Re:Spálené zapalování

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Spálené zapalování

Hele číňani už jsou tak daleko, že přes den vyrábí na lince díly Honda CRF a přes noc myslím že se to jmenuje VVXM nebo tak nějak a díly jsou záměnné kus za kus... s Martym 11 jsem to tuhle probírali... no né, že bych nebyl patriot nebo, že bych nechtěl kvalitu nebo spíš podpořit normální trh ale kurňa nová kroska kvality CRF za 115tis... do...ele to už je sakra rozdíl...
A opravdu se nebavíme o viziální stránce nebo o chybějícím znáčku díly mají i stejnou hmotnost...a funkčně opravdu v ničem nezaostanou... je to zvláštní doba... Ikdyž mezi námi cena těch dílů je jedna věc nevadilo by mi pokud by díly byly třeba dražší za cenu toho, že by šla životní úroveň těch co je dělají nahoru... ale ty díly jsou dražší nebo levnější jen velikostí marže co si obchodníčci přihodí... nic proti fair trade ale tohle je hnus.... kupte si teakový nabytek ta 35tis v Jižní Americe potomek indiána dostal 1dolar aby strom srazil :woohoo: :woohoo: :woohoo: s u těhle součástek to je stejný....
Proč v kvasinách nestíhají montovat auta a cpou jim Seaty protože prostě místní človíček má mzdové náklady 400kč a Španěl 800kč/hod možná i víc... Takže si nedělám iluze, že když koupím značkový kvalitní díl(rádoby) pomůžu světu... Tento dojem bych nechtěl vzbuzovat. Takže za mě ano pokud bych sehnal obdobnou technologii stejně kvalitní díl jdu do toho bez obav... ale kdo mi to zaručí....? :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
12. říj 2016 16:43 #71

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 41
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl accumulator pro téma Spálené zapalování

Tak tohle je na delší debatu :)
12. říj 2016 21:37 #72

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Spálené zapalování

Jindro bohužel máš pravdu tohle je monetární systém který je hodně zoufalý....a proto musíme vytvářet sobě i druhým hezké situace a pohodu za řídítky abychom utekli z Matrixu... :-) jiná cesta z toho není... přeji všem krásný zbytek moto sezóny 16
Poslední změna: 13. říj 2016 09:55 uživatelem Hodys.
13. říj 2016 09:54 #73

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Spálené zapalování

JinT napsal: :

No ono to je jeste trochu dal ato tak, ze 50.000 kusu se da do krabicky HONDA a 500.000 do krabicky NO NAME.
Kamos tam pracoval 3 roky pro holandskou firmu, tak nam obsahle referoval jak to funguje.
Dnes tam nechavaj vyrabet i BMW a dalsi znacky.
Nekdo tomu rika Globalizace :) vsichni globalne nechavaj delat v chine
Poslední změna: 13. říj 2016 19:11 uživatelem Mefisto.
13. říj 2016 19:10 #74

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Spálené zapalování

Také jsem nechtěně musel poptávat Chinu ale naštěstí se do ceny nevešli... Je to o tom, že pokud jsi prodejce a můžeš si díky nižším nákladům na lidi a buh ví co ještě nechat vyrobit věc v číně tak to z evropy prostě vezmeš a dáš to tam a díky tomu si přijdeš na pár korun tak proč né... Otázka zní co bude až se tam všichni přestěhují včetně automobilek tak se budeme divit až budem žebrat o práci... ten systém se jednou zhroutí doufám, že u toho nebudu... :sick:
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: josef.nejman
14. říj 2016 18:11 #75

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Spálené zapalování

Jeste jsem se chtel zeptat?
Kdo jste menil vinuti alternatoru, co jste davali za tesnici hmotu na viko?
Poslední změna: 22. kvě 2017 17:05 uživatelem Mefisto.
16. kvě 2017 17:02 #76

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Spálené zapalování

Mel tam nekdo tesneni?
Poslední změna: 12. srp 2017 07:29 uživatelem Mefisto.
08. čvn 2017 18:44 #77

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 5
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Fucida pro téma Spálené zapalování

Tak mě to začátkem června postihlo taky, najeto něco přes 60 tisíc km. Neštěstí mě odvezli dodávkou asi jen 10 km od domu. Stator převinut, tak to snad nějakou dobu vydrží.
Ale překvapilo mě, že řídící jednotka nepovažovala za důležitý dát vedět, že to nedobíjí. Kontrolka se vůbec nerozsvítila. Zjistil jsem to, až když jsem nenastartoval. Stalo se vám to taky, nebo to aspoň HISS svítilo, že se něco děje?
Poslední změna: 28. čvc 2017 10:57 uživatelem Fucida. Důvod: Chybějící mezera
28. čvc 2017 10:56 #78

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Spálené zapalování

Samozrejme, ze se me to stalo, ale to byva dnes jiz normalni. To same jsme mel kdysy u auta.
Ja jsem si tam, po tom co jsem zde cetl, nainstaloval voltmetrik, takze jsem videl, ze to jde z 12,5 pomalu dolu.
Nastesti to bylo jen uz Jihlava Brno
28. čvc 2017 14:59 #79

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Spálené zapalování

U mě to samý - žádné echo ,že by byl stator " na odchodu ".
Takže jen díky voltmetru na přístrojovce jsem zahlédl a dál už tomu věnoval pozornost , že napětí padá až na konečných 11 a fous V .
Bylo to cestou do Dolomit ještě v republice ( Písek ) ,takže jsem skončil na přívěšáku za autem a hurá domů .
Perlička - v Telči u železničního přejezdu při čekání na zvednutí závor už jsem nenastartoval - dostala rychlou smrt i baterie auta , takže šou na pokračování .
Poslední změna: 28. čvc 2017 16:47 uživatelem Malp.
28. čvc 2017 16:42 #80

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.811 sekund