Srovnání dílů

  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0

Srovnání dílů vytvořil uživatel junyor

Ahoj pánové a dámy,

mám několik otázek ohledně dílů na CBF600.Nemá někdo tušení, který díly se dají použít jak na r.v. 2004-2007 tak i na 2008+ ? Resp. jestli to jde někde najít.Jde mi třeba vidle a podobně.Pokud je to tady někde napsáno, tak se předem omlouvám.Asi budu mírně retardovaný a nic jsem nenašel :-) Na partsdepotu jsem našel jiný part numbers, ale díly vypadají úplně stejně.Dík předem
12. čvn 2017 15:26 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Srovnání dílů

Ahoj
Hele já jsem to řešil přes ten partsdepot pokud číslo nesedělo bylo tam zpravidla něco jiného řešil jsem i vizuální stránku věci takže jsem třeba používal brzdovou pumpu z CB900 horneta na CBF 1000f ale nakonec jsem zkončil u radiální atd... je to trochu skládačka ale chce se to pobavit s někým kdo tomu opravdu hoví... v podstatě bych šel cestou na vyšší rok zpět to asi není úplně dobrá cesta... i motorky se každý rok vylepšují... :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
12. čvn 2017 18:42 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl junyor pro téma Srovnání dílů

No a to je přesně, proč se zde ptám, tady je určitě hromada zkušených matadorů ;) Takže kdyby měl někdo nějaké poznatky, bylo by to squelé.Každopádně děkuju.

Rozbil jsem totiž svou 600S a teď se mi naskytla příležitost koupit bouranou 600N, stejný ročník, dokonce i ve stejné barvě a potřebuju jen pár věcí nových, zbytek z těch dvou poskládám a bude to ok.
13. čvn 2017 08:14 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Srovnání dílů

Mě fungoval ten parts depot a pak jsem koukal na motorky i osobně.. a vždy se to nějak vymíchat dalo a to já jsem složil do jedné tři motorky a ještě různé značky :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
13. čvn 2017 17:12 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48

Odpověděl Marty11 pro téma Srovnání dílů

Co zkusit přímo Hondu a podívat se do elektronických katalogů nemuseli by prudit a mohli by poradit....
Honda CBF 1000 2010
13. čvn 2017 18:21 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Srovnání dílů

To se mi teda nepotvrdilo nemají vůbec zájem a koukají na tebe jak ona marťana...
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Mefisto
15. čvn 2017 14:14 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 57
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl danoous pro téma Srovnání dílů

Ahoj,
jak pisi kolegove vyse, urcite porovnavej dily dle katalogu tech 2 generaci.
opticky se muzou zdat stejne, ale pri montazi pak muzes zjistit ze nejsou.
Trebas uz rozvor kol je jiny u PC38 vs PC43.
Nadrze maji ruzne umistene montazni body, takze to chce podrobneji prozkoumat, idealne se podivat nazivo, zda vypadaji stejne.
Co vim, tak verze 2004-2007 a 2008-2012 vypadaji opticky stejne, ale ve skutecnosti jsou dost jine.
Uz jen trebas PC38 je karburator a PC43 je vstrikovani s euro3.
Mejte se...
17. srp 2017 16:11 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.585 sekund