ruzne druhy brzdovych desticek

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma ruzne druhy brzdovych desticek

kotouče i brzdiče mám ale je to verze bez ABS dalo by se kouknout jak by to slo přidělat třeba soudruzi neměnili rozteče na šroubování... Kolo mám bohužel jen zadní... tak pokud by jsi chtěl tak můžu pohledat a třeba bych to našel ještě bych tam dal zrovna panceřové hadice.
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Jozef Sabo
15. čvn 2017 14:10 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 17
  • Obdržená poděkování 0

JinT napsal: kotouče i brzdiče mám ale je to verze bez ABS dalo by se kouknout jak by to slo přidělat třeba soudruzi neměnili rozteče na šroubování... Kolo mám bohužel jen zadní... tak pokud by jsi chtěl tak můžu pohledat a třeba bych to našel ještě bych tam dal zrovna panceřové hadice.


aj ja mam bez ABS r.v. 2006, zajtra zmeram roztec na starych kotucoch, potom to sem dam, ak mozes zmeraj aj ty na plavajucich. vaznem ma slahne ak budu rovnake na uchyteni.
15. čvn 2017 20:54 #32

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma ruzne druhy brzdovych desticek

Myslim ze sanca se zubu pasovat je blizka istote, CBFky 600 a 1000 pouzivaju vela spolocnych komponentov...
15. čvn 2017 22:09 #33

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma ruzne druhy brzdovych desticek

Jsem napnutej jak to dopadne, věřím že pokud budou pasovat tak přestane pískání a máš vyhráno, držím pěsti
16. čvn 2017 10:30 #34

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 17
  • Obdržená poděkování 0

Hodys napsal: Jsem napnutej jak to dopadne, věřím že pokud budou pasovat tak přestane pískání a máš vyhráno, držím pěsti


no ono pruser je to ze som buchol 200€ do novych pevnych kotucov s ktorymi si mozem .... a vrazit dalsie prachy do plavajucich kotucov :( :( :(
16. čvn 2017 14:56 #35

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 17
  • Obdržená poděkování 0
Rozteč na starých pevných kotúčoch som nemaral 16,5cm, može niekto pridat rozteč na plavajúcich kotúčoch?
17. čvn 2017 17:33 #36

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma ruzne druhy brzdovych desticek

Jozef Sabo napsal:

Hodys napsal: Jsem napnutej jak to dopadne, věřím že pokud budou pasovat tak přestane pískání a máš vyhráno, držím pěsti


no ono pruser je to ze som buchol 200€ do novych pevnych kotucov s ktorymi si mozem .... a vrazit dalsie prachy do plavajucich kotucov :( :( :(



Určitě se to nějak vyřeší , však je nemusíš kupovat hned , uvidíš , že Jindra Ti počká , pokud tam budou pasovat , a ty pevné se někomu mohou ještě hodit
18. čvn 2017 22:21 #37

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma ruzne druhy brzdovych desticek

Ahoj
ty kotouče bych nechal jako jeté to bychom se domluvili... je škoda že to nikoho nenapadlo dřív...
Ovšem tento test se nám asi takto jednoduše nepovede... Já jsem našel obrázky co jsme si kreslili když jsem já dělal kotouče a z nich je vidět, že mám šest děr pr 6.2mm ne roztečné kružnici 110,2mm vnitřní průměr na kotouči je 94mm

to znamená, že jestli jsi měřil správně tak ty kotouče použít nepůjdou a pokud by jsi o plovoucích kotoučích prahnul musel by jsi je nakreslit a nechat je třeba u tonymoto vyrobit kontakt mohu poslat kotouče mě fungují... dohoda byla velmi dobrá... a ve finále to vypadá dobře a brzdy jsou hlavně funkční...

takže pokud někdo budete chtít jít touhle cestou mám brzdiče včetně pumpy a hadic... ale kotouče mají rozteč jakou jsem napsal.
Honda CBF 1000 RS:)
18. čvn 2017 23:47 #38

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma ruzne druhy brzdovych desticek

ještě pozor ten nákres už je na moje nové kotouče původní měli pr jen 265mm
Honda CBF 1000 RS:)
18. čvn 2017 23:48 #39

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 17
  • Obdržená poděkování 0
no ja som začal včera ešte jeden pokus so strmeňmi, dal som ich komplet dole, zobral domov a na kuchynskej linke som ich rozobral, z pravého išli strmene úplné ľahko, no z ľavého som sa namakal, nevytláčal som ich na motorke tlakom brzdovky, vybral som gumičky a s vatovými tyčinkami som z drážok vyutieral celkom zaujímavé množstvo bordelu, do teraz som gumičky nevyťahoval, no a gumičky sú dosť tuhe, dosť ťažko sa samé vyrovnávali. Takže dnes začínam pátrať od kadiaľ a za koľko ich objednám. Rozteč som meral pásmovým metrom ale o 6cm som sa určíte nesekol, meral som od stredu diery po stred diery oproti.
19. čvn 2017 04:51 #40

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.960 sekund