Výměna zadního pneu na CBF 600 / 600s

  • Příspěvky: 45
  • Obdržená poděkování 0
Prosím o radu, byl by někdo schopen poradit (napsat kroky) jak postupovat při výměně zadního pneu na CBF 600 / 600s?
Od sundání až po nastavení po nasazení? Vlastní sundání, gumy, nasazení nové a vyvážení popisovat nemusíte, to nechám udělat, stejně nemám vyvažovačku... Moc díky za pomoc! Nejlépe, pokud by třeba někdo udělal i obrázek když bude třeba. :)
08. kvě 2017 11:01 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 17
  • Obdržená poděkování 1
Asi nejlepší bude když si stáhneš servisní manuál třeba tady: www.motorkari.cz/motorkari/?act=manualy-...D=Honda%20CBF%20600S
V kapitole 14 je kompletní popis (i s obrázky) vyjmutí a nasazení kola a případné výměny opotřebených dílů. Je to sice anglicky, ale lecco se dá pochopit z obrázků.
Případně na demontáž kola ti dávám výtah právě z toho manuálu.
Díky: stringo
12. kvě 2017 09:44 #2

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 45
  • Obdržená poděkování 0
Já tuhle anglickou příručku mám, jenže právě jsem chtěl poradit, na co si dát pozor, co si ohlídat a potom jak zkontrolovat, že je kolo správně uchycené (ustavené v ose). Rozebrat to rozeberu i bez příručky, dělám v technickém oboru, takže to problém není, spíš mi jde o rady co se týají praktických ověřených postupů, abych pak na to nekoukal a nevěděl jak to správně dát zpátky...
Poslední změna: 12. kvě 2017 10:17 uživatelem stringo.
12. kvě 2017 10:17 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.685 sekund