Re:Spálené zapalování

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Spálené zapalování

Ono to originalni je taky jen tak, originaly odchazi a Honda to stejne nevyrabi, cili mas na to stejnou zaruku jako z druhovyroby. Na CBF1000 UK to objednavali v US a zadny problem
10. říj 2016 16:28 #61

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Spálené zapalování

Hele to je právě ta otázka origo druhovýroba nebo někdo kdo motá drátky.... Je to přesně jak bylo napsáno je to poměrně přesná práce a když si vezmeš, že tě někde motorka nechá a to není jediný náklad a oni ti pak vrátí cca 3tis za špatný návin... já jsem prostě nedostal dobrou referenci ikdyž znám lidi co navinou motor nebo různý jiný ptákoviny tohle je malý drátek a sakra nahusto nemotanej.... :evil: :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
10. říj 2016 17:27 #62

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Spálené zapalování

Previnuti beru, ale origo je samozrejme v uvozovkach, protoze to Honda nevyrabi a jestli to koupi od stejneho vyrobce, jak to prodavj motodily a podobne tak si samo za prebaleni nasadi dvojnasobnou palku.
Stacilo me kdyz jsme objednavali presny sroub na lodni motor honda. Jelikoz jsme nevedeli jaky je to zavit a rozmery, objednali jsme v Honde za 1300 sroub podlozka matka. Kdyz to prislo tak ve FABORY objednano za 380
Takze origo je jen ten napis HONDA.
A jelikoz jsem se moc nesetkal ze by na nejake motce odchazelo vinuti, rekl bych ze to honda nechavala delat v chine
Poslední změna: 10. říj 2016 18:27 uživatelem Mefisto.
10. říj 2016 18:25 #63

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 22
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl boban pro téma Spálené zapalování

"Malp" post=17166]Co tady-nikdo nezkoušel ? Pokud bych býval nedostal origo v prodloužené záruce , asi bych šel touto cestou .

www.previjeni-regulatory.cz/kontakt





loni jsem měl podobné podezření a když jsem to kontroloval v Hondě tak mi říkali že veškeré převinutí si nechávají dělat u tohoto Mareše
Poslední změna: 11. říj 2016 18:07 uživatelem boban.
10. říj 2016 18:51 #64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Spálené zapalování

boban napsal:

Malp napsal: Co tady-nikdo nezkoušel ? Pokud bych býval nedostal origo v prodloužené záruce , asi bych šel touto cestou .

www.previjeni-regulatory.cz/kontakt/

loni jsem měl podobné podezření a když jsem to kontroloval v Hondě tak mi říkali že veškeré převinutí si nechávají dělat u tohoto Mareše



Když jsem to já začal řešit , tak jsem od dvou nezávislých zdrojů (autorizáky Honda) dostal adresu právě sem-takže potvrzuju tvou informaci.

Poslední změna: 10. říj 2016 19:24 uživatelem Malp.
10. říj 2016 19:23 #65

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 41
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl accumulator pro téma Spálené zapalování

Tak je mi jasný, že origo není origo vyrobené v Hondě. Ale doufám, že když to Honda prodává jako originální díl, tak tam bude záruka nějaké kvality. Uvidíme :)
10. říj 2016 21:23 #66

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Spálené zapalování

Hele to kdyby jsi zkusil ještě nějakého normálního dodavatele tak by to bylo za 100,- Fabory jsou zloději ve dne :woohoo: :woohoo:

Ale jinak jsem slyšel teorii, že prostě došlo v Hondě k optimalizaci ceny statoru tím, že použili slabší drát a na dlouhodobém testu se ukázalo, že to byla chyba proto přistoupili k této prodloužené záruce... ale neudělali stahovačku protože to by bylo výrazně dražší navíc spousta lidí si to měnila sama a nebo neuplatnila reklamaci... takže malá dom...
Ty vyměněné statory by údajně mely už být kvalitní... ??? :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
11. říj 2016 12:50 #67

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 41
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl accumulator pro téma Spálené zapalování

Tak doufám, že díl, který je v mototorce z výroby o kterém se ví, že kvalita je mizerná, budou měnit za kvalitnější :whistle:
11. říj 2016 14:11 #68

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Spálené zapalování

JinT: Asi jako kdyz si koupis desticky v krame a ty samy o par set vic, jen misto bile krabicce je tam napsany VW :)
11. říj 2016 16:12 #69

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 41
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl accumulator pro téma Spálené zapalování

Jenom vědět, kterej stator je ten samej :)
12. říj 2016 06:22 #70

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.857 sekund