Re:Spálené zapalování

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Spálené zapalování vytvořil uživatel JinT

Zdravím tak po návratu z naší cesty cca4500km okolo francie. Jsme s Klárou skončili před plzní ujeli jsme ještě 10km na volnoběh a pak už jen autem do prahy a druhý den pro motorku... s Transitem... Tímto bych chtěl poděkovat prezidentu MotoGuzi clubu který nás zadarmo vyzvedl ze silnice a odvezl do Prahy čímž mi hodně ulehčil.

Ovšem zpět k jádru pudla. Spálil se stator zapalování. V současnosti jsem rozhodil sítě a řeším zda koupit opět originál a bát se kdy opět shoří. Nebo vzít repliku a ušetřit nějaký koruny a vyměnit ji třebas dvakrát :).... Přesto bych měl radši motorku u které si budu jistý, že se z cesty vrátím. Proto se snažím opět najít díl který mi zaručí, že bude fungovat napsal jsem do Ignitechu a uvidím co mi odpoví. Blbé je to, že to potřebuji vyřešit do pátku kdy bych měl jet na Moravu nebo aspoň do našeho výletu na Slovinsko.
Máte někdo nějakou zkušenost případně nápad jak to řešit?
Honda CBF 1000 RS:)
17. srp 2014 13:03 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Spálené zapalování

Tak to je pech Jindro,doufám,že se ti zadaří zprovoznit drakouše.
17. srp 2014 13:06 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Spálené zapalování

Makám na tom mám jet o víkendu na moravu to vezme čert ale potřeboval bych to dát do kupy na Slovinsko... zatím to je opravdu napnuté...
Honda CBF 1000 RS:)
17. srp 2014 19:45 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Spálené zapalování

No neviem,u zánovnej motky to neje častá závada,daj premerať aj reglér..previnúť altík nieje problém ak máš overeného fachmana alebo kúpa noveho..hlavne popátrať po príčine zhorenia
17. srp 2014 19:50 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Spálené zapalování

Ahoj
Tak se mi podařilo díky Bocovi zjistit, že u našich strojů je to známá závada a je na to i prodloužená záruka. Díky tomu se mi podařilo dnes udat motorku do servisu a mám snad i naději, že se ji podaří dát dohromady před Slovinskem.
Všude jsem narazil na neochotu ani se podívat na to zda nějaká záruka na stator je... díky MCH v Praze jsem si to ověřil. Měli supr přístup a servis reaguje velice pružně. Dokonce se tam potkali obě moje motorky moje první VT750C2 a CBF-ka stojí teď ve stejné garáži(to už byla dvakrát prodaná ale stejně jsem ji poznal holku :woohoo: ). Jinak mi říkali, že se údajně jedná o výrobní vadu. Prý by to teď mělo být lepší... S Ernestem si myslíme, že to je možná i tak, že je díl prostě jen poddimenzovaný a prostě se neuchladí záleží na stylu jízdy a občas to prostě odejde... Bůh ví kde je pravda.
Honda CBF 1000 RS:)
19. srp 2014 19:45 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Spálené zapalování

JinT napsal: Ahoj
Tak se mi podařilo díky Bocovi zjistit, že u našich strojů je to známá závada a je na to i prodloužená záruka. na stylu jízdy a občas to prostě odejde...


Kurňa nestraš - ,jinak máš štěstí,že se servis k problému postavil čelem.
19. srp 2014 20:29 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Spálené zapalování

Malpe,
Zisťujem či sa to nebude dat vymeniť preventívne, dám vedieť.
19. srp 2014 20:54 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Spálené zapalování

boco818

OK , na to su zvědavý.
Taková závada je pěkně na hovňajs.Kdysi to opakovaně hořelo synovi na TDR 125."Pan elektro" to opakovaně převíjel a ono to opakovaně šlo do kytek,takže jsme s mladým vypilovali i tažení motorky na laně :woohoo: .Pomohla až výměna z druhého motoru-druhý kus. Takže za sebe - nepřevíjet,měnit .
20. srp 2014 08:10 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Spálené zapalování

No tak mam odpoved - preventivne to nevymenia... az ked sa to pokazi. :angry:
20. srp 2014 11:00 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Spálené zapalování

boco818 napsal: No tak mam odpoved - preventivne to nevymenia... az ked sa to pokazi. :angry:


Tak to je útěcha ! Každopádně díky za informaci.
20. srp 2014 12:42 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.672 sekund