jak otevřít originální horní kufr

  • Příspěvky: 16
  • Obdržená poděkování 1
ahoj, měl jsem nehodu a v servisu mi dali na cbf originální kufr z novější verze, ale nějak nemůžu přijít jak ho správně otevřít, přijde mi ten mechanismus nějaký divný.. klasicky otočím klíčkem do prava a pak se snažím nehtem ze spoda vydloubnout a nadzvednout ten kryt, který drží horní víko.. pak tam je otočné kolečko, to je k čemu? aby se dal kufr sundat?

jinak mám tento typ kufru

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

09. lis 2016 19:33 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Fiha, tak tento typ kufru som ešte nikdy nevidel :blink:
10. lis 2016 01:10 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
No slušný UFO :woohoo: :woohoo: sorry tak tohle si netroufnu ani hádat :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
10. lis 2016 14:59 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 6
  • Obdržená poděkování 1
Myslím že mám ten istý kufor, keď sa odomkne ten zámok treba akoby ťahať kľúč smerom von a trochu aj hore a tým ten čierny plast odistí veko. Treba sa s tým trochu pohrať a potom to už pôjde. A to otočné kolečko je presne na odmontovanie kufra.
10. lis 2016 20:56 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
To jsou opravdu změny ale buď rád aspoň máš jistotu, že jsi dostal nový model.... Já po nehodě kdy kufr byl jen škrábnutej jsem dostal taky nový!!! JENŽE když jsem kupoval motorku řešil jsem, že se psalo že CBF kufry občas padají... tak jsem chtěl nový typ (model) kufru, který tento problém měl řešit... takovým plastovým klínem, který je zaháknutý za plotnu... tak okamžitě vidíš že kufr sedí to byly slova prodejce a byl jsem spokojený... ovšem NOVÝ NOVÝ KUFR tento zub nemá a když jsem to urgoval, že chci ten co jsem měl slyšel jsem od prodejce jinou písničku... a starý škrábnutý už byl pryč...(asi prodaný) jinak už jsem tento super kufr třikrát ztratil... takže super... vždy je to moje blbost špatně ho zajistím, protože se málo ohnu a jsem línej to kontrolovat... prostě mám pocit, že dobrý a ono prd... ve dvou ho chytne Klára ale už jsem ho i sbíral ze země... hajzlík desertoval naštěstí to udělá poměrně záhy.... :silly:
Honda CBF 1000 RS:)
11. lis 2016 07:11 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

JinT napsal: To jsou opravdu změny ale buď rád aspoň máš jistotu, že jsi dostal nový model.... Já po nehodě kdy kufr byl jen škrábnutej jsem dostal taky nový!!! JENŽE když jsem kupoval motorku řešil jsem, že se psalo že CBF kufry občas padají... tak jsem chtěl nový typ (model) kufru, který tento problém měl řešit... takovým plastovým klínem, který je zaháknutý za plotnu... tak okamžitě vidíš že kufr sedí to byly slova prodejce a byl jsem spokojený... ovšem NOVÝ NOVÝ KUFR tento zub nemá a když jsem to urgoval, že chci ten co jsem měl slyšel jsem od prodejce jinou písničku... a starý škrábnutý už byl pryč...(asi prodaný) jinak už jsem tento super kufr třikrát ztratil... takže super... vždy je to moje blbost špatně ho zajistím, protože se málo ohnu a jsem línej to kontrolovat... prostě mám pocit, že dobrý a ono prd... ve dvou ho chytne Klára ale už jsem ho i sbíral ze země... hajzlík desertoval naštěstí to udělá poměrně záhy.... :silly:



Máme tady šikovného kluka co svařuje plasty nemám mu říct zda by tam šel ten klín vyrobit a dovařit ? Určitě by našel i stejný materiál z jakého je ten kufr takže sváření by bylo v podstatě v pohodě a pokud je to probarvený plast bez laku dá se to udělat k nepoznání stříknout strukturou černé mat
14. lis 2016 13:46 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ahoj
Hele až mě to naštve přišroubuju tam Al L-ko v černý barvě a bude po prdeli... No nechtěl jsem napsat, že mě to nenapadlo.... po pravdě bych do tebe neřekl že ti to takhle blikne... musím se večer na ten kufr kouknout ale jít by to mělo... sakra proč jsem to už dávno nezkusil... no tomu se říká profesionální slepota a malá rozlišovací schopnost... dobře děkuji Hodys ale mohl jsi mi to zavolat a né tady kamarádoj ucpávat vlákno :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
16. lis 2016 16:09 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 16
  • Obdržená poděkování 1
já jsem dříve měl tento typ kufru a to byl ten model, který měl padat? mě teda nikdy nespadnul :-)

jinak jsem na to otvírání pak přišel jak tu zde někdo psal, otočit klíčem a zatáhnout ho k sobě..
20. lis 2016 09:35 #8

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
To nebyl tento jedná se o kufr CBF 1000 f koukám, že jsi si ji nafotil po kotrmelci..
Honda CBF 1000 RS:)
20. lis 2016 15:49 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.505 sekund