Pneumatiky

  • Příspěvky: 25
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl tomik.cesko pro téma Pneumatiky

Hoj,právě jsem přezul tak můžu nabídnout za odvoz Pilot Road střed asi 1mm, na krajích tak 3-4mm, podle DOT stáří 10 let. Chce to ještě někdo?
PS: přední i zadní
Poslední změna: 15. kvě 2016 12:52 uživatelem tomik.cesko.
15. kvě 2016 12:51 #61

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Pneumatiky

Napiš Luhamotoj ten na letišti dotrhává gumy ale na silnici bych to už nikomu nenabízel...
Honda CBF 1000 RS:)
19. kvě 2016 21:02 #62

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Pneumatiky

Myslím, že ani Luhamoto není sebevrah. Tyhle pryže udělaj radost už jen zaměstnancům Sběrného dvora B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
20. kvě 2016 09:34 #63

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Pneumatiky

To si taky nemyslím, ale podívej se na forum sám tady o takové gumy prosil... na silnici bych s nima taky nevlez, ale co je fakt bavil jsem se s maníkem co si kupoval na okruh za babku starý pryže přes 10let(protože už byly na vyhození) a na okruhu to natíral klukům o sto péro a když se šli podívat co má za extra gumy čuměni jako vejři... bylo to v jezdci.
Co bude asi pravda většina z nás se na limit gumy často nedostane(když nejede v dešti) přesto už jsem to několikrát napsal na gumě nešetřit takže asi jen Luhamoto na letiště :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
20. kvě 2016 13:25 #64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Pneumatiky

Já momentálně nepotřebuji. Mám koupenou novou sportovní sadu a zrovna budu přezouvat na nové, protože do středy musím udělat STK.
Jinak popravdě, tak staré gumy jen na letiště, kde se dají dostatečně zahřát a jednak stejně s nimi zkouším brzdy atd. a s tím ,že klouznou počítám.
Něco jiného je to na vyjížďce, kde ti nečekaně můžou ustřelit, což může být nepříjemné.
20. kvě 2016 15:48 #65

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Pneumatiky

No, já bych to teda neobul. Mám přední už čtvrtou sezonu, a je to hodně cítit. Guma klouže sotva se špičkou dotknu asfaltu. Pište a myslete si co chcete, ale podle mě jsou dávno za zenitem, a na motorku nepatří. Ovšem pokud někdo jinak nedá, je to každého věc.

A na okruh? Jedině tak na vyznačení zatáček do štosu. Kámoš to obouval na Haryka takovýhle věci, že to dýl vydrží. Ale to je trochu jiný kafe :)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
Poslední změna: 20. kvě 2016 21:56 uživatelem tirak.cz.
20. kvě 2016 21:54 #66

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 25
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl tomik.cesko pro téma Pneumatiky

No já si nevšiml, že by nějak extra klouzali, ale jestli to taky není tím, že si nedávám kolínka. Ale v porovnání se skůtrem na gumách 2 roky starými pěkně drželi i na mokru. Si myslím, že někde na ohoblování krajů na okruhu by ještě posloužily dobře (víc adrenalinu :side: )
Každopádně ale na nových Pilot Street se mi zdá, že musím zatáčky víc naklánět.
No kdyby je někdo chtěl, ještě chvilku je můžu skladovat a ve Frýdlantě, nebo po domluvě v Liberci budou k osobnímu odběru zdarma



prostředek 1mm, kraje 3,5mm












Pár aktuálních fotek
Poslední změna: 21. kvě 2016 19:39 uživatelem tomik.cesko.
21. kvě 2016 19:35 #67

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Pneumatiky

V podstatě jsi si všiml, že je tvrdší protože jsi je nesjel :woohoo: :woohoo: na okruhu se jezdí jiné směsy většinou opravdu tvrdší ale nevím, že by měl někdo na motorce na okruh 160-tku stejně kdo jede na okruh má guma tak na jednou nebo na dvakrát... :woohoo: uvidíš kdo se ti ozve.... každopádně krom sjetí je tady ještě druhý problém oskákání to skoro vidět není ale na okruhu by ti to vadilo... osobně bych je asi nedržel ikdyž je fakt, že se možná někdo ozve. Ovšem vidím, že jsi z liberce co na sraz nepojedeš? ze severu čech nás letos pojede dobrá tlupa pojedeme přimo ze Sosnové asi odpoledne ve čtvrtek nepřidáš se???
Honda CBF 1000 RS:)
22. kvě 2016 12:10 #68

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Pneumatiky

tomik.cesko napsal: No já si nevšiml, že by nějak extra klouzali, ale jestli to taky není tím, že si nedávám kolínka. Ale v porovnání se skůtrem na gumách 2 roky starými pěkně drželi i na mokru. Si myslím, že někde na ohoblování krajů na okruhu by ještě posloužily dobře (víc adrenalinu :side: )
Každopádně ale na nových Pilot Street se mi zdá, že musím zatáčky víc naklánět.
No kdyby je někdo chtěl, ještě chvilku je můžu skladovat a ve Frýdlantě, nebo po domluvě v Liberci budou k osobnímu odběru zdarma



prostředek 1mm, kraje 3,5mm












Pár aktuálních fotek


Obávám se že, tyto gumy jsou vhodné max na to letiště. Na okruh bych si je osobně nevzal. Jde o to, že by se na tom vážně mizerně jelo, jsou moc hranaté.
22. kvě 2016 13:21 #69

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Pneumatiky

Já jsem včera obul Dunlop Sportmax Qualifier II, tak jsem zvědavý na ten rozdíl oproti turistickým dvousměsným Dunlop Sportmax Roadsmar II. Erneste zítra mě čeká STK taky, tak dám vědět jak to funguje u nás.
Poslední změna: 22. kvě 2016 13:29 uživatelem Luhamoto.
22. kvě 2016 13:29 #70

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.673 sekund