Výměna oleje CBF600S 2008+

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Výměna oleje CBF600S 2008+

A já bych to zase nedramatizoval a šupl to zpět tak jak to je . Mašinu mám z r.2010,těsnění původní a ani náznak natož prolínání mastnoty .
02. kvě 2017 18:46 #51

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 45
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl stringo pro téma Výměna oleje CBF600S 2008+

Tak dneska vyměněny filtry a sehnal jsem těsnění AL přesně podle rozměrů původního, akorát tedy nevím jestli jsem retard, nebo jestli máte jiné motorky, ale nikde jsem nenašel průhledítko na olej (rybí oko s ryskou hladiny). Takže nalévat a kontrolovat klasicky měrkou na víčku oleje? Pokud ano, tak se to měří při pouhém položení víčka na hrdlo, nebo se vždycky musí natočit až do dna závitu? :unsure:
02. kvě 2017 23:34 #52

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70

stringo napsal: Tak dneska vyměněny filtry a sehnal jsem těsnění AL přesně podle rozměrů původního, akorát tedy nevím jestli jsem retard, nebo jestli máte jiné motorky, ale nikde jsem nenašel průhledítko na olej (rybí oko s ryskou hladiny). Takže nalévat a kontrolovat klasicky měrkou na víčku oleje? Pokud ano, tak se to měří při pouhém položení víčka na hrdlo, nebo se vždycky musí natočit až do dna závitu? :unsure:

Ahoj rybí oko je na pravé straně motoru dole ;) ;)

Odesláno z mého Lenovo TAB S8-50F pomocí Tapatalk
Díky: stringo
03. kvě 2017 18:21 #53

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Musíš se hodně ohnout :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
04. kvě 2017 13:29 #54

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 45
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl stringo pro téma Výměna oleje CBF600S 2008+

Jo je tam, mám motorku blízko u stěny a blbě k ní můžuz té pravé strany, tak jsem to neviděl :laugh:
05. kvě 2017 00:18 #55

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 45
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl stringo pro téma Výměna oleje CBF600S 2008+

Jo úplně jsem zapomněl. Ty těsnící kroužky jsem poptal dle rady Luhamoto na www.kalina.cz a byl jsem mile překvapen. Zavolal jsem jim, že bych potřeboval AL kroužky na motorku, ale že bych potřeboval jenom 5ks (oni prodávají po min.50ks) a paní mi vyrazila dech, že mi je v obálce pošlou zdarma a opravdu za 3 dny přišla obálka s kroužky. Nechci tedy abyste teď všichni sedli a volali o kroužky, ale když se ozve jednou za čas někdo a poprosí o pár kroužků, tak mu je určitě pošlou.

Jinak úplně super, jsou rozměrově jako originál ;) tak tímto děkuji Luhamotovi a doporučuji ostatním!
11. kvě 2017 20:38 #56

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 45
  • Obdržená poděkování 0
Jo a jinak, jak jsem psal, že jsem našel to "rybí oko" na olej, tak po odstrčení motorky jsem zjistil že to nebylo špinavé "rybí oko", takže jsem to měřil na měrku...
Něví někdo, proč tam nikde to kukátko na olej nemám? Případně jestli je to ten šroub s imbusem na obrázku a zda jde vyměnit za to kukátko? Že bych to s další výmenou vyměnil...

11. kvě 2017 20:55 #57

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70
ahoj toto je starší typ motoru PC38 dával se do roku 2007 ten rybí oko nemá je tam měrka .
motor s rybím okem je typ PC43
12. kvě 2017 13:13 #58

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 45
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl stringo pro téma Výměna oleje CBF600S 2008+

Díky za potvrzení. Takže sledovat podle měrky jako jsem to dělal já a při měření nezašroubovávat měrku do závitu, ale jen zatlačit na začátek závitu...
12. kvě 2017 13:42 #59

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.958 sekund