Kupa jazdenej CBF 600N 2008

  • Příspěvky: 50
  • Obdržená poděkování 9
Ahojte,
pozeram viem, ze sa tu urcite najde mnoho ludi so skusenostami zo svojimi masinami preto by som sa Vas chcel opytat naco dat pozor pri kupe jazdenej CBF 600 SA. Mam moznost kupit jednu uz po facelifte s velmi ale ze velmi malym najazdom ale dlho stala pravdepodobne bez akéhokolvek servisu v garazi. Pocitam s tym ze po 9 rokoch. Vymena olej,brzdova,chladiaca, filtre pneumatiky ale mohli by z vekom z degradovat aj nejake gufera?

Dakujem moc za Vase postrehy

Ahojte tak bol som pozriet jeden archivny kusok, zial tragicky zanedbany, 1600km rv 2009 a stale mal zabehovy olej v sebe. Nikdy nic nemenene v nadrzi hruba hrdza na ktorej sa islo cca 20km na stk.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Poslední změna: 19. dub 2017 12:33 uživatelem Darius14. Důvod: doplnena odpoved
04. dub 2017 10:00 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 57
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl danoous pro téma Kupa jazdenej CBF 600N 2008

Ahoj,

hmm, to je teda peknej hnus.
Moje nadrz vypada po 7 letech jak nova ze vnitr...jen teda motocykl stoji v garazi vzdy s plnou nadrzi...
jinak gumove dily samo degraduji casem, ale jeste nejakou dobu by to urcite vydrzelo.
Taky podle toho co bys vylil z motorky...ale asi to bude pekny humac.

Urcite najdes hezci kousek ke koupi, pokud je to stale aktualni teda.

Mejte se...
17. srp 2017 16:36 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 50
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl Darius14 pro téma Kupa jazdenej CBF 600N 2008

Ahoj
dik za odpoved, nekupil som kupil som novsiu 2011 malo jazdenu ale pravidelne. Som spokojny. Ale hentu niekto kupil a teraz ju uz predava o 1000 drahsie a top stave ako nepadnutu aj ked bola padnuta v krizovatke...
18. zář 2017 14:27 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Kupa jazdenej CBF 600N 2008

Ahoj tak ať ti slouží překupníci budou vždy... to se asi nedá nic dělat mě spíš štvou ty stočený km atd... ale s tím se nedá moc dělat.
Honda CBF 1000 RS:)
18. zář 2017 15:21 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Kupa jazdenej CBF 600N 2008

Vždycky se objeví spekulanti co zkouší lehce zbohatnout,ale snad už se blýská na lepší časy, dneska už aspoň lidé mají nějaké povědomí o tom ,jak má vypadat motorka ,a čemu se vyvarovat, pamatuji doby kdy koupil každý cokoliv, a to bylo hodně divoký... Doufejme ,že zdravej rozum a poctivost zvítězí
Poslední změna: 18. zář 2017 15:31 uživatelem Hodys.
18. zář 2017 15:30 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Kupa jazdenej CBF 600N 2008

Hele ještě taky bacha na rychle soudy... pamatuji si kauzu kdy borec začal dávat komentáře k inzeratu stylem bacha nekupujte to je to prase předražil mojí motorku koupil jí pro sebe spekulant mě cenu srazil o 5tis a teď jí prodává o 25tis dráž hovado... pozor na něj a podobně... a borec mu úplně klidně napsal ať se hodí do klidu... že to je skoro na nahlášení pomluvy... že se prodejem motorek živí a že když jí přivezl celý víkend na ní dělal dal jí komplet do kupy a ocenil jí o 30tis dráž... protože na ní měnil díly a lakoval... všechno může doložit a ať se hodí do klidu to se mi líbilo... a je fakt, že i tahle alternativa může existovat... :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
19. zář 2017 13:17 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Kupa jazdenej CBF 600N 2008

JinT napsal: Hele ještě taky bacha na rychle soudy... pamatuji si kauzu kdy borec začal dávat komentáře k inzeratu stylem bacha nekupujte to je to prase předražil mojí motorku koupil jí pro sebe spekulant mě cenu srazil o 5tis a teď jí prodává o 25tis dráž hovado... pozor na něj a podobně... a borec mu úplně klidně napsal ať se hodí do klidu... že to je skoro na nahlášení pomluvy... že se prodejem motorek živí a že když jí přivezl celý víkend na ní dělal dal jí komplet do kupy a ocenil jí o 30tis dráž... protože na ní měnil díly a lakoval... všechno může doložit a ať se hodí do klidu to se mi líbilo... a je fakt, že i tahle alternativa může existovat... :woohoo:


Tu kauzu si pamatuju, a vím, že to tak může být,probíralo se to na motorkářích :-) je jasné,že kupec mohl motorku vyladit a dát to pěkného stavu, a věřím že hodně lidí má možnosti a umí opravit cokoliv,chtělo by to mít možnost vidět tu motorku teď při dalším prodeji...spíš tu asi zaznělo to slovíčko nepadená motorka :-) což je věc na kterou by si inzerenti co prodávají měli dávat pozor,pokud byla motorka bouraná a vím to,mělo by se to říct, a doložit opravu třeba ,na druhou stranu setkávám se často s názorem, hlavně od lidí co kupují auto ,že byl lakovaný blatník a určitě to byla bouračka ,nebo nedej bože celý bok a přitom auto bylo jen poškrábané a přelakované,ale to už některým nevysvětlíš...jak sem psal měl by vždy zvítězit zdravý rozum a poctivě si říct co a jak :-) chce to oboustrannou soudnost,není každý podvodník a každý kupec zase není soudný kritik :-) ale jak jsem říkal, blýská se na lepší časy a osvěta je veliká takže zbastlené věci už tolik nejdou na odbyt :-) snad i tohle je ten dobrý příklad vzkříšené dobře spravené motorky :-)
Poslední změna: 19. zář 2017 18:09 uživatelem Hodys.
19. zář 2017 17:51 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 50
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl Darius14 pro téma Kupa jazdenej CBF 600N 2008

No ono s tou moto padla iba nabok majiteľka keď stala na križovatke, buchla rám a ohla radicku. Ale chalan čo predával ešte napísal že nepadnutá ani zo stojanu. Neľutujem že som nekúpil moto mala vsebe zabehovy olej 8 rokov a 1600 km keď som ju ešte bol ja pozerať. So stacania sa robí žial národný šport na Slovensku je to už trestný čin ale nemení to nič.
21. zář 2017 22:43 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Kupa jazdenej CBF 600N 2008

Darius14 napsal: ...... So stacania sa robí žial národný šport na Slovensku je to už trestný čin ale nemení to nič.


a přitom na kilometrech zdaleka až tak moc nezáleží,zrovna tahle motorka je toho příkladem :-) důležitý je vždy stav ... snad už si lidi uvědomí ,že hledat motorku s minimem km,nebo zbytečně stáčet motorku , nemusí být vždy výhra,někdy ta honba za kilometrama bohužel vytváří poptávku a nahrává těm kdo podvádí a stáčí,důležitá je vždy jasná historie a pěkný stav ,pokud člověk koupí moto v dobrém stavu odjezdí s ní spoustu kilometrů tak už nezáleží na tom jestli ji předtím nějaký zoufalec stočil aby prodal...vždy je potřeba pořádně koukat na stav :-) a to už naštěstí většina lidí umí :-)
Poslední změna: 23. zář 2017 09:21 uživatelem Hodys.
23. zář 2017 09:09 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Kupa jazdenej CBF 600N 2008

To jsou přesně moje slova km nejsou většinou měřítko... ale díky tomu spousta lidí neví jaký má dělat servis je to smutné tohle je podle mě podvod a výše škody je vysoká měly by za to být vysoké postihy a náhrady škody.... a nebo to vůbec nemělo jít... tohle je můj názor :angry:
Honda CBF 1000 RS:)
24. zář 2017 18:05 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.610 sekund