Zalomený šroub od svodů

  • Příspěvky: 1
  • Obdržená poděkování 0

Zalomený šroub od svodů vytvořil uživatel Hasha

Dávám do kupy CBF500 po loňském "mírném" pádu a koukám, že mám zalomený šroub od výfukových svodů....a že ostatní jsou ve víc než bídném stavu. Co s tím? Odvrtat ten zalomený a doufat, že zbytek nepovolí? Odvrtat všechny? Nebo jiný nápad jak je vytáhnout?

"Můj" mechanik říká, že by to zvládl odvrtat, ale že se u něj nedoplatím. Není tu někdo jiný z okolí Ústí nad Orlicí, Hradce Hrálové, kdo by si troufl na něco takového? Případně doporučení na jiný servis nebo dobrovolníka/fandu?

Foto:
oi57.tinypic.com/jii7gm.jpg
oi59.tinypic.com/xcojf4.jpg
oi60.tinypic.com/23qxpqf.jpg
oi58.tinypic.com/5n3xuf.jpg

Předem díky za příspěvky.
27. dub 2015 17:49 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Zalomený šroub od svodů

Hasha napsal: Dávám do kupy CBF500 po loňském "mírném" pádu a koukám, že mám zalomený šroub od výfukových svodů....a že ostatní jsou ve víc než bídném stavu. Co s tím? Odvrtat ten zalomený a doufat, že zbytek nepovolí? Odvrtat všechny? Nebo jiný nápad jak je vytáhnout?

"Můj" mechanik říká, že by to zvládl odvrtat, ale že se u něj nedoplatím. Není tu někdo jiný z okolí Ústí nad Orlicí, Hradce Hrálové, kdo by si troufl na něco takového? Případně doporučení na jiný servis nebo dobrovolníka/fandu?

Foto:
oi57.tinypic.com/jii7gm.jpg
oi59.tinypic.com/xcojf4.jpg
oi60.tinypic.com/23qxpqf.jpg
oi58.tinypic.com/5n3xuf.jpg

Předem díky za příspěvky.


Nejprve bych doporučil, nasunout podložku, těsnou kolem šteftu. Pak vzít matici, která bude aspoň mm vnitřním průměrem větší než stešft. Navařit matici a ještě jak to bude ohráté od vaření matice, tak nasadit klíč na matici a vytočit.
Odvrtání bych použil až jako poslední možnost.
28. dub 2015 20:02 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl tomasz. pro téma Zalomený šroub od svodů

navařit něco, nahřát autogem, zkusit povolit a jestli to nepůjde povolit tak odvrtat
29. dub 2015 16:22 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Zalomený šroub od svodů

Při navarovani bacha na kostru odpoj i ridici jednotku ....pokud steft vytocis a bude poškozeny závit existuje opravna sada a steft dáš novej odvrtani je taky možnost a pak bych opět dal opravnou sadu a obnovis závit funguje to dobre
Honda CBF 1000 RS:)
Poslední změna: 29. dub 2015 16:41 uživatelem JinT.
29. dub 2015 16:40 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.735 sekund