Re:Spálené zapalování

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Spálené zapalování

Hele v podstatě podle mě nešlo o inovaci ale někdo ušetřil u těch serii na materiálu proto to zjistili a udělali delší záruku někomu se to projevit mohlo druhému nemuselo jde o to, že na první pohled to vidět nemuselo být protože drát byl jen víc protaženej... po opravě to mělo být už ze standartního materiálu... jinak pokud vydržel 70tis tak si myslím můžeme mluvit o úspěchu.... protože je pravda, že všechny periferie jako hefty a zásuvky jsou opravdu navíc... nikdo neříká, že by nešlo udělat dobíjení silnější ale proč by to dělali... jde i o to jestli motorka jezdí v teple a jak se ohřívá....

Jinak můj názor je možná takový, že pokud bych měl platit plnou sumu(tenkrát to bylo asi 12tis) asi bych hledal převinutí a nechal bych se přemluvit na slinější materiál... mechanik mě proti tomu trochu varoval, že to prý nikdy nebude mít tolik závitů atd... ale pokud by to nešlo na záruku asi bych to také risknul... no uvidím už se blížím k bodu kdy mi odešel ten první tak sem třeba příští sezonu zase něco připíšu... Jinak co se záruky týká pokud je to oficiální tak nějaká musí být ze zákona vždy...
Honda CBF 1000 RS:)
12. zář 2017 06:47 #91

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Spálené zapalování

Ja bych to tam neposilal, ale clovek co me previjel poslednich 20 motory a vinuti umrel. Ze zkusenosti vim, ze to na vychode dosti sidi.At co se tyce kvality dratu a izolace, tak co se tyce laku. Cili u nas previnuty vydrzi "vecne".
A perlicka, vcera mi volal znamy, ze mu na CBFce odeslo vinuti v necelych 20000.
12. zář 2017 19:25 #92

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Spálené zapalování

Radku ty seš " v balíku " , tak je ti to jedno kolik vyplázneš za altík .
To my obyčejný lid :woohoo: bysme volili asi spíš to , co jsem ti posílal mailem ,nebo tady kolega
www.previjeni-regulatory.cz/alternatory/ vůbec bych se toho nebál .
A jestli přes zimu nevyjedu a půlroční záruka mě vyšumí - no a co ? - vždyť ono by stejně na 99% sfajrovalo mnohem později .
Ale je to jen můj názor .
12. zář 2017 20:10 #93

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Spálené zapalování

Aj by som to riešil ja mimo zaruky, dam to previnut overenemu odbornikovi
Díky: Mefisto
13. zář 2017 10:26 #94

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Spálené zapalování

Koupil jsem ten na wemotu.cz-Electrex za 4.000,- penez-byt vsude na netu o tom pisi,ze je to smejd tak muj servisak
ho daval uz do vice motorek prave z wemota a dodnes jezdi-neztratil ty motorky z dohledu-jen se mu 2 krat stalo,ze
poslaly vadny-nedavala jedna faze-poslal to zpet a prisel mu druhy den z wemota druhy.Rozhodl jsem se z wemota
bo na nej davaji 2 roky zaruku-volal jsem tam-i kdyz si mysim,ze to nebude tak horke-kdyz zavolam za 1.5 roku,ze
mi odesel tak pocitam mi reknou,ze mam v neporadku elektriku-ze mi to neuznaji.S tim panem Maresem na
previnuti stale pocitam a kdyz pojedu nekam dal tak si ho budu brat sebou-uz vim jak se to meni-to bych mohl zvladnout,
dobre je to,ze se nemusi vypoustet olej z vany bo altik je vys.Samozrejme,ze na ceste to nevymenim-musim s tim
nekde do dilny.Zas budu vozit na GG kila navic-na motorce toho mista neni nikdy dost.Obednal jsem i ten ukazatel
dobijeni Koso co mi poslal Malp v meilu-DEKUJI Mirku-pujde na motorku zaroven s novym statorem.Jak dlouho mi
vydrzi ten Electrex-napisu zas tady a pak tam dam ten previnuty-budu takovy testovaci jezdec.
13. zář 2017 11:34 #95

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Spálené zapalování

Ano Mirku-jsem v baliku-ale vis jak to je-ti co jsou chudi tak vdycky rozdaji i to posledni co maji a ti bohati si nechaji
pro korunu vrtat koleno a furt si stezuji,ze nemaji penize.Takze jako zbohatlik nehodlam investovat do noveho
10.500,- penez a jdu do toho za 4000,- penez.Jinak-kdo by mel zajem o original stator z Hondy tak uz ho slevnily-v roce 2015 jsem se dival kolik stal a bylo to kolem 13.tis Kc a dnes jsem volal do Hondy a chteji za nej i s DPH 10.488,-
penez-i ten sevisak na druhem konci mi potvrdil,ze byly drazssi.V Partsdepod ho maji za- dodaci lhuta 6 dnu-10.600,-
a dodaci lhuta 12 dnu-9.300,- penez jen nepisi jestli s DPH ci bez.A kamarad pred 2 lety obednaval z USA original
od Hondy stator na CBF 1000 a daval za nej 180 dolaru bez postovneho-prisel mu za mesic-ale to je slozite u me-
musel si tam nekde zalozit nejaky ucet ci co adt. nevim tak to nejak licil.Takze pokud nekdo ma kamarada nebo
rodinu v USA tak je nejlepsi original veci resit pres ne-samozrejme,ze pokud kupuji napr. desky tak to nema cenu,
jen ty drazssi polozky.
13. zář 2017 11:49 #96

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Spálené zapalování

Vyčerpávající odpověď za mě bych asi nechal raději převinout než druhovýrobu se zárukou ale to je jedno pokud máš na motorce místo... já jsem si myslel, že se nevyndá bez výměny oleje navíc když se spálí otázka jak pak olej vypadá... a proto jsem nechtěl mít takové problémy s výměnou někde na cestě KOSO určitě dobrá věc jak uvidíš 12,5V tak hledej dílnu :woohoo: ale to ti nepřejeme takže hodně šťastných km s tím novým pertinaxom :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
13. zář 2017 13:50 #97

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Spálené zapalování

A dobre se vydelava, kdyz tam mate padaky od GIVI. To je potom lahudka :)

Jak vypada ten merak od KOSO?
Poslední změna: 13. zář 2017 15:32 uživatelem Mefisto.
13. zář 2017 15:28 #98

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Spálené zapalování

Hele u mě to vypadá takto udělal jsem si držáček na vyhřívané hefty nechtěl jsem ho nikde dávat na řídítkách mi nevadí a dobře se ovládá měří teplotu vzduchu volty a čas... raději bych kdyby měřil ještě teplotu vody ale to už je zase další typ a deset jich mít na řídítku nechci... navíc jsem rád že má světlé bílé podsvícení jde mi k podsvícení palubky.


Honda CBF 1000 RS:)
13. zář 2017 15:57 #99

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Spálené zapalování

na tý fotce to dost trčí ale realita je taková, že to tam přesně pasuje ani to není vidět, že by to tam nebylo originál :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
13. zář 2017 15:58 #100

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.608 sekund