Kupa jazdenej CBF 600N 2008

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Kupa jazdenej CBF 600N 2008

JinT napsal: To jsou přesně moje slova km nejsou většinou měřítko... ale díky tomu spousta lidí neví jaký má dělat servis ............


Třeba u starších aut každý raději dělá preventivně rozvody, protože neví,kdy byly dělané, přitom auto mohlo mít servisní knížku ,a poctivé km ,servis a záznamy, jenže to někdo stočí ,a knížku zahodí, a pak všichni dokola mění rozvoďak atd ...je to fraška
Poslední změna: 25. zář 2017 10:06 uživatelem Hodys.
25. zář 2017 10:05 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Kupa jazdenej CBF 600N 2008

Koupíš si novou starší věc a místo toho aby jsi měl radost tak se začínáš bát a dál investuješ co kdyby náhodou je to škoda...
Bohužel mám i tu zkušenost že servisku malé servisy neřeší a nevyplní jí ikdyž je na to upozorníš a pak sám ztrácíš přehled... pokud je šest aut v baráku tak je to chaos... ale to se dostáváme už daleko :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
26. zář 2017 08:17 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Kupa jazdenej CBF 600N 2008

JinT napsal: Koupíš si novou starší věc a místo toho aby jsi měl radost tak se začínáš bát a dál investuješ co kdyby náhodou je to škoda...
Bohužel mám i tu zkušenost že servisku malé servisy neřeší a nevyplní jí ikdyž je na to upozorníš a pak sám ztrácíš přehled... pokud je šest aut v baráku tak je to chaos... ale to se dostáváme už daleko :woohoo:


Díky těm údajům nevyplněným a díky stočeným km a tím pádem vyhozeným serviskám děláš věci zbytečně navíc.. platíš....a monetární systém se pak raduje :-) :-) :-) někdo to tajně řídí :-) :-) :-)
26. zář 2017 11:54 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.352 sekund