Re:Spálené zapalování

  • Příspěvky: 16
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Fret pro téma Spálené zapalování

Tak svépomocí převinutý stator vydržel dva roky, než se šlusnul na kostru, mrška. Však on už mu pan Mareš ukáže zač je toho ... :laugh:
22. čvn 2018 10:17 #151

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Spálené zapalování

Co ma spolecneho SPALENE ZAPALOVANI se SPALENYM VINUTIM DOBIJENI?
Diky :laugh: :silly:
22. čvn 2018 15:24 #152

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Spálené zapalování

Fret napsal: Tak svépomocí převinutý stator vydržel dva roky, než se šlusnul na kostru, mrška. Však on už mu pan Mareš ukáže zač je toho ... :laugh:


Tak, uz jsem posilal k Maresovi 3(ne 3x :) ) a zatim naprosta spokojenost.
Posil jsem i s reglerem na kontrolu
Poslední změna: 22. čvn 2018 15:26 uživatelem Mefisto.
22. čvn 2018 15:25 #153

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Spálené zapalování

Zdar jak svina.Tak po roce uzivani noveho statoru pisu-origo stator mi odesel loni na konci sezony-vydrzel temer
70 tisic km a za novy od Hondy jsem nechtel davat tusim kolem 13 000 Kc,- tak jsem koupil ten z wemota za 4000 Kc.
Mam najeto 8.tisic km a drzi se statecne-namontoval jsem i merak dobijeni Koso-ten mi doporucil Malp-dekuji Mirku.
CBFo si chci nechat takze pokud stator z wemota odejde do vecnych lovist tak budu informovat.Ahoj.
Díky: Malp
31. říj 2018 17:37 #154

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Spálené zapalování

No tak super držím palce ať to šlape
Honda CBF 1000 RS:)
31. říj 2018 21:30 #155

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Spálené zapalování

konvajsr napsal: Zdar jak svina.Tak po roce uzivani noveho statoru pisu-origo stator mi odesel loni na konci sezony-vydrzel temer
70 tisic km a za novy od Hondy jsem nechtel davat tusim kolem 13 000 Kc,- tak jsem koupil ten z wemota za 4000 Kc.
Mam najeto 8.tisic km a drzi se statecne-namontoval jsem i merak dobijeni Koso-ten mi doporucil Malp-dekuji Mirku.
CBFo si chci nechat takze pokud stator z wemota odejde do vecnych lovist tak budu informovat.Ahoj.


Tak hlavně ať to jezdí .
Ve finále jsi tam dal který konkrétní stator ? Výrobce ? ( jen tak pro zajímavost )
01. lis 2018 15:30 #156

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Spálené zapalování

Myslim, ze to je jedno kolik na nem mas najeto, spise je to u originalu starim :)
Ja ho nechal delat tusim, ze u Marese a po roce a neco spokojene dobiji. Merak jsem tam dal jiz predtim a tak jsem se dozvedel, ze odesel
01. lis 2018 20:09 #157

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Spálené zapalování

U pana Marese jsem to nechtel-po telefonu rikal,ze na to dava 6 mesicu zaruku
a z wemota na nej je 2 roky.Kamaradovi odesel rok stary stator na Hondu VFR 800 z wemota a uznali mu reklamaci
a poslali jiny-novy.Coz u pana Marese asi nehrozi.Mirku je to: vyrobce ELECTREX WORLD LTD-pisou made in England,
ale tomu se da v dnesni dobe uz tezko uverit.
02. lis 2018 17:49 #158

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Spálené zapalování

No pokud jsem mohl videt jak je to udelany od Marese a ty prodavany docela rozdil, tak se nedivim, ze mu to odeslo :)
Pokud by nebyl kolega co premotava motory a pod v nemocnici, tak jsem to nedelal ani u Marese. Ale kdyz jsme se divali na ty co prodavaji, tak je docela jasny proc to odchazi.
Ono je totiz jedno jestli na nem najedes 50000 nebo 10000 kilometru
Poslední změna: 02. lis 2018 20:09 uživatelem Mefisto.
02. lis 2018 20:02 #159

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Spálené zapalování

Ty jsi Mefisto zrejme placeny reklamni agent pana Marese.Namontoval jsem na sve CBF novy stator z wemota bo
jsem ho mel doma 3.ti den a pan Mares nemel cas.Ten stary puvodni jsem nakonec panu Maresovi za mesic
poslal a za 3 tydny mi prisel od neho opraveny a vysledek?Nerikam,ze je to zfusovane,naopak-je to moc pekne udelano
jenze ten od wemota vypadal co se tyce kvality lepe-muj otec ted v duchodu pracoval cely zivot v previjarne elektomotoru
a po prohlidce toho z wemota a pana Marese vypadal lepe ten z wemota-napr. otec rikal,ze po previnuti se dava ten
stator do specialni lazne a pak do pece kde se musi ten roztok vypalit a ten anglicky mel dost silnou vrstvu jak ten
original z Hondy a ten od pana Marese rikal,ze je videt,ze je to vyrobene tzv. na kolene.Ale,jo-pokud tvrdis opak tak se
s tebou hadat nebudu-kazdy ma svou pravdu.Cas vse ukaze bo i ten co vypada vzhledove lepe muze byt horsi.
18. lis 2018 11:02 #160

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.662 sekund