Chránič páteře - jaký používáte a vaše zkušenosti

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Uvažuji o koupi chrániče páteře a chtěl bych se nechat inspirovat Vašimi zkušenostmi. Zatím jsem se asi nejvíce díval na Forcefield L2.
20. bře 2016 16:04 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
My máme Knox je to asi špička důležitá je správná délka z bundy jsme pěnu vyndali a jezdíme i v košilce od deinese jen v tričku s páteřákem v létě to je super loketní a ramena jsou na té košilce páteřák máme sebou vždy... Určitě o 90% lepší ochrana zad.
Honda CBF 1000 RS:)
21. bře 2016 20:16 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Když jsi páteřák vybíral, podle čeho jsi se rozhodoval? Měl jsi nějaké favority? Zkoušel jsis páteřáky na prodejně nebo jsi kupoval přes net? Docela nevím na co si dát při výběru pozor. Jasné je, že projdu testy ohledně ochrany , ale otázka zda sedne, nebo do jaké míry sníží pohyblivost na motorce netuším. Zrovna tak jak zmiňuješ tu délku. Jak poznám, že je správně dlouhý. Předpokládám, že by měl jít až na kostrč.
21. bře 2016 20:34 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Delka je podle výšky postavy v podstatě na motorce necítím, že ho mám naopak to zpevnění na zádech má docela psychologický efekt je to pohodlné... a rozhodl jsem se podle reference majitele obchodu dobře znám a on s ním udělal kotrmelec přes auto... a přežil bez následků a z hlediska strojního Knox používá technologii včelího plástve a je rozdělen na jednotlivé panely dále má klouby které usnadní ohýbání zad... Co se ovšem páteřáku týká určitě se budou hodně podobat mě Knox vyhovoval a nemusel jsem nic řešit.
Honda CBF 1000 RS:)
22. bře 2016 20:27 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.568 sekund