CBF 500 výpadky budíků za jízdy + "zakuckání"

  • Příspěvky: 1
  • Obdržená poděkování 0
Všechny zdravím a obracím se na vás s prosbou o rady či případné zkušenosti.

Mám CBF 500 rok 2004 a po asi 3 letech (cca 8000 km) bezproblémového provozu jsem byl velmi překvapen na minulé projížďce.
Vše začalo nevinně výpadkem tachometru, který jsem pozoroval od vyšších převodových stupňů (4, 5, 6) při otáčkách vyšších jak přibližně 7000. Výpadkem myslím padnutí ručičky do nuly, případně její kmitání. Na oko jakoby ztratila hodnotu, začala padat a zase se chytla.
Po cca půlhodince na moto se k tomu přidal i výpadek otáčkoměru, opět vyšší stupně a vyšší otáčky. Domů jsem dojížděl za šera, podsvit obou budíků svítil i při výpadcích.
Povšiml jsem si, že když vypadly oba dva budíky současně, došlo i k výpadku digitálního počítala kilometrů. Displej se choval jakoby moto stála a já jen klíčkem ve spínačce cvakal z On do Off, oba budíky stále s podsvitem.
K tomu ještě přidávám, že při jednom předjíždění jsem zatáhl na plno za plyn, uprostřed manévru jsem začal "poskakovat". Tím myslím, že jsem měl výkonové výpadky, jakoby mi přestaly možná zapalovat svíčky.
Co jsem se bavil s kamarádem, tak mne naváděl na elektroniku spínací skříňky.
Budu rád za jakékoliv typy na opravu, případně i na rozumný servis kolem Brna (do cca 50 km prosím).

Lukáš
05. zář 2016 22:45 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85
Čau.

napadá mě opět jen jeden člověk...pro tebe za humny kousek za Slavkovem u Brna. pracuje nekde v Brně

Stránský 737 104 722
chro chro
Poslední změna: 06. zář 2016 06:56 uživatelem keith.
06. zář 2016 06:55 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.805 sekund