Je vzadu 160 bezpecna na litra?

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

boco818 napsal: Tak to su veru hoodne staré fotky :D

Tak o víkendu tě vyfotím i s GSem, ať máš něco aktuálního. :laugh:
09. říj 2017 19:19 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Je vzadu 160 bezpecna na litra?

Luhamoto, dakujem za skvele fotky ;)

To vyzera, ze faceliftovy liter je na tom najhorsie co sa tyka brania zatacok :laugh:

A to som chcel motorku pohodlnu na dlhe turistikovanie, ale aj nieco s cim budem moct davat kolienka v Brne. Vidim ze to ide, tak tomu pripadne nejaky upravami dopomozem. Ked sme uz pritom, s Ernestom som si pisal, ze by sme sa dosli s kamosom pozriet na otocku na zraz. Prisli by sme v sobotu, zastihneme vas, ci budete mat nejaky vyjazd? Resp aky mate program? Aby sme nesli zbytocne. Obaja hrdy Cébeefkári B)
Honda CBF1000FA
09. říj 2017 21:22 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Šéfuje tomu Keith, takže záleží na něm a taky uvidíme jak to ovlivní počasí. Nejspíš se budeme motat po okolí nebo na jihu. Nejlepší bude zavolat si den předem nebo ráno. Předpokládám, že se ten ranní start bude takový pozvolný i vzhledem k počasí tak času bude dost. Určitě přijeďte.
09. říj 2017 22:31 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Je vzadu 160 bezpecna na litra?

Ernest mi daval na seba urcite cislo, cize mozme mu zavolat a informovat sa. Mame vsak nejake povinnosti doobedu, tak pocitame ze vyrazime okolo obeda a prist by sme mohli pred druhou. Je to vsak hrubo orientacne.

Edit: cim juznejsie sa budete motat, tym lepsie :cheer:
Honda CBF1000FA
Poslední změna: 09. říj 2017 22:51 uživatelem Pito.
09. říj 2017 22:48 #24

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Je vzadu 160 bezpecna na litra?

Tady na těch fotkách mám ještě starou vidlici... ale jinak to škrtání si myslím bylo hodně o stupačkách ty čáry jsou od nich až na davida na nahaté šetce ten drbal úplně všechno :woohoo: hodně ovlivníš stylem jízdy a myslím, že už o moc rychleji jezdit s naloženou motorkou ani nejde... ale třeba se pletu... a nepotkáváme ty správně rychlé party... ale zatím musím říct nechal jsem ujet jen testovací KTM v rakousku to byl magor :evil: :evil: a my jeli dva :woohoo: Né chci tím říct, že mě zatím výkon ani podvozek nelimituje... ale je fakt že bych řekl, že jsem udělal skok dopředu... ale jsou kluci kterým to nesedělo... pokud budeš chtít o víkendu třeba bude čas porovnat... snad bude přát počasí....
Honda CBF 1000 RS:)
10. říj 2017 10:43 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Je vzadu 160 bezpecna na litra?

Jo a teď jsem si ještě přeložil tvojí větu u toho videa... že stojan pujde první... nepujde první jdou stupačky záleží na nastavení podvozku, sjetí gum, a posazu v zatáčce, hlavně profilu silnice... ale první jdou stupačky a docela čitelně...na to je asi potřeba upozornit... ale že jsem po stojanu letěl ze zatáčky dvakrát přiznávám ale zvednutí z dorazu a změna stylu v zásadě hodně pomohli i před úpravou která to vyřešila... od té doby jsem si neškrtnul...

A to já jsem si škrtal i padákem a to ve výšce víka.... stejně tak výfukem.
Honda CBF 1000 RS:)
10. říj 2017 10:51 #26

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Je vzadu 160 bezpecna na litra?

Diky este raz za postrehy. Moto je tak nejak v poriadku (skor menej ako viac :laugh: ), takze ju pojdem zajtra otestovat na Slovakiaring. Luhamoto ma inspiroval kamerou, tiez som si ju tak umiestnil. Z bocneho stojanu som dal prec rozsirenie, z hlavneho uplne zlikvidoval doraz-oblepil som to iba elektrikarskou izolacnou paskou a ziskal 7mm na nom.

Uvidime ako sa to bude spravat. Casom asi dvihnem aj bocny stojan ako som sa docital na fore. Zatial pojdem na to vysadanim a uvidim ake vysledky docielim. Pritvrdil som si zadny tlmic o 2 stupne.
Honda CBF1000FA
Poslední změna: 10. říj 2017 12:56 uživatelem Pito.
10. říj 2017 12:54 #27

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Je vzadu 160 bezpecna na litra?

Hele nevím jestli jsi to tady dočetl ten boční jde upravit rychle jen se vyřízne takový zoubek do držáku na to jsem zapomněl jím jsem ho také zvedal to máš pravdu... ale jak říkám úprav bylo hodně... ale je pravda, že některé možná až zbatečné dané mojím horším stylem :evil: :evil: co je pravda, že někdy to hlava nedá a trochu se člověk v boku ohne a pak je blbé když tě vyděsí jiskry od stojanu... takže jestli jsi vyhodil doraz tak máš dost prostoru u zadního a ten boční pokud máš doma flexu tak to také rychle spravíš... myslím že odhadem šlo ubrat asi 5mm což ve finále na zvednutí bočáku udělalo hodně...
tak hlavně na tom okruhu nepřetrénuj ať máš čím v sobotu přijet... což mě připomíná, že mám motorku taky na gumách a nevím kdy jí mám vyzvednout :silly:
Honda CBF 1000 RS:)
10. říj 2017 17:20 #28

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Je vzadu 160 bezpecna na litra?

Ano cital som, flexu mam, kutyil trosku som, tak nejako sa s tym vyhram ;)

No pojdem opatrne, nebude teplo, nemam dobre gumy a ked som bol naposledy na SKringu, od katastrofy mi chybal kusok, toť moje video: :whistle:



P.S.: highsider to bol jak krava, takmer som to neustal a vyhodilo ma z moto. Ale tym ze bola kamera na predku motorky, vobec to nevyzera tak dramaticky ako v skutocnosti bolo...
Honda CBF1000FA
Poslední změna: 10. říj 2017 18:31 uživatelem Pito.
10. říj 2017 18:30 #29

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Slovy klasika ,,nevadí, žes nevstůpil, ale žeš vystůpil". (Dědictví aneb Kurvahošigutntág). To já si dovolil jednou vystoupit. :laugh: Opakovat to nehodlám.
10. říj 2017 21:31 #30

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.523 sekund