Pneumatiky

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Pneumatiky

ta DOT je určitě starší ale pokud je dá za jednu max dvě sezony asi dobré...
Honda CBF 1000 RS:)
03. říj 2018 12:56 #151

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Pneumatiky

Malpe já to beru tak že nehoním vteřiny ale motorka se chová na nové sadě uplně jinak lehce a ovladatelně... pokud jí přeložíš nebo naložíš stejně jízdní vlastnosti změníš a lehkost a ovladatelnost jdou tak trochu jinam přesto je potřeba si uvědomit, že když se náhodou dostaneš na hranu k hraně a to se občas každý znás dostane více či méně chtěně tak pak ani nevíš co ti drželo prst jak se říká v za...ku takže určitě se vyplatí měnit obě gumy protože je fakt a logické, že k novému zadku se ti ten starý zadek nesjede a naopak se trochu ten profil kazí... ale netvrdím, že to je zásadní... přesto říkám, že se dá šetřit jinde... navíc přední guma se tolik nezatěžuje jako zadek ale potřebuješ aby byla v dobré kondici a měla dobrý grip tedy i DOT... ale nechci nikomu radit jen píšu jak to dělám já... a jsou blázni co moje gumy ještě obouvají... tím nemyslím Pacouše… (ta guma byla fakt jako nová kámo :woohoo: :woohoo: ) ale spíš tady místní co tvrdí, že když má moje guma 4mm uprostřed tak si jí ještě krásně sjedou a vypadají dobře když mají spálenou oblast poserprožků…
Honda CBF 1000 RS:)
03. říj 2018 13:02 #152

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48

Odpověděl Marty11 pro téma Pneumatiky

A to je za ty prachy už druhá sada první mi sehnal BOCO :silly: :laugh:
Doufám Malpe že dorazíš do Skavska příští týden aspoň na kafe máš to kousek ;)
Honda CBF 1000 2010
04. říj 2018 23:21 #153

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48

Odpověděl Marty11 pro téma Pneumatiky

Jo a ještě kdo máte přehled hoďte sem tabulku alespoň 3-5 gum jako že TOP. Ať máme jednodušší výběr :sick:
Honda CBF 1000 2010
04. říj 2018 23:26 #154

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47

Odpověděl Kevvin pro téma Pneumatiky

Myslím, že po téhle výzvě se tu sejdou gumy značek Bridgestone, Continental, Dunlop, Michelin, Pirelli + nějaké jiné a k tomu máš od každé značky různé druhy od sportovní přes cestovní až lehké enduro :cheer:

Já ted nazul Pirelli Diablo Rooso III ...takže zkušenosti zatím žádné ...

PS: můj poznatek je ten, že s žádnou gumou TOP výrobce neuděláš chybu ...jen se liší podle potřeb každého motorkáře (výdrž, grip, agilita, sucho, mokro ...)
CBF 600 S 2008
05. říj 2018 00:07 #155

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Pneumatiky

Marty11 napsal: ...........................................................................
Doufám Malpe že dorazíš do Skavska příští týden aspoň na kafe máš to kousek ;)



Zdarec , tak to bohužel nehrozí - od jara válčím s tím utrženým ramením svalem - slova Dr. se potvrdila ,že je to dlouhodobější záležitost , takže jsem "mimo provoz" a rehabilituju .
05. říj 2018 08:07 #156

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Pneumatiky

Neříkej že nejezdíš autem... já tam jedu taky na čtyřech kolech protože je to takto pozdě nebudu riskovat, že by mě někde chytnul mráz...
Honda CBF 1000 RS:)
05. říj 2018 08:48 #157

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 15
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl LubaX pro téma Pneumatiky

Dobrý den,
po koupi mám na moto vpředu Metzeler r.v. 2014 a vzadu Dunlop r.v. 2012. Jsem rozhodnut pro Bridgestone Batlax T 30 Evo nebo Bridgestone Batlax T 31. V testech o T 30 psali někdy v roce 2014 v motocyklu, že se téměř vyrovná sportovním gumám, s tím že za chladna a na mokru jsou jistější. Možná proto chci Bridgestone. Je mi jasný, že každá guma bude o 100% lepší než moje řidičské schopnosti a samozřejmě budou lepší než to co mám na moto teď. Proto poprosím o zdělení zkušeností a dojmů z těchto moto. Jo a mám si připlatit za ty T 31 nebo mi stačí T 30 Evo.? Dále máte někdo zkušenost s Moto-pneu ve Slavkově? Bratránek tam přezouvá 12-ku sportstera a je spokojenej. Díky LubaX.
17. úno 2019 07:17 #158

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 4
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Zevloun pro téma Pneumatiky

T31 sem měl na sv650 a zadní pryč po 6000km přední ještě je ale sjetá do šípu, nejsem extra pilot na to jak zmizela ale musím říct že držela parádně i na mokru s jistotou. Teď na cbf 1000 sem koupil bt023 na radu kamaráda co si je na litru pochvaluje tak snad budou v pohodě. On je má po několikáté na kawa Z1000 a prý vždy s jistotou.
17. úno 2019 19:29 #159

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Pneumatiky

za mě cokoli jen neexperimentovat ruzne značky a roky vyroby na předku a zadku... cokoli bude lepší pokud si koupíš celou sadu víc to nemá smysl rozebírat už to tu i zaznělo pnematiky mají jiné konstrukce a vždy sada je k sobě uzpůsobená... taky jsem byl před X lety v dojmu, že si na předek dám sportovní a na zadek cestovní nejhorší co člověk může motorce udělat... takže nelaborovat a vybrat sadu aby byl předek a zadek jedné konstrukce a stáří. Pak teprve můžeš soudit jak se guma chová. Za předpokladu, že máš v pořádku tlumiče servis max po 20tis. a přední ložisko... vše doporučuji pohlídat.
Zrovna ty gumy co píšeš neznám ale jezdím teď bridgestone betlax S21 a spokojenost ale protože to je v podstatě sportovní guma s tlaky na okruh a vhodná na nahřívání... svým profilem a tím, že nemá vzorek do kraje není vhodná na vodu... takže na cestování myslím nic moc. Pokud bych volil gumy čistě na CBF zustal bych u osvědčeného troj boje... Michelin PR, Dunlop Roadsmart, a Pireli Angel GT ty se mi osvědčili ale nevím zda se dělají ve 160-tce... kluci koupili ST-čka a podle mě nejsou tak dobré...

K tvojí volbě co jsem viděl na obrázku tak ta T31 taky nebude tak dobře tlačit vodu nemá většinu drážek až ven to bylo moje kritérium pro cestovní gumu drážky až ven... pro sportovní gumu je to něco jiného musíš zvážit svůj styl s tím, že pokud nejsi extra střelec budeš mít výrazně větší poserprožek a možná tě guma bude i trochu děsit jak bude padat do zatáčky protože mi přijde že bude mít špičatější profil... howk :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
18. úno 2019 14:42 #160

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.100 sekund