hrá sa moja CBF na talianku?

  • Příspěvky: 36
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl macimir pro téma hrá sa moja CBF na talianku?

takže akurát som prišiel od motorky...oba konektory boli voľné.....síce len mierne ale predsa....tak som to dotiahol.....navyše som zistil, že ten zhluk poistiek a štartovacieho relé je na kovovom džriaku ktorý je zase vložený v gumovom držiaku a zrejme prostredníctvom toho je to odizolované. No tak jedna ucho toho kovového nebolo správne nasunuté na tom kovovom a tým pádom to ani nebolo správne odizolované. Tak som to napravil a namontoval správne....


taktiež sa mi zdá že kladný konektor batérie je mierne začernený takže tam sa zrejme niečo skratovalo....



Strčil som kľúč, otočil, stlačil štartér a na prvú dobrú sa ozval motor.....žiadne cuknutie, nič.....proste prvý krát za 4 dni som naštartoval na prvú šupu. Nenechal som zahriať motor a rovno som ho vypol a o polhodinu som to bol znovu skúsiť a opäť na prvú bez pukania a iskrenia.
Moja teória je taká, že v sobotu keď som dával sedlo do najnižšej polohy som nejak pohol s kontaktmi a v kombinácií so zle namontovaným tým železným držiakom to proste skratovalo....už do hlbších úvah ako že prečo to robilo len pri prvom štarte a nie pri každom a podobne sa radšej ani nepúšťam, podstatné je že to vyzerá že to ide.
Poslední změna: 22. čvn 2017 21:09 uživatelem macimir.
22. čvn 2017 19:55 #11

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma hrá sa moja CBF na talianku?

No já jsem ti nechtěl psát že máš volně kontakty ale je pravda že čas od času se vyplatí je zkontrolovat me se to už taky stalo ale a enduru
přeci jen nějaké vybrané tam jsou takže přeji ať je to v pořádku
Honda CBF 1000 RS:)
23. čvn 2017 09:11 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma hrá sa moja CBF na talianku?

Podla toho co si napisal si to vyriesil. Našťastie bez následkov ;)
23. čvn 2017 09:52 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 36
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl macimir pro téma hrá sa moja CBF na talianku?

JinT: mňa tiež prvá vec čo napadla tak boli voľné kontakty, a aj som to pozrel a skúsil rukou ale nezdali sa mi byť voľné. Až keď som použil náradie tak som zistil že boli.....
Boco818: JJ...vyzerá to optimisticky, dúfam že to tak aj bude. A bodaj by mi išlo aj striekanie a montovanie doplnkov v utorok tak rýchlo a jednoducho ako toto :silly: )
23. čvn 2017 10:36 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.411 sekund