Jaké používáte ventilky na kolech ?

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Letos mám záhadnou sezónu,v červeneci jsem 3 týdny nejezdil a po třech týdnech bez varování se mi vypustilo zadní kolo v garáži,akorat tam byl kámoš a volá mi že během pár minut prázdná pneumatika a bylo to utrženým steřelým ventilkem,na motorce která stála nikdo na ní nesahal ... ventilek vyměněn...za týden ventilek na přední pneu taky utržený v garáži tentokrát u toho nikdo nebyl :-) opraveno nový ventilek ...dneska dojedu do práce , po výletě na Šumavu , kdy motorka byla 4 dny se mnou , najeto 1100 km a v garáži nestála :-) no a po 4 hodinách v práci měla prázdné zadní kolo... utržený ventilek....mazec...na motorkářích psali v diskuzi že ventilek by měl být kovový já používám gumový krátký a nikdy až do letošního roku nebyl problém.... používá někdo kovový???nebo ten zahnutý do strany kvůli lepšímu foukání???
Poslední změna: 12. zář 2016 17:27 uživatelem Hodys.
12. zář 2016 17:07 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Ještě musím říct že mám hodnou motorku a chrání mě už pár krizovek za mě vyřešila a pokaždé když je problém je to u baráku , naštěstí i teď to bylo když stála na parkovišti
12. zář 2016 17:25 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11
No v tom případě tě někdo chodí po večerech tahat do garáže za ventilky :)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
12. zář 2016 17:40 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
Že by " boží mlýny " ? .................... :)

Ne vážně , toto jsem ještě nezažil na žádné mašině a ani neslyšel,že by se to někomu ze známých stalo.
Odjakživa používám taky malé gumové,ale je pravda,že každou druhou výměnu pneu měním i ventilek.
12. zář 2016 19:31 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Jsi druhý člověk kdo mi to řekl ale ten první si koupil super navigaci a drahé ukazatele tlaku v pneu a na dálnici mu navigace řekla bacha máš měkké kolo :woohoo: :woohoo: těžký snímač ventilek ustřihl ale že by to udělal sám ventilek nedal jsi si kluku nějaké svítící čepičky ventilků :woohoo: :woohoo: každopádně kovové existují a jestli máš v garáži myši které ujíždí na pryži tak bych o tom uvažoval na Šumavě je to jasné tam ti to vykunila kuna...
Honda CBF 1000 RS:)
13. zář 2016 06:14 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Svítící nemám :-) jj kuna to bude asik
13. zář 2016 15:55 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Ja mám kovové ventily - dôvod je ten čo písal Jindra - ťažké snímače tlaku na ventiloch. Gumený mi vytrhol v 169kmh rychlosti.
13. zář 2016 16:09 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
Ja si koupil u cinanu TMPS na motorku a dopoustim vzduch tak 2x rocne :)
14. zář 2016 18:23 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
To ma zaujima! Vieš dať nejaký link o co ide? Dik
14. zář 2016 19:49 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.541 sekund