Centrál CBF 500

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Centrál CBF 500

Já budu zadní řešit stejně... ale protože mě tam teď lízatko dát nejde... jinak jsem ho koupil a jeden mám na prodej... Podle mě vypadá na motorce moc pěkně a měl by tam být origo ... žádné lízatko nebo guma není tak elegantní. Ovšem často mě vyděsil když jsem najel do kamínků a oni mlátit do plastu.. :silly: .
Honda CBF 1000 RS:)
18. říj 2015 09:58 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Centrál CBF 500

JinT napsal: Já budu zadní řešit stejně... ale protože mě tam teď lízatko dát nejde... jinak jsem ho koupil a jeden mám na prodej... Podle mě vypadá na motorce moc pěkně a měl by tam být origo ... žádné lízatko nebo guma není tak elegantní. Ovšem často mě vyděsil když jsem najel do kamínků a oni mlátit do plastu.. :silly: .


jakou máš představu o ceně ?
chro chro
19. říj 2015 11:24 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Mytakes pro téma Re:Re: Centrál CBF 500

a predesen ;)
jakeho mas vyrobce, podle ruznych fotek to vypada, ze se, co do rozmeru ponekud lisi..
19. říj 2015 20:17 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re:Re: Centrál CBF 500

No prostě mi něco nabídni podívej kolik kolik stojí novej je to ten kvalitnější vod ERMAXU víš že já jsem kurva dradá... :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
20. říj 2015 12:07 #24

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Mytakes pro téma Re:Re: Centrál CBF 500

Bavíme se o předním ERMAXU za cca 800,-, ke kterému nejsem :angry: schopen najít žádnej obrázek z cbf.. jen samý Pyramid, ev.Skidmarx.. jak je dlouhý to samotný prodloužení-výsledné Ď.
Zadní ERMAX se mi nelíbí, to zas radši ten Pyramid/Skidmarx.. :)
23. říj 2015 22:20 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Centrál CBF 500

Mytakes napsal: Doted jsem najel neco prez 15.000 na Jawe 634 "pro nekoho ani ne na moto, ale JEN Jawe" plus neco prumerne na pionyru.


Ahoj trochu mimo diskusi dotaz máš jawu 634 ještě pořád? Koukal jsem že máš tyhle stroje zřejmě rad jsem na tom podobně mám 639 mimo jiné :-)
10. lis 2015 00:50 #26

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Mytakes pro téma Re:Re: Centrál CBF 500

Ahoj, no mimo jine :-), mam stale i 634-7-02, bohuzel ji ted, po 2rocnim shaneni dilu budu davat dohramady :-(. Lonsky konec srpna me, cestou na sraz-zavody,u tabora -naboural- autem a ujel, takze zadne placeni skody do halire-mel jsem testaci HV, ale jen 50.000,- hromadka oceli. Nevim cim to, snad tim, kdo me jak vychovaval, ale na tehlech stareckach je vic radosti a zabavnejsi svezeni :-)
13. lis 2015 21:00 #27

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.599 sekund