NÁVOD - Odstranění kmitání řídítek výměnou ložisek - str. 3

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Kmitání řídítek

Pokud ti nevadí testovat a zkoušet moment neřeš abych nepsal že to bez toho nejde ... spíš tak ze když to pretahnes je to blbé když to nedostaneš taky ... to druhé ložisko mi odešlo proto ze jsem zvedal na zadní a projel jsme Balkán a Rumunsko dlouhé skoky i 15m podobné :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
07. bře 2021 15:34 #111

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 63
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Ales pro téma Kmitání řídítek

Já reagoval na tvoje tvrzení jak to všichni mění ve 20 tis.,( chápu, bylo to obrazně), a na další tvrzení jak to nemá dotahovat ale rovnou měnit a oboje není pravda Ne že ty s tím někde skáčeš skoky 15m. Mě dotahovali krk v Hondě při 49 tis, já měnil ložiska v 68 tis a teď mám najeto 83 tis. Po výměně jsem lehce dotahoval a od té doby na to nešáhl. Kmitání řídítek se nekoná, při žádné rychlosti. Při 20 tis to samozřejmě může dotáhnout bez problémů. Když to nezlepší, mění. Ale skutečně nevidím důvod hned tvrdit ať to nedělá.
CBF 1000 r.v. 2006
07. bře 2021 16:33 #112

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Kmitání řídítek

Hele to máš pravdu bylo to špatně napsané nemyslím si že je na vyhození ale určitě to vyřeší problém... s kmitanim nevím jestli starý litr možná je na to kmitání méně náchylný je to jiný ram ... těch 15m byl odhad když předjíždis auto co ti začne přidávat a najednou se propadne v levém pruhu cca o 20cm silnice letis jak drak 3X CBF ve vzduchu a holky nás mláti do zad B) :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
07. bře 2021 17:24 #113

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Kmitání řídítek

Za mě když udělá změnu ocení tu tuhost a má klid na dlouho
Honda CBF 1000 RS:)
07. bře 2021 17:26 #114

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.729 sekund