podsvícení otáčkoměru 500 CBF

  • Příspěvky: 4
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj,
poradil by mi někdo jak se dostat do budíků na naháči 500 cbf, nesvítí mi otáčky a nevím co vše rozšroubovat, nebo jak moc zabrat abych to rozdělal,
Děkuji......
06. srp 2017 23:36 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

jaromir_t napsal: Ahoj,
poradil by mi někdo jak se dostat do budíků na naháči 500 cbf, nesvítí mi otáčky a nevím co vše rozšroubovat, nebo jak moc zabrat abych to rozdělal,
Děkuji......


Ahoj pokud to vydrží do pondělí, můžu se zeptat detailně mechoše jednou mi rozdělával budíky po lehčím pádu úplně do šroubku klidně mi zavolej v pondělí budu u něj na dílně...jinak přemýšlím pokud je to žárovkou měla by být přístupná dobře, zkusím ještě mrknout do manuálu
11. srp 2017 17:02 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ahoj
já jsem jednou rozdělával na novém litru měnil jsem podsvícení za bílé. Jsou tam LED-ky micro pájkou na základní desce...
Vše šlo vcelku hladce jen ručička otáčkoměru to byl boj.... přímo v návodu na výměnu měli použijte dvě velké lžíce a papír na podložení.... pomocí lžic jsem ručičku podebral a vypáčil, ale síla naprosto brutální... následně naladit zpět také malý boj.... už bych to dobrovolně nedělal.... v podstatě už jsme se s ní loučil ale nakonec to klaplo a vše funguje.... v tvém případě bych počkal co zjistí Hodys nebo bych hledal dál protože si myslím, že pulitr to má trochu jinak....
Honda CBF 1000 RS:)
12. srp 2017 06:36 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
S mechošem jsem mluvil ,po odstranění krytu číslo 7 bys měl vidět co a jak dál k detailnějšímu popisu mu ale musim dovézt motorku aby mrknul na šroubky jak a kde co zatím posílám fotečku takhle do šroubku vypadaly ty moje :-) víc ještě zjistím



Jinak popis obrázku : jednička jsou žárovky 12 V 1,7 W
Dvojka taky jen jiné žárovky 12 V 1,7 WH.D

Víc popisu a případně objednání věcí na partsdepot tam je to popsané celé včetně cen ale v angličtině (obrázek mám odtud)
Poslední změna: 14. srp 2017 15:22 uživatelem Hodys.
14. srp 2017 15:11 #4

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 4
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj omlouvám se za odluku,
ale nechal jsem si v nemocnici vyndat slepák, nedobrovolně...ale šel.
obrázek je pěkný, aspoň vidím jak to do sebe pasuje, vypadá to, že abych se dostal na žárovky potřebuji dostat od sebe černý vrchní plast a spodní, když jsem ale koukal na moto abych nemusel rozdělat i vidle, což nechci, ale díky slepáku budu ještě dlouho doma a mám na to dost času.
06. zář 2017 11:58 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Hele nejsem určitě odborník ale pochybuji, že by bylo potřeba sundat vidle pro sundání budíku to spíš si dvakrát zalomit ruku nebo nějaký speciál nářadí... ale nepřijde mi to moc logické kvůli budíku sundat vidle... hledal bych cestu ještě jinde.
A jestli to je jak povídáš tak to jsi možná u mě v klubu prasklých slepáků :woohoo: a máš dvě jizvy jednu velmi slušivou 13cm dlouhou... v podstatě můžeš být rád že tu jsi ... tak jsem to měl tedy já :whistle: jediný co musím říct strašili mě, že nebudu moct zvedat věci atd... ale naštěstí zatím u mě dobrý... mám to už víc jak půlku života a bez větších komplikací. B)
Honda CBF 1000 RS:)
07. zář 2017 06:01 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 4
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, mě slepák naštěstí neprasknul tak mám menší jizvu.
Tak to podsvícení jsem už udělal, dobrá operace, ale opravdu jsem musel rozdělat i vrchní uložení vidlí, tak to tu popíšu, abych se podělil o tu radost z hotové věci, tedy řídítka dolu,( pozor označte si polohu naklopení řídítek, pod jedním třmenem jsem si popisovačem udělal z obou stran čárky), abych se dostal na šroub pod nimi, povolit uložení vidlí a povytáhnout vrchní brýle nahoru aby šli vysadit budíky z drátěného držáku, budíky drží na čtyřech šroubech, přední jdou dobře, ty zadní co jsou schované ze spodu a zezadu od nádrže, jdou jen plochým klíčem, pak jdou vysadit a musí se ještě rozšroubovat křížovým šroubovákem pět šroubků ze spodu a jde rovnou sundat spodní kryt budíků kde již jsou přístupné kontrolky, které poznáte tak, že jsou ve vrchní části vidět gumové jakoby ucpávky ze kterých vedou kablíky a ta guma, když se vytáhne tak v nich jsou normální kontrolkové žárovky 12v 1,7w a už jen zas vše zpět namontovat, pokusím se přidat i fotky, na nich je vidět, že jsem měl i světlo dole ale to asi není potřeba, přitom jsem si všiml že mi nesedí přední blinkry v gumových patkách, když motorku přede mnou někdo asi položil což se dá také napravit, popíšu opravu v jiné kapitole, děkuji všem za zájem mi pomoci
07. zář 2017 10:43 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Jo tak horní brejle asi jo to ještě není taková operace jsem se lekl že chceš komplet dělat sloupek řízení a vidle... ikdyž i tak je to opruz... podle mě někde mají i řídítka rysku stejně jako páčky také mají značku aby jsi to složil v servisu vždy stejně.
Ale značka fixem je jistota...
Honda CBF 1000 RS:)
07. zář 2017 14:07 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Ahoj, jsem rád , že se dílo podařilo jsi šikula :-) Minulý týden ,jsem si na Tebe vzpomněl, na chvíli mi přestal svítit otáčkoměr , prostě u benzínky nesvítil , ale po ujetí pár km se zas rozsvítil :-) takže mě rozdělávání budíku v pořadí již podruhé zatím nečeká :-) u mě to tenkrát bylo okořeněné ještě tím že jsem budíky měl nakřáplé takže musely na vaření plastu :-) buď zdráv a ať se daří
Díky: jaromir_t
11. zář 2017 13:31 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.813 sekund