elektro dotaz

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

elektro dotaz vytvořil uživatel tirak.cz

Ahoj , mám tuhle věc, a potřeboval bych radu , jak to zapojit u zámku kufrových dveří. Minulý zámek jsem musel nakonec vykopnout, bo při prasklé tyčce nešel odjistit. tenkrát byla neděle, a na vrakáči jsem sehnal zámek do stejných dveří, ale jiný výrobce. A má to jiné ovládání. Zámek je tedy v autě, ate tím co je na obrázku bych to chtěl zamykat, a nevím jak to zapojit. Hodýsku já vím, že do elektriky ;) , ale pokud vyjdu z pojistkové skříně, nevím jaký vypínač/přepínač dát u řidiče, a jak přesně zapojit ty dráty.

Na Ford fóru jsem za to dostal ban na den, že je to mimo značku. Tak tady se mnou budete mít snad trochu více trpělivosti :whistle:
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
16. čvc 2016 15:37 #1

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma elektro dotaz

Je to servomotor centralneho zamykania do zadnych dveri.

Je to uz davno ked som sa s tym hral, ale pokial si pamatam, ten motor ma ovladanie tak ze ked zapojis napriklad + na modry a - na zeleny tak pojde jednym smerom a ak napajanie prepolujes tak ide druhym smerom.

Mas v aute centralne zamykanie? Alebo to chces len zapojit na nejaky vypinac?

Ak tomu trochu rozumies, tu je inspiracia ako to byva zapojene : TU
Poslední změna: 16. čvc 2016 20:04 uživatelem boco818.
16. čvc 2016 20:03 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma elektro dotaz

No, všecky dveře mají též centrál, ale od jiného výrobce. Toto budu muset nějak dopastit. Na vypínač u řidiče. Právě typ vypínače mi dělá trochu starosti. A četl jsem, že to musí být zapojené na centrální jednotku. A já myslel že to funguje i samostatně.
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
16. čvc 2016 21:26 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma elektro dotaz

Zkus to na baterce, kterym smerem to odemyka a zamyka a potom tam dej kolibkovy 3 polohovy spinac. (takovy bazmek, ktery ma stredovou polohu 0 a muzes ho zmacknout na jednu a druhou stranu s tim, ze tam nezustane ale vrati se zpet do nulove polohy
V pravo zamces, vlevo odemces. Draty zapojis podle toho jak vyzkouses na baterce
17. čvc 2016 20:34 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma elektro dotaz

Presne, pokial to nie je kompatibilne s originalnym, skus to ako pise Miefisto, je to najjednoduchsie co sa da.
18. čvc 2016 12:40 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.542 sekund