Poškozené zadní kolo

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Poškozené zadní kolo

Já mám disk z verze bez ABS tak pokud chceš(podle mě by pasovalo)?... jinak z té fotky to takto není moc vidět chtělo by to sundat kotouč...
Opravit bych to uměl taky zamaskovat se to musí na soustruhu(to nemám tak velký) ale už nikdy to nebude mít pevnost originálu je otázka co se stane když by to znovu prasklo je to slabé a materiál okolo se vyhřeje... proto s tím bude nějaká práce a je to stále oprava. Osobně moc rád disky nezpravuju, protože vím že to je bez záruky a to Al slitiny sváříme od roku 90,... kdo tvrdí opak kecá :evil: ale když nad tím přemýšlím tento kroužek asi nijak extra namáhaný není přijde mi to skoro neurazil jsi si to při demontáži???

Jinak já bych ten disk nechal za 5tis... přeci jen stále nemám schválenou homologaci mojí CBF a hrozí mi, že bych třeba musel jít zpět k originálu :woohoo: :woohoo: s
Honda CBF 1000 RS:)
13. čvc 2017 09:15 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Poškozené zadní kolo

hrbolci279 - Zdarec Marto , jakpak jsi dopadla s kolem ? Něco nového - možná by zajímalo i ostatní event. řešení takové závady .
Poslední změna: 28. čvc 2017 16:57 uživatelem Malp.
28. čvc 2017 16:56 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 57
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl danoous pro téma Poškozené zadní kolo

Zdravím,
Mám na svoji nyní 63600km a vše je v pořádku (stále původní ložiska na obou kolech).
Kola nemají žádnou vůli. Vše kontroluji na jaře při výměně pneu.
Záleží na způsobu použití moto, ale při normálním pouziti mi přijde 40.000km docela málo aby se ložiska měnila...
(Řetězovou sadu mám teď druhou a je v pulce životnosti, první umřela v 40.000km)
Mějte se...
30. čvc 2017 07:26 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.703 sekund