Pneumatiky

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Pneumatiky

Hele já gumu do barvy duhy dostanu.. jak píšeš je tam až hodně tmavě fialová... ale stane se to na nahříváku a na okruhu... a silnici jsem si toho nikdy nevšiml navíc na fotce moc barvu nevidím.. Určitě to není na škodu... a je to spíš známka toho, že jsi se jednou dostal na provozní teplotu...

V příloze je fotka Angelu GT který jel 3jízdy na Skringu bez nahříváků v běžně teplém dni... taky by se tam akcent fialové našel ... ale pokusím se vyfotit teď co mám Batlax S21 z nahříváků... a po dvou dnech na okruhu... to je prostě flekatá potvora...

Je to totiž ta sranda proč se prodávají třeba i homologované semisliky z okruhu za pár korun... a je to hrozné vítězství si takvou gumu koupit... protože se dnes nahřívá na 120st a silika a grip tím pádem se z gumy doslova ždímá... guma je přehřátá a proto se jich jezdci zbavují třeba i po pár odjetých kolech.... to ale není tvůj problém neboj...
Honda CBF 1000 RS:)
05. říj 2020 12:00 #181

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 42
  • Obdržená poděkování 3

Odpověděl Vikrs pro téma Pneumatiky

Nemáte někdo vyzkoušené pneumatiky michelin power 5 ? Co od nich očekávat? Jsou sportovní, ale jak moc se hodí pro běžný provoz?
20. lis 2021 18:36 #182

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Pneumatiky

Ahoj sportovní nejsou je to turista spis třeba Marfymu se pod velkým zatížením hrozně blbe sjizdely ale vím že jsou i lidi co jsou spokojeni ... v klubu jsem se setkal s názorem že PR4 jsou lepší... za me je to zvláštní guma kterou jsem nikdy nedostal odvahu obout je dost tvrdá má schopnost najet obrovské nájezdy a to nikdy nebyl můj cíl... protože tím že vzorek v prostřed nemizi způsobí dvě věci grip nebude ideální a když spalim kraje bude mi líto gumu vyhodit a pak člověk jezdi na oskakane pryzi... jinak já tvrdím že pro naše použití všechny nové gumy a nové sady budou dobré a poznáš max turistů od sportovní gumy ..  ale koukám na stáří gumy a na to jak se sjíždí... a vyhazuji gumy co ještě po mě občas někdo obuje ale prostě tvrdím ze guma je to jediné co mě drží na silnici tak chci aby fungovala na 100% 
Honda CBF 1000 RS:)
21. lis 2021 07:33 #183

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.467 sekund