Pneumatiky

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Pneumatiky vytvořil uživatel Luhamoto

Zdravím Vás, mám na vás takový dotaz, sháním několik kusů jetých pneu na cbf přední 120/70/17 a zadní 160/60/17.
Předpokladem je sjetá pneu pro zákonem stanovenou mez (TWI 1,6 mm - pro silniční provoz již nevhodná), nebo sjetá středem. Stáří pneu není pro mě podstatné, bude použito k rychlé spotřebě :laugh: .
Můžete mi přivést na sraz, nebo případně i zaslat poštou po domluvě - poštovné uhradím (případná cena domluvou dle stavu).

Při této příležitosti, bych měl na Vás malou anketu. Při jakém stavu vašich pneumatik přezouváte?
Když nastane :
1) Stáří překročí dobu 5 ti let
2) Stáří překročí dobu 3 let
3) Vzorek dosáhne v kterékoliv části běhounu hranice 1,6 mm (dle TWI značky)
4) Pneu měla defekt
5) Jiná okolnost - upřesněte
13. zář 2015 07:44 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Pneumatiky

Ahoj
Hele já přezouvám když mi zmizí vzorek na stranách. Zatím vždy dřív než jsem sjel na 1,6mm
:evil: :evil: loni jsem dělal dvě zadní za sezonu letos to vypadá na jednu sadu.
Bohužel pro tebe mám už v zadu 180mm. Jinak jsem změnil značku z Dunlop roadsmart na Pireli Angel.. Zatím jsem najel 6tis a vypadají pořád slušně což je pro mě zatím rekord....
Honda CBF 1000 RS:)
13. zář 2015 20:42 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Pneumatiky

JinT napsal: Ahoj
Hele já přezouvám když mi zmizí vzorek na stranách. Zatím vždy dřív než jsem sjel na 1,6mm
:evil: :evil: loni jsem dělal dvě zadní za sezonu letos to vypadá na jednu sadu.
Bohužel pro tebe mám už v zadu 180mm. Jinak jsem změnil značku z Dunlop roadsmart na Pireli Angel.. Zatím jsem najel 6tis a vypadají pořád slušně což je pro mě zatím rekord....


Každopádně dík aspoň za info. Já jsem zatím vyzkoušel na CBF Bridgestone označení už nevím - ty byly z výroby a byly nic moc. Dunlop Roadsmart I. 2 sady zcela v pohodě. Minulý týden jsem pořídil Dunlop Qualifier na zkoušku a taky kvůli ceně za 4100,- kč za sadu což jde. Protože už tolik nemám čas cestovat, tak ten km nájezd už není takový.
(Ještě teda Qualifier nemám přehozené na CBF, na Miondýrově Kawě mi připadlo, že více kloužou při brzdění - ale to mohlo být jen podvozkem, případně kousavější zadní brzdou ER6tky) .
A když porovnáš Dunlopy a Pirelly, jaké z nich máš pocity pro srovnání?
13. zář 2015 20:59 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Pneumatiky

Ahoj
přezouvám příští týden celou sadu pneumatik ale myslím že obě pneu vypadají dost bídně tak nevím zda by jsi měl o ně zájem navíc zadní ke konci začala docela klouzat zadní je sjeta středem a přední víc k jedné straně jinak přezouvám každý rok většinou najedu kolem 10000 km za sezónu dřív jsem nechával přední pneumatiku na 2 roky vydržela mi kolem dvaceti ale teď budu měnit celou sadu každý rok koupil jsem teď michelin pilot power pokud bys měl o staré pneumatiky zájem můžu je dopravit do luhačovic na sraz zdarma nechci za ne nic
Poslední změna: 13. zář 2015 23:38 uživatelem Hodys.
13. zář 2015 23:35 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Pneumatiky

Hodys napsal: Ahoj
přezouvám příští týden celou sadu pneumatik ale myslím že obě pneu vypadají dost bídně tak nevím zda by jsi měl o ně zájem navíc zadní ke konci začala docela klouzat zadní je sjeta středem a přední víc k jedné straně jinak přezouvám každý rok většinou najedu kolem 10000 km za sezónu dřív jsem nechával přední pneumatiku na 2 roky vydržela mi kolem dvaceti ale teď budu měnit celou sadu každý rok koupil jsem teď michelin pilot power pokud bys měl o staré pneumatiky zájem můžu je dopravit do luhačovic na sraz zdarma nechci za ne nic


Zdar Hodys, a mohl bys mi poslat foto na e-mail, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Zájem mám, záleží jak jsou použitelné. Mrknu a dal bych ti obratem vědět. :woohoo:
14. zář 2015 05:49 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Pneumatiky

Já osobně přezouvám gumy s prvním plátnem zářícím na gumě, takže se obávám, že ti moje zadní guma moc platná nebude.. prední na tom bývá líp...dám ti vědět až půjde dolů PR4..
chro chro
14. zář 2015 09:43 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Pneumatiky

keith napsal: Já osobně přezouvám gumy s prvním plátnem zářícím na gumě, takže se obávám, že ti moje zadní guma moc platná nebude.. prední na tom bývá líp...dám ti vědět až půjde dolů PR4..


Jo jo plátno je už moc. Ideální je gumu se vzorkem střed na zákoném limitu to znamená 1,6 mm a boky více.
14. zář 2015 10:45 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Pneumatiky

Pireli má výrazně vyšší životnost a přitom musím říct necítil jsem žádné negativní smekání nebo nestabilitu...
Krásný vzorek odvádí vodu a ikdyž už na krajích částečně zmizel nevadí to protože je ob jeden výřez vždy jeden hlubší takže to vypadá jako že to tak má být :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
14. zář 2015 17:30 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Pneumatiky

Jo jo plátno je už moc. Ideální je gumu se vzorkem střed na zákoném limitu to znamená 1,6 mm a boky více.[/quote]

A není lepší střed vzorku 1,6 a boky míň? :-)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
14. zář 2015 19:30 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Pneumatiky

Zdarec , zítra budu přezouvat tohle - viz foto . Chcééééééš ?






VŽDY mě zadní gumy vydržely cca + - 12tis. km = bajvoko rok .Tato dala 16tis. a takhle jsem boky smetl až teď při posledním výjezdu A-I-SLO-A 4dny cca 1750km většinou po passech a horských cestičkách.
Budu nasazovat MPR 4 (už má pár tis. km po Balkáně ) - stará MPR 3 byla na dojetí .
Poslední změna: 18. zář 2015 20:09 uživatelem Malp.
18. zář 2015 19:59 #10

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 4.271 sekund