Rehabilitace a léčba

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Rehabilitace a léčba

tirak.cz napsal: A už si se byl podívat v Pelhřimově? :-)

Petře, to o čem píšeš řeším už 25 let. Nikdy se toho úplně nezbavíš, můžeš jen vytvářet podmínky které nepodporují tyhle problémy. Straň se zimy a průvanu, a každý rok seber rodinu, a jeďte na dovču k moři. Na písečnou pláž. Tam se od písku prohřeješ, a máš na rok pokoj. Tolik moje zkušenost.
Takže začneš s prohřátím na písku, pokračuješ během za utíkajícím potomkem, a potom plaváním v teploučkém moři kde rozhodně prochladnutí nehrozí. Pokud vybereš kamenitou pláž, nebude ti utíkat dítě, ale tolik se neprohřeješ. A jestli ti připadá že nemáš čas, peníze, máš moc práce a podobně, změn žebříček hodnot. Zdraví máš jen jedno.


S TÍMTO VŠÍM SE NEDÁ JINAK NEŽ SOUHLASIT !!!
11. led 2015 14:41 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Rehabilitace a léčba

tirak.cz napsal: A už si se byl podívat v Pelhřimově? :-)

Petře, to o čem píšeš řeším už 25 let. Nikdy se toho úplně nezbavíš, můžeš jen vytvářet podmínky které nepodporují tyhle problémy. Straň se zimy a průvanu, a každý rok seber rodinu, a jeďte na dovču k moři. Na písečnou pláž. Tam se od písku prohřeješ, a máš na rok pokoj. Tolik moje zkušenost.
Takže začneš s prohřátím na písku, pokračuješ během za utíkajícím potomkem, a potom plaváním v teploučkém moři kde rozhodně prochladnutí nehrozí. Pokud vybereš kamenitou pláž, nebude ti utíkat dítě, ale tolik se neprohřeješ. A jestli ti připadá že nemáš čas, peníze, máš moc práce a podobně, změn žebříček hodnot. Zdraví máš jen jedno.


Jo tak dovolenou v teple bych si dal určitě líbit hned! Co se týká péče o zdraví, už jsem se změnou začal. Naštěstí už má kolem baráku postaveno skoro vše co jsem potřeboval, tak už na to ani nesáhnu. Letos (i nadále) mám prioritu dát se do kupy. Takže cvičení, cvičení a cvičení. Dosud jsem jen protahoval, protože jsem měl problémy se hnout, ale už jsem celkem pohyblivý, takže přidávám i posilování - záda, břicho, zadek, nohy. Zatím bych řekl, že se to projevuje pozitivně.
I když jsou náznaky s tíž, že mi záda zase ztuhnou, naposled když jsem musel ohrnout to ,,bílé svinstvo". Ale už vím, že po každém náznaku jak cítím víc záda, přerušit a jít cvičit. To platí i o tom chladu, když musím jít ven a jak se vrátím.
S tím budu muset vyřešit i případné prochladnutí na moto. Takže pravděpodobně zvolím nějaké neoprénové doplňky.
11. led 2015 17:08 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 3
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Allinda pro téma Rehabilitace a léčba

Já řeším vyhřezlou plotýnku, nejspíš operace spondilochirurgie Motol
19. úno 2016 08:05 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Rehabilitace a léčba

Allinda napsal: Já řeším vyhřezlou plotýnku, nejspíš operace spondilochirurgie Motol


Tak já naštěstí opět tuto zimu řeším v uvozovkách jen Ischias.
Hold někdy si tu smůlu musím vybrat. Ve staré práci bych to šel už tentokrát léčit pořádně a klidně i na neschopenku, Bohužel změnil jsem zaměstnání a po týdnu mě chytly záda, prostě super. Léčím to už asi měsíc a půl a momentálně jsem s tím byl i u doktora, ale ke vší smůle nejprve měl jeden doktor dovolenou a teď druhý je asi nemocný a já už 14 dnu čekám až se dostanu na prohlídku. Marodit jít nemůžu, nová práce, tak taky nejsem moc nadšený. A ten chlad venku mi zrovna taky neprospívá. Ale koupil jsem si ledviňák a v práci nosím a pochvaluji si jej.Odkaz klik

Poslední změna: 19. úno 2016 20:30 uživatelem Luhamoto.
19. úno 2016 15:38 #14

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 28
  • Obdržená poděkování 6

Odpověděl et99 pro téma Rehabilitace a léčba

Kolik ti je čéče? Přijeď k nám do Kladrub, já tě napravím.. :)
Rehábky, ty ti udělají taky dobře :)
19. úno 2016 19:42 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Rehabilitace a léčba

Budeš se asi divit ale čerstvý pětatřicátník.
19. úno 2016 20:33 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Rehabilitace a léčba

et99 napsal: Kolik ti je čéče? Přijeď k nám do Kladrub, já tě napravím.. :)
Rehábky, ty ti udělají taky dobře :)



Ty Kladruby jsou docela hodně známé a je tam krásná krajina v okolí , manželka jednoho mého kamaráda motoristy tam pracovala
Poslední změna: 19. úno 2016 22:56 uživatelem Hodys.
19. úno 2016 22:56 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 28
  • Obdržená poděkování 6

Odpověděl et99 pro téma Rehabilitace a léčba

Luhamoto napsal: Budeš se asi divit ale čerstvý pětatřicátník.


Tak to jsme na tom stejně :laugh:
Tělo je stvorene na bezproblemovy "provoz" do 30ti let, pak uz je potřeba se o něj víc starat :laugh: Pohyb, no stress a spravne se stravovat. Bohužel uz to zase nedodrzuji :blush:

Prijed v lete, manzelka te vybere na nadstandart :whistle:

Budem odpoledne jezdit s hondou na birella do vinarny :laugh:
20. úno 2016 10:17 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Rehabilitace a léčba

et99 napsal:

Luhamoto napsal: Budeš se asi divit ale čerstvý pětatřicátník.


Tak to jsme na tom stejně :laugh:
Tělo je stvorene na bezproblemovy "provoz" do 30ti let, pak uz je potřeba se o něj víc starat :laugh: Pohyb, no stress a spravne se stravovat. Bohužel uz to zase nedodrzuji :blush:

Prijed v lete, manzelka te vybere na nadstandart :whistle:

Budem odpoledne jezdit s hondou na birella do vinarny :laugh:


Budu muset nad tím pouvažovat.
21. úno 2016 17:06 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Rehabilitace a léčba

Tak musím potvrdit slova radu co mi kdysi dal Malp a to plavání, že dost pomáhá na záda. Už nějakou dobu chodím 3 x týdne plavat a můžu jen doporučit!
20. bře 2016 16:01 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.583 sekund