Úplně největší off-topic

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Úplně největší off-topic

Přátelé nejsme tu někdo z Českého Ráje? Potřeboval bych se trochu zorientovat, jak se tam dá prožít dovolená :)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
24. dub 2016 16:44 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Úplně největší off-topic

O co by se ti jednalo kamaráde Jilemnice sice není český ráj ale jsme tam dost často :woohoo: koukni na mapu...
Musíš napsat o co by se ti jednalo. Zda o stan kemp/chatky nebo penzion... koupání nebo chození památky nebo skály...
Je toho hodně a český ráj je v podstatě dnes obrovský a když máš sebou auto jsi do 1/2hod jak v Praze tak v Liberci...stejně jako v Hradci... takže se dá kombinovat do aleluja. B)
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: tirak.cz
24. dub 2016 18:33 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Úplně největší off-topic

No, tak trochu od všeho, ale nejvíc mě zajímá ubytování za slušný peníz pokud možno s možností bazénu. Jedem autem, takže pohyb nebude problém, a rád bych zjistil něco krom Kosti a Riegrovy stezky vhodného pro celou rodinu.
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
Poslední změna: 25. dub 2016 13:49 uživatelem tirak.cz.
25. dub 2016 13:48 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Úplně největší off-topic

Kamaráde řeším teď trochu jiné problémy, ale abych tě nebrzdil v rozletu. Poměrně oblíbený býval Jinolický rybník.... Bazén jako takový mě v českém ráji nenapadá. Podívej se na oblast Sedmihorek odtud je vše kousek. Jestli uvidím známého zeptám se mají v Drhlenách chatu, kterou rekonstruují a možná by bylo možné ubytovat se tam... Dal bych ti vědět.
Konkrétní penzion bohužel nevím, protože to je tak blízko, že pro mě nemá cenu přespávat a dojedu domů...
Honda CBF 1000 RS:)
28. dub 2016 16:06 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.585 sekund