Pneumatiky

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl Rishor pro téma Pneumatiky

Pacous napsal: Az do vcera jsem o nem nevedel. Ale kolega v praci me na nej upozornil a prave jsem kliknul a potvrdil objednavku na Dunlop RS3. Takze ano, pojedu k Hamletovi do Brandejsa. :-)


Človek napíš potom prosim nejaké skúsenosti s tými RS3, ja mám teraz RS2 tie mi doporučil JinT a Eiffel a som Max spokojný :whistle:
Vďaka :blink:
CBF 600 SA 2004
22. zář 2018 17:29 #141

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl Rishor pro téma Pneumatiky

JinT napsal: Ta Michelinka je tvrda jako prase... ještě když vezměš trochu starší... ten nájezd mi příjde fakt až neuvěřitelný... zatím jsem nezažil když guma začne klouzat ale borec předemnou na Mostě při motoškole s Lisým to zjistil a myslím, že měl trochu hnědý proužek... po konstatování že po třetí jizdě jede jako na ledu... jsme se podívali na čem to má obuté... v zadu prořezaný slik a ve předu taky ale jiný typ. Prostě zvěř... s tím, že já jsem ještě gumy na hranu nedostal a nechci to zažít skoro každou návštěvu letos se to jednomu až dvou klukům povede... vždy šli dojet gumy na okruh protože si nebudou ničit nové... takže hranice na vyhození je velmi malá a když trochu zaprší atd...

Ale to jsem odskočil pro mě když jsem porovnal Dunlop a Mischelin jednoznačně Dunlop protože se zahřála rychleji a zůstala déle teplá to pro mě bylo kritérium porovnával jsem to s Bocem ten jel stejně jako já... pak jsem jezdil ty Pireli ale tam jsem už přešel na 180-tku a tak nemám relevantní porovnání každopádně mě ta Angelka držela a i ve velkých rychlostech a na okruhu... podle mě je to super guma Pacouši jestli jsi se dočetl až sem dělají verzi Angel A s ocelovou vložkou pro těžké motorky a podle mě to je skoro tvůj případ...

Poslední a jediný co stále opakuji pokud nedáte 10tis za rok tak na gumách nešetřete a nesnažte se honit dlouhé nájezdy pak se nemůžete svézt tak guma zestárne každou zimu dostane čočku ke konci Vám jí pořád bude líto a přitom bude mít deset plošek a dvě hrany na boku a v podstatě se budete moci svézt na čerstvé pěkné gumě jen jednou za čtyři roky tak se nikam ad1) neposunete a ad2) budete pořád poprdění protože se Vám motorka bude chovat zvláštně a bude Vás děsit v zatáčkách...

Poslední poslední pokud budete šetřit a nebudete měnit sadu jako předek i zadek stejné konstrukce tak jste na tom stejně jako když budete mít gumy 10let... nikdy se Vám neojedou stejně a prostě se nesvezete díky úspoře může to znít blbě ale gumy vám drží zadek na zemi a na tom nechcete šetřit... a ruku na srdce kdo z Vás se občas nesveze...

Poslední poslední poslední nenechte si ani poradit do předu sportovní a do zadu cestovní největší blbost jakou můžete udělat ale už se nebudu rozepisovat protože až sem se nikdo nedočetl :woohoo: :woohoo: :woohoo:


Jindrisko pekne a putavo pises, ale pis radšej viac príspevkov po menej, aby ti ten pocet príspevkov rýchlejšie narastal :whistle:
CBF 600 SA 2004
22. zář 2018 17:33 #142

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85
Díky: Rishor
24. zář 2018 13:06 #143

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Pneumatiky

keith napsal: Bráška nasadil nedávno tyto. Zkusím je taky

www.megalevnepneu.cz/michelin-road-5-160...~z3528700888775.html

www.megalevnepneu.cz/michelin-road-5-120...~z3528701624594.html


No já šel stejnou cestou . ALE - někdy začátek Února - Březen jsem ji marně sháněl - Michelin nekomunikoval a eshopy nevěděly , kdy půjde u nás na trh , tak jsem přezul zadní MPR 4 .Po dodání byly docela brzo k mání i PĚTKY ,takže smolík .
Potom jsem objednal přední PĚTKU a s tím , že ji budu mít na přezutí na motodovču .
Úraz znamenal " nedosjetí " přední gumy a nová PĚTKA mě čumákuje zbytečně v garáži .
Poslední změna: 24. zář 2018 13:37 uživatelem Malp.
24. zář 2018 13:36 #144

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Pneumatiky

Tak kup i zadni a mas to
24. zář 2018 19:04 #145

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Pneumatiky

Mefisto napsal: Tak kup i zadni a mas to


No psal jsem , že pětky nebyly ,tak jsem koupil a nazul novou zadní čtverku (původní už byla KO ).
Přední by dala ještě nějaký min. 3000km , tudíž jsem ji chtěl dojezdit do motodovči - nepřezouvám nikdy obě zaráz ,ale když už potom byly pětky na trhu ,tak jsem ji vzal že ji pak před cestou přezuju . Namísto toho jsem z ní udělal " uskladněnku " .

Jinak předpokládám , že ty pětky budou OK .
24. zář 2018 19:56 #146

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Pneumatiky

Takže tím že ušetřís se v podstatě nikdy pořádně nesvezes ale to asi víš :evil: je to škoda jezdit 2-1 ale je to dost častá praxe já už se snazim zamáčknout slzu a jezdí vždy sadu ... B)
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
25. zář 2018 20:07 #147

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48

Odpověděl Marty11 pro téma Pneumatiky

Na jaře mi přišla nabídka na PIRELLI ANGEL ST za 3500 obě kola no nekupte to ... ale přezouval jsem je až v srpnu tak jsou jako nové měl jsem je i před tím a spokojenost tak jsem do nich šel.
Honda CBF 1000 2010
03. říj 2018 00:40 #148

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Pneumatiky

JinT napsal: Takže tím že ušetřís se v podstatě nikdy pořádně nesvezes ale to asi víš :evil: je to škoda jezdit 2-1 ale je to dost častá praxe já už se snazim zamáčknout slzu a jezdí vždy sadu ... B)


Kefalín a čo si predstavujetě pod hentým " nikdy pořádně nesvezeš " ?
Můj styl a zájem je jiný než honit vteřiny na okruhu , tudíž " pořádným svezením " je pro mě min. týden volna , plně naložená motorka a svižná kochačka za sluníčka na kopečkách Alp ,severní Itálie nebo po Balkánu . (lochčící se smajlík )
03. říj 2018 09:03 #149

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Pneumatiky

Marty11 napsal: Na jaře mi přišla nabídka na PIRELLI ANGEL ST za 3500 obě kola no nekupte to ... ale přezouval jsem je až v srpnu tak jsou jako nové měl jsem je i před tím a spokojenost tak jsem do nich šel.


Draku za předpokladu že to nejsou Angely k dětskému kočárku popř. DOT 2008 tak je to BOMBA cena !!! To se ti povedlo .
03. říj 2018 09:08 #150

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.908 sekund