Pneumatiky

  • Příspěvky: 25
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl tomik.cesko pro téma Pneumatiky

JinT napsal: ....... Ovšem vidím, že jsi z liberce co na sraz nepojedeš? ze severu čech nás letos pojede dobrá tlupa pojedeme přimo ze Sosnové asi odpoledne ve čtvrtek nepřidáš se???

Jestli jedete ve čtvrtek, tak to určitě ne. V pracovní dny jsem v práci :sick:
23. kvě 2016 08:53 #71

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 81
  • Obdržená poděkování 6

Odpověděl Lava pro téma Pneumatiky

Tak jsem právě objednal Dunlop roadsmart 3. Jsem na ně fakt zvědavej. S 2kama jsem byl naprosto spokojený, tak doufám, že 3ky budou ještě lepší :-). Přezutí planuji tak za cca 14 dni, tak na srazu už snad budu moct říct první dojmy a pojmy.
23. kvě 2016 14:32 #72

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Pneumatiky

To jsme všichni bereme si volno :woohoo: pro tebe to byl asi jen pátek... ale je to na tobě... :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
23. kvě 2016 17:08 #73

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5

Odpověděl Damon pro téma Pneumatiky

Tento týden přezuté ultrastaré michelin pilot road I a nyní pirelli diablo strada.
Kawasaki Z 1000 SX
29. kvě 2016 12:49 #74

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 40
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl pater fefe pro téma Pneumatiky

Zdravim. Jazdim uz stvrtu sezonu Michelin PR 2 a vcera som " s horozou" zistil, ze som na nich najazdil 19.500 km B) a este nie su celkom na zahodenie ( teda hlavne predna ). Takze idem objednat novu sadzu Michelin PR 2. Nie je co premyslat.
18. srp 2016 14:15 #75

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Pneumatiky

Wau. 19200?? Ja davam max 9000 kvoli zadnej, potom sa menia (vzdy menim obe aj ked predná by vydrzala 2 zadné)
18. srp 2016 18:49 #76

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Pneumatiky

Hele je to nesmysl honit km protože guma prostě ztvrdne v letě to nemusí vadit ale kdo z nás jezdí v ideálních podmínkách..
Pak se ti smekne a budeš řešit motorku a né sadu za 5-7tis navíc se oskáká pak ti vibruje s motorkou nepoznáš to protože si na ní zvykneš. Každý si musí zvážit co preferuje. Osobně bych každému doporučil gumy které se krásně stejnoměrně sjedou za dvě sezony a není co řešit... Ovšem to je stejné jako nepřesvědčíš lidi že nemají zimáky dojíždět v letě nebo, že nemá smysl nazouvat zimák okolo 2mm nebo po čtyřech letech. Ovšem je to tak a kdo to udělá stále si lehce zahrává,
Na Jawe se taky hoblují gumy ale né 10tis ale 10let možná 25let... a taky nemizí... ovšem doba je trochu někde jinde.
Tu výdrž bych připsal jízdnímu stylu pokud ti vydrželi PR2 tak dlouho pravděpodobně i jiné této kategorie ti vydrží podobně ale je fakt, že ty PR2,3,4 jsou všechny spíš tvrdší a tolik se neohřejí viděl jsem to když jsme s Bocem jeli stejnou kudlu a po dojetí já měl gumy rozpálené ještě po natankování a on už měl PR4 studené ovšem taky na nich dojel až domů a ještě něco navíc a já šel přezouvat...
Honda CBF 1000 RS:)
20. srp 2016 11:28 #77

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Pneumatiky

LUHAMOTO - pokud bych se utrhnul na sobotní vyjížďku , můžu ti vzít "dáreček" jako minule (ojetou přední MPR 3).
Zítra se chystám přezout čumák MPR 4 za novou MPR 4 a nouzovka MPR 3 v garáži bude nahrazena právě sundanou MPR 4.
Zjednodušeně řečeno - pokud ještě sháníš jeté gumy na blbnutí :) ,tak bude jedna ojetá MPR 3 k mání.
14. zář 2016 19:52 #78

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Pneumatiky

Zdar, děkuji ale bohužel z rodinných důvodů se na motorku skoro vůbec nedostanu. Tak teď nepotřebuji. :(
Poslední změna: 14. zář 2016 21:06 uživatelem Luhamoto.
14. zář 2016 20:58 #79

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Pneumatiky

OK - půjde do sběrného dvora.
16. zář 2016 19:38 #80

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.631 sekund