ruzne druhy brzdovych desticek

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma ruzne druhy brzdovych desticek

Ja sa musim pochvalit. Vcera som zasiel o 24 sekund lepsi cas ako s cbf minulu jesen, ked som ju kupil. Je vsak pravda, ze vtedy nebola uplne technicky v poriadku. Dokonca som sa dostal tymto casom iba 5 sekund za najlepsie kolo na triumphe. Tym chcem len nadviazat na kolegu Jindru, jazdil som prve dve sezony v podstate bez okruhov a az teraz mam pocit, ze sa zacinam ozaj zlepsovat. Tie okruhy daju cloveku ozaj vela, kto vaha, jednoznacne odporucam(e) ;)
Honda CBF1000FA
28. čvc 2018 21:26 #71

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma ruzne druhy brzdovych desticek

Takže jaký jsi měl tedy čas ? Ale přesně jak říkáš když se chceš zlepšit a zrychlit jedíne tak ale už jsem. Zase změnili základní téma :evil: :evil: :whistle:
Honda CBF 1000 RS:)
29. čvc 2018 14:04 #72

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 42
  • Obdržená poděkování 3

Odpověděl Vikrs pro téma ruzne druhy brzdovych desticek

Jak poznám že mám na cbf 1000 abs r.v.2009 originální kotouče. Je na nich také nissin?
Poslední změna: 11. led 2019 16:57 uživatelem Vikrs.
11. led 2019 16:32 #73

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma ruzne druhy brzdovych desticek

Ahoj nissin je značka ta ti i ABSnic neřekne podle mě by jsi mel kouknout do TP a máš jistotu jinak to poznáš tak že se podíváš na kotouče pokusu nich je kroužek plechový s pravidelnými obdélníkovými drážkami po obvodu a na něj směřuje u vidlice snímač máš jistotu také podle mě máš na brzdící 3pistky tedy jako tři hrboly nebo průměry v odlitků to poznáš 2009 asi ještě nemělo důvod měnit kotouče mají servisní minimum kolik máš najeto? Chytřejší odpověď by ti asi dál David já jsem to zkusil popsat laicky můžeš přední kolo vyfotí a každý ti hned s jistotou odpoví na tvém profilu to na mobilu nepoznám na 100% ale podle mě ABS máš...
Honda CBF 1000 RS:)
12. led 2019 11:35 #74

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma ruzne druhy brzdovych desticek

Prakticky nemas sancu poznat. Bud mas original, ktore sa tam montovali, alebo kupis druhovyrobu. Pri druhovyrobe je to jasne, osobne som trebars kupoval od kolegu Jindru kotuce, kedze ja som mal jeden krivy. Jeden je tam teda nepovodny, ale ak by sa takto predala moto a ja na to neupozornim, najazd s hrubkou sedia.
Honda CBF1000FA
12. led 2019 11:53 #75

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma ruzne druhy brzdovych desticek

Pito ty jsi bral ale moje originální takže prvovýroba u mě dlouho nejeli protože jsem hned po první sezóně dával velké 320mm kotouče a 4pistky :evil: takže je máš opět originály... Nissin je prvovýroba druhovýroby jsou různé a vždy po detailním zkoumání na kotouči najdeš nějaké oznáceni a když se vyznas poznáš i rok a měsíc výroby jen vědět kde... Ale otázka proč to řešíš máš pocit že to špatně brzdí případně to vydává zvuky nebo máš opotřebovaný nebo jinak zkroucený kotouč?
Honda CBF 1000 RS:)
12. led 2019 14:58 #76

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma ruzne druhy brzdovych desticek

Originální kotouče - snad ? by se dalo pokud tam jsou zakápnuté šrouby - neporušená barva . Na různých částech mašiny jsou šrouby zakápnuty žlutou barvou mezi hlavou šroubu a dílem který dotahují - nejsem si jistý , ale možná jsou zakápnuté i šrouby co drží kotouče . Zkus to porovnat na všech kotoučích .
12. led 2019 15:47 #77

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma ruzne druhy brzdovych desticek

JinT napsal: ..................................................................................................................................... Ale otázka proč to řešíš máš pocit že to špatně brzdí případně to vydává zvuky nebo máš opotřebovaný nebo jinak zkroucený kotouč?



Občas někdo koupí "málo jetou "mašinu s najetými sranda kilometry , ALE mj. kotouče už mají vyměněné za nové - proč asi ??? . Tím neříkám , že to je tento případ .
12. led 2019 15:51 #78

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma ruzne druhy brzdovych desticek

Malpe, okrem cbfky som menil trebars aj na starsej mojej moto, kedy bol kotuc ako novy, ale krivy (nie vinou malej hrubky). Casto ludia trebars vbehnu po prudkom brzdeni do mlaky a problem s krivostou kotuca je na svete... Ale samozrejme, jedno z voditok km/spravanie sa majtela k moto je aj hrubka kotucov...
Honda CBF1000FA
12. led 2019 18:02 #79

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma ruzne druhy brzdovych desticek

Vikrs napsal: Jak poznám že mám na cbf 1000 abs r.v.2009 originální kotouče. Je na nich také nissin?


Na fotce je kroužek ABS, pokud ho u náboje nenajdeš pak ABS nemáš.
Na kotoučích, respektive na unašeči je vyražená minimální tloušťka kotouče a možná i značka " Nissin" , ale nemusí to nic znamenat, protože ve Všechovicích ti týpek vyrobí nové kotouče na staré unašeče, Pak to jde poznat podle nýtů...
Jak píše Malp, tak šrouby bývají zakápnutý žlutou barvou ( viz foto) tak ti to může napovědět. Jinak kotouče mají životnost kolem 100 000 km, spíš víc, ale to záleží na uživateli
chro chro
12. led 2019 18:18 #80

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 4.061 sekund