Pneumatiky

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Pneumatiky

To je pro mě použitelné . Poslal jsem ti zprávu.
18. zář 2015 21:47 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Pneumatiky

Teda Malpe jak jsi tohle dokázal? ty máš nějaký dorazy na stupačkách... :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
21. zář 2015 13:00 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Pneumatiky

JinT napsal: Teda Malpe jak jsi tohle dokázal? ty máš nějaký dorazy na stupačkách... :woohoo:


A prooooooooooč ? Co je na tom zaujímavého ?
21. zář 2015 13:50 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Pneumatiky


No přeci ten vzorek na kraji ho máš jak novej jak to děláš kdybych tě neznal... Nic proti hlavně nic ve zlém
jen mě to překvapilo... zrovna před pár týdny jsem tady měl zákazníka s podobně sjetou gumou a bavili jsme se že jezdí na podhuštěné gumě a vůbec neklopí...? hustíš zadek aspoň na 3-3,2? když jsi naloženej. Takhle sjetá guma mě už nevyhovuje když má plošku a je poznat kdy se překlopí z přímého směru do zatáčky ale a těch gumách na obrázku musíš poznat v podstatě dvě hrany přímý směr a ostrou zatáčku mezitím je vidět ploška... to musím být nepříjemný jako prase... nebo si na to zvykneš. Ale je pravda, že v tomhle jsem asi magor ale guma je jediný co mě drží na cestě a tak to prostě měním a stojí to víc ale mám jistotu a že mi sakra gumy mizej.....už jsem sem ty fotky kdysy dal a dneska už na roadsmartech nepojedu(je to proto, že v zátěži a tempu mi nic nevydržely ale zase mě hodně dobře drželi) ale tohle byla guma s najetýma 3tis ta spálená a ta hladká měla si 4tis... dal jsem sem i nový vzorek...třeba si je ještě někdo prořezal, ale šly dolu....
Honda CBF 1000 RS:)
Poslední změna: 21. zář 2015 16:16 uživatelem JinT.
21. zář 2015 16:16 #14

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Pneumatiky

Jsou nějaký velký :evil: tohle mě hodně překvapilo po cca 2-3tis opravdu to bylo málo vyrazil jsem s Ernestem na nové sadě do francie...a tohle jsem měl asi třetí den ...
Honda CBF 1000 RS:)
21. zář 2015 16:17 #15

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Pneumatiky

Takhle vypadá nová pro představu...
Honda CBF 1000 RS:)
21. zář 2015 16:18 #16

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Pneumatiky

JinT napsal: No přeci ten vzorek na kraji ho máš jak novej jak to děláš kdybych tě neznal... Nic proti hlavně nic ve zlém
jen mě to překvapilo... zrovna před pár týdny jsem tady měl zákazníka s podobně sjetou gumou a bavili jsme se že jezdí na podhuštěné gumě a vůbec neklopí...? hustíš zadek aspoň na 3-3,2? když jsi naloženej. Takhle sjetá guma mě už nevyhovuje když má plošku a je poznat kdy se překlopí z přímého směru do zatáčky ale a těch gumách na obrázku musíš poznat v podstatě dvě hrany přímý směr a ostrou zatáčku mezitím je vidět ploška... to musím být nepříjemný jako prase... nebo si na to zvykneš. ........................


Foukám stále zadek na 2,9 bez ohledu na zátěž . Na motodovči občas odstavím velkou bagáž v kempu a jezdím nalehko , tak kdo by se s tím dofukoval-vyfukoval . Já nejsu brusič ,ale kochač v kterém občas chytnou saze ;) .Ale když jsem odhodil kufry a válec se spaním a vezl před týdnem mašinu na velký servis ,tak jsem s tím lavíroval jako začátečník - jízda nanic a docela brutalita.
21. zář 2015 19:59 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Pneumatiky

Ahoj
Hele to bude asi trochu ono... ta mašina není tak lehká a mi nejsme japonci zkus foukat víc a uvidíš... podle mě to bude lepší já jsem to taky nevěděl a i mě teď guma vydrží víc... ikdyž je pravda, že jsem stejně sjížděl kraj i když jsem foukal míň :evil: :evil: mi taky nebrousíme snažíme se kochat ale hned se na tebe někdo lepí a zase se jede...
Honda CBF 1000 RS:)
21. zář 2015 20:37 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Pneumatiky

Tak já s roadsmarty mám na šestce dobrou zkušenost. První sada mi vydržela 12 tis. čistě turistika. Druhá sada částečně letiště cca 10 tis. a teď co mám tak mám asi 7 tis. ale ještě na ní asi 1 tis. nebo dva najedu.
Ale pro změnu a pro novou zkušenost jsem objednal Qualifier - vzhledem k tomu, že na cestování momentálně není čas. Tak jsem zvědavý na vlastnosti a rovněž co vydrží.
Jinak v momentě jak budu mít hotovou zouvačku, letiště budu řešit jen ojetinama - tam to mizí neskutečně.
Mám se ještě co učit, tak hodin padne habaděj.
Poslední změna: 22. zář 2015 22:11 uživatelem Luhamoto.
22. zář 2015 22:06 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Mart pro téma Pneumatiky

zdarec všem, taky přidám svou trošku do mlýna. Letos jsem dával Pirelli Angel GT a zítra jdu měnit cca po 10.000km Hodně jezdím ve dvou, takže sólo by ještě vydržely...
23. zář 2015 14:51 #20

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.775 sekund