávno v kalendáři a už jsem zrušil i dvě další akce... :S
Praha 4 - CBF 600S 2004
22. dub 2013 18:01 #86

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

Pacous napsal:

Čau! Já se přiznám, že jsem na tom pracovně tak špatně, že nejsem schopen k organizaci přispět jinak, než dobrou radou. :-) (a samo vhodnou publicitou na webu). Tedy supervelmi bych ocenil, pokud byste se toho s Kethem a případně dalšími dokázali chopit.
Co se týče dobré rady - výhoda je ta, že kdo zařizuje, i rozhoduje. Tedy hlasování nedoporučuji, protože se stejně nakonec nezavděčíš všem a zbytečně ti to celý proces pozdrží a zkomplikuje. :-)
Takže za správce a provozovatele a zakladatele klubu rozhoduji, že sraz letos bude v oblasti Jižní Morava. :-) Zbytek máte volnou ruku. :-) :-) :-)


Ok a mockrát děkuju :) tvá rada nám dodává odvahu to roseknout a mluvím tu i za Keitha...takže 1) místo srazu : Vranovská přehrada 2)kemp: výběr ze tří možností v rozmezí asi 10 km,takže na plánování trasy to v podstatě nemá vliv,jen po osobním zhlédnutí vybereme ten nej a do 13 května dáme odkaz 3) vyjížďka bude nejen po ČR ale i do Rakouska (myslím že to oceníte silnice tam mají pravý asfalt a nefalšované krajnice i patníky jen bohužel nemají díry a výmoly a taky Vám bude chybět štěrk v zatáčkách,a skvělé sypané záplaty po zimě,...jediný problém může nastat pokud má někdo nehomologovaný laďák za ten je pokuta hodně vysoká to říkám narovinu známý platil hodně eur,ale ta vyjížďka za montáž origo laufu stojí osobně jezdím po Rakousku moc rád protože tady je to spíš motokros u nás) 4) termín jsem v prosinci nabrhl ve stejné dny jako loni má však vadu že se kryje s Hondafestem tohle je jediný problém to přesně KDY protože bychom si přáli aby dojeli všichni 5) návštěva auto-motomuzeí je jich tu hodně máme vybrané 2 největší 6) pro ty co by vyloženě nechtěli vyjížďku do Rakous připravíme individuální trasu kolem pohraničí do Slavonic kde je hodně bunkrů a Slavonice jsou moc hezké historické městečko kde se zastavil čas 7) těšíme se :) plavky sebou :) bude to u vody :)
Poslední změna: 23. dub 2013 00:11 uživatelem Hodys.
22. dub 2013 23:38 #87

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

Eddie75 napsal:

Lidi, to mi ani neříkejte, já už ten termín mám dávno v kalendáři a už jsem zrušil i dvě další akce... :S


termín jsem navrhl stejný jako byl loni z úcty k tradici a s předstihem ...a vím jak je těžké vyhovět všem ...uvidíme jak s tím zamíchá ten Honda fest kolik lidí tam bude chtít jet...a kolik bude vůbec moct v tomhle termínu ...tohle je vždycky nejhorší část plánování to KDY
Poslední změna: 23. dub 2013 00:08 uživatelem Hodys.
22. dub 2013 23:46 #88

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48

Odpověděl Marty11 pro téma Re: Jarní sraz 2013

Kucí zvopákněte ty dátumy...
Myslím že to bylo 7,8,9.6.2013, nebo se pletu ?
Dík.
Honda CBF 1000 2010
23. dub 2013 09:15 #89

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Re: Jarní sraz 2013

Marty11 napsal:

Kucí zvopákněte ty dátumy...
Myslím že to bylo 7,8,9.6.2013, nebo se pletu ?
Dík.

Presne tak
23. dub 2013 09:41 #90

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.015 sekund