Kdy měnit ložiska

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Kdy měnit ložiska

Tak kdyz vezmes ten posledni link a ta cena je za sadu na kolo, tak to neni zas takova palka a kdyz to zahrnes do ceny pneu :)
Spis je rozdil pokud jezdis sam, nebo ve dvou a plne nalozeny. Uz se parkrat stalo, ze musel nekdo po Evrope meni a nebo se nechat odtahnout do CZ, ale nikdy to nebyla Honda, ale BMW
19. úno 2017 14:43 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Kdy měnit ložiska

No právě ,že cena té kpl. sady už se mě líbí , ale měnit co 12 tis. km ??? To se mě zdá přehnané . Jinak jezdím už sám , ale většinou v plné polní .
19. úno 2017 15:23 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Kdy měnit ložiska

Díky Malpe za obnovu tématu, taky mě výměna ložisek trochu hlodá, pokud vím, tak jezdím stále s původníma, přičemž stroji táhne na 80 tisíc. Ložiska do krku jsem tehdy kupoval v ABMOTO, výrobce Tourmax Japan. Ložiska do kol jsem tam bohužel nenašel, nicméně pokud by se naskytlo kódové označení ložiska, neměl by to snad být problém.
Praha 4 - CBF 600S 2004
19. úno 2017 17:19 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Kdy měnit ložiska

Čau Eddie , není nejmenší problém vyčenichat rozměry ložisek a gufer (pokud jsi měl na mysli toto ) .To samozřejmě vyčteš např. i na PD .Mě spíš šlo o značku -event. špatné zkušenosti s nějakým typem .
Např. do čerpadla v práci jsem koupil ložisko + gufero - cena cca 65 Kč . Po dvou měsících ložisko tak nějak žije , ale gufero už je vyměněné za jiné v ceně 130 Kč .
19. úno 2017 17:45 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Kdy měnit ložiska

Když se řešily ložiska do krku, tak myslím Keith někde vyčenichal kód, pod kterým je ložisko právě o onom rozměru v prodeji - nehledě na značku. Tak snad by mělo něco takovýho existovat i pro ložiska do kol.
Jinak ložiska od výše zmiňované značky za mě ok, ale je to krk, ne kola... :dry: Budu pátrat.
Praha 4 - CBF 600S 2004
19. úno 2017 17:58 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Kdy měnit ložiska

Jinak ty All Balls, cos dával v jednom z těch odkazů, prej nejsou zlý...
Praha 4 - CBF 600S 2004
19. úno 2017 18:13 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Kdy měnit ložiska

Eddie75 napsal: Když se řešily ložiska do krku, tak myslím Keith někde vyčenichal kód, pod kterým je ložisko právě o onom rozměru v prodeji - nehledě na značku. Tak snad by mělo něco takovýho existovat i pro ložiska do kol.
Jinak ložiska od výše zmiňované značky za mě ok, ale je to krk, ne kola... :dry: Budu pátrat.


www.partsdepot.cz/originalni-dily/motork...2006/CBF600S/372594/

www.wemoto.cz/parts/picture/hl-961992/

www.quadprofi.cz/e-shop/cs/allballsracin...achi-20bcs26nse.html

Máme je na našich mašinách stejné ,ale mj. ta cena je taky o ničem . Dlabu na to ,asi vezmu kpl. sadu tady a uvidím - třeba to bude OK.

Tady:http://www.motonet.cz/nahradni-dily-a-doplnky-na-motocykly/motocykly/honda/1000/cbf-1000/?good_detail=loziska-tesneni-kola-sada-1c206d28d9f2043fa9a72c4abe898b7bm&isCatalog
19. úno 2017 18:26 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Kdy měnit ložiska

Jojo, to je ono. Hledal jsem reference na tu značku. Ložiska od nich jsou prý OK.
Praha 4 - CBF 600S 2004
19. úno 2017 20:09 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Kdy měnit ložiska

Pozeral som to, myslim ze som tam daval tuto sadu All Balls, mozno este mam v garazi krabicku.
Kupoval mi to Keith, takze by vedel potvrdit.

AllBallsSada

Prve v zadnom kolese odide lozisko pri brzdovom strmeni, tam je najviac namahane a navyse najviac vystavene vplyvu vody (toto bol aj moj pripad, bolo doslova hrdzave, tiez mu neprospieva wap-ka a nano pripravky na cistenie ako Muc-Off, tie sa dostanu takmer vsade), posledne v rozete.

Myslim ze ak das kvalitne loziska a budes opratrny pri ich umyvani, vydrzia aspon 30-40tis.
20. úno 2017 08:11 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Kdy měnit ložiska

boco818 napsal: Pozeral som to, myslim ze som tam daval tuto sadu All Balls, mozno este mam v garazi krabicku.
Kupoval mi to Keith, takze by vedel potvrdit.

AllBallsSada

Prve v zadnom kolese odide lozisko pri brzdovom strmeni, tam je najviac namahane a navyse najviac vystavene vplyvu vody (toto bol aj moj pripad, bolo doslova hrdzave, tiez mu neprospieva wap-ka a nano pripravky na cistenie ako Muc-Off, tie sa dostanu takmer vsade), posledne v rozete.

Myslim ze ak das kvalitne loziska a budes opratrny pri ich umyvani, vydrzia aspon 30-40tis.


Boco díky za odpověď , měj se ok, ahoj M
20. úno 2017 18:24 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.860 sekund