Re:Spálené zapalování

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Spálené zapalování

JinT napsal: Hele jinak mě to začalo blbnout opravdu blbnout kousek před Garmish.... a dojel jsem až k Plzni kde se to už na 6V zastavilo.... dá se říci že to jelo daleko...


Co je to blbnout, ja jel z Prahy po dalnici na Brno a u Jihlavy si vsim, ze mam na meraku 11,5V :)
Jeste ze jsem diky vam, co jste to menili drive, si ho tam dal :)
18. zář 2017 15:22 #111

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 63
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Ales pro téma Spálené zapalování

Já jsem vyhodil z palubky ten levý budíček, kde mi akorát blikal imobilizer a řekl bych, že je k prdu a dal tam voltmetr. V tom bočním plastě, kde jsem ho původně měl, jsem na sluníčku neviděl ani prd. Tohle je o něco lepší, není to ani tak na 100%.

CBF 1000 r.v. 2006
20. zář 2017 10:42 #112

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Spálené zapalování

Tomu říkám hezký kokpit profi řešení čistá práce lepší jak originál klobouk dolu....
Honda CBF 1000 RS:)
20. zář 2017 12:43 #113

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 5
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Fucida pro téma Spálené zapalování

Tak se bohužel zdá, že jsem ve stejným srabu, jako před 3 měsíci a 4500 kilometry. Dnes jsem v Kolíně nenastartoval. Naštěstí jsem byl na kopci, takže dolů, nahodit přes kvalt a rychle domů. Po částečném dobití baterky a nastartování je síti jen cca 11.5 voltu.
Stator jsem měl převinutý, musím od servisu zjistit, kde to dělali. A taky proměřit, co je vlastně v kelu tentokrát, jestli opět stator. Bych do toho kopnul.
Perlička na závěr - stalo se to půl hodiny po tom, co jsem absolvoval STK beze ztráty kytičky.
21. zář 2017 19:51 #114

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Spálené zapalování

Zvlastne neviem o tom ze by statory odchadzali na 600vkach. Nemoze to byt zlou baterkou?
21. zář 2017 21:01 #115

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Spálené zapalování

Hele já bych to také přisoudil baterii.... ten stator umí v servisu proměřit... Boco má i návod ale elektrikář si poradí... ovšem rychlá smrt baterky je velmi častá... je otázka když jsi jel kolik ukazoval během jízdy....
Honda CBF 1000 RS:)
22. zář 2017 07:03 #116

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Spálené zapalování

TU najdes servisny manual, kontrola statora je tam presne popisana, v prinicipe ti staci multimeter.
Urcite by som dal zmerat baterku, resp. dal do motorky na chvilu nejaku funkcnu a otestoval ci dobija
22. zář 2017 09:35 #117

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Spálené zapalování

Tady je take neco
22. zář 2017 15:37 #118

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 5
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Fucida pro téma Spálené zapalování

Tak se zdá, že statorem to tentokrát není. Na odpojeném jsem na volnoběh naměřil mezi fázemi 15-16 V, v 5000 otáčkách 50 V a cca v 5500 (protože 5000 se blbě drží, vždycky mi to vyběhne výš) bylo 60 V. Což by mělo být v pořádku. Nejsem si plně jistý tím volnoběhem, někde píšou, že by měl dávat aspoň 20 V.
Ale z regulátoru leze jen 12,4 V na volnoběh.
Taky jsem zjistil přechodové odpory mezi regulátorem a baterií 0.4 V, naprostá většina (0.37 V) mínus. Nevíte, kde je mínus kabel o regulátoru ukostřen? Vede do hlavního svazku na pravé straně pod sedlem a v něm pak někam dopředu. Ale kam, to jsem už nezjistil, zatím jsem nesundával nádrž.
24. zář 2017 14:55 #119

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Spálené zapalování

tak mě taky čeká převinutí a možná i výměna regulátoru , odešla mi baterie a po výměně to nedobíjí jak má ,takže mi bylo doporučeno nechat proměřit regulátor a převinout stator :-)
06. lis 2017 18:48 #120

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.847 sekund