Je vzadu 160 bezpecna na litra?

  • Příspěvky: 50
  • Obdržená poděkování 9
No pito hlavne to zajtra nepreser aby som ťa v sobotu nemusel brat ako ladvinku. Myslíš že treba aj rozšírenie bocaku dať dole? Na 600 som ho neskrtol.
10. říj 2017 21:50 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Je vzadu 160 bezpecna na litra?

Aspon mozem ist s kludnym svedomim a vedomim na hranu, ked uz sme taka zohrana dvojca :laugh:
Honda CBF1000FA
10. říj 2017 22:32 #32

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Je vzadu 160 bezpecna na litra?

Hele podle toho videa si dej za krk pytlík s ledem CBF tak jak jí máš myslím není Triumf :evil: neměl náhodou ten tvůj i tlumič řízení... ten podvozek je 100%jiná liga takže s klidem a velmi plynule...já si myslím, že po dvou okruzích by se mohli i brzdy lehce odvařit... já jsem to zažil třeba když jsem stíhal Boca na GG dole jsem měl brzdy úplně gumové... proto jsem je přestavěl a teď už je to dobrý :woohoo: no jak jsem koukal na ta videa asi velký okruh není nic pro mě já se rád honím v zatáčkách ale toho prostoru na okruhu bych byl ztracenej...a nevíc tolik ega na jednom místě... to by taky nedělalo dobrotu :evil: z těch velkejch rychlostí brzdný body atd... to už je pro mě asi jiná liga... já potřebuju uzskou cestu kde se silné stroje bojí rozjet :woohoo: :woohoo: fakt klobouk dolu stejně to někdy musím zkusit... když se tam honí GS-ka a Explorery... tak se tam snad neztratím.... ale potřeboval bych někoho kdo mi ukáže trasu... a pak by se vidělo... sám bych tam lítal jak vítr v bedně... :silly:
Honda CBF 1000 RS:)
11. říj 2017 08:21 #33

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Je vzadu 160 bezpecna na litra?

JinT, kludne Ta niekedy zoberiem na okruh. Ono niekto vravi, ze to je ako pre cvicene opice behat stale do kola. Je to ovela viac... Mas tam kvalitny a cisty prilnavy asfalt, brno ma trebars 18m sirku co je viac ako dost aj na pripadnu chybu, potrebujes vediet optimalnu stopu, brzdne body, apexy, gumy, nastavenie podvozku,... Je toho vela a je to zabava. A najma je to bezpecne a vela sa tam clovek nauci. Mne to trebars dalo do premavky hodne. Nie nadarmo sa vravi ze jeden den na okruhu je viac ako rok v premavke. Fakt to tak je.

No ale teraz ku mne. Som uspesne doma. Zial mal som jednu jazdu iba, lebo mi buchli brzdy. Mal som brzdovku na kombineze, prilbe a aj motorke... Cize len jedna jazda. Gumam som neveril, cize lajtovo. No oproti triumphovi je to ako autobus na okruhu :laugh: Tych 80kg a iny podvozok je strasne citit. Zrazu som nepatril medzi tych rychlejsich jazdcov a jazdci, ktorych som nechaval 5s za sebou ma dali o kolo. Hold zmena jak svina.

Edit: moj nemal tlmic riadenia. Som predsa chlap, nemam rad tie elektronicke fičury :laugh:
Honda CBF1000FA
Poslední změna: 11. říj 2017 16:31 uživatelem Pito.
11. říj 2017 16:28 #34

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Je vzadu 160 bezpecna na litra?

K tomu blbnutiu v premavke... Za mna je to blbost. Preto som aj kupil cbf. Mal som pred cca mesiacom pad a som rad ze som nazive. Odniesla si to iba ruka a potrhane vazy a moto. Cesta je velmi nebezpecna, preto ja rad chodim na okruhy. Staci ked vidim tych palicov na pezinskej babe, buchlakoch a podobne. Tam sa ti nieco nepodari a mas hned stromy, zvodidla, protismer, auta... Na okruhu nic take nie je. Nenarazis do nicoho ty ani motorka. Cize je to bezpecnejsie a aj v pripade padu financne menej narocne. Za mna teda jednoznacne ak sa chce ist clovek vyblaznit tak okruh a neporovnavat si gonády v premavke :cheer:
Honda CBF1000FA
11. říj 2017 16:37 #35

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Pito JinT bych moc nedráždil s okruhem. Živě vidím, jak by pár borců okamžitě slezlo s jejich CBR a nadobro by skončili s motorkami. Při představě jak je Jindra bere vnitřkem i s nabalenou motorkou na dovču a s Klárou, která zrovna dává Elišce odpolední svačinku. :woohoo: :laugh: Mě třeba okruh v Brně baví, ale taky se tam proháněl borec na CBR, který prostě uměl a sebral každého jak malinu. Jinak na našich strojích je tam hodně poznat, že jsou ty naše CBF jako ve zpomaleném filmu. :laugh: Jak přijde rovinka, tak prostě to stádo koníků se změní na stádo poníků.
11. říj 2017 18:31 #36

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
Jj, a navic, na okruhu je to uplne neco jineho nez v realu a naopak.
No ted o vikendu zase trochu uskvarime bocni cast pneu :)
Poslední změna: 11. říj 2017 21:32 uživatelem Mefisto.
11. říj 2017 21:32 #37

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Je vzadu 160 bezpecna na litra?

Luhamoto, jaj mam kamarata na NC, s ktorym by si JinT mohol podat ruku (a mohli by byt bratia) :laugh:

Prestaval komplet svoju NC a chodi davat do smutku brnenskych frajerov v zatackach. Sam ked som kupil triumph (nech mi je polahcujuca okolnost ze som siel s nim na okruh hned na druhy den), som ho smykol 230 na cielovke ked on siel 160. Ono nc ma iba 35kw a 60nm. Nestacil som sa divit, ze o 1,5 kola ma bral vonkajsou stopou zatacky. Cisty blazon a kazič nalady pre vela ludi :P

No Mefisto, ak chceme prist, nemozme ist rychlo. Ja mam stale 8micku na kotuci vpredu a tym padom ze brzdy nemam uplne cajk, na rychlu jazdu so mnou nepocitajte. Uz aj tak je celkom riziko ze vobec idem a dnesny okruh mi ukazal ze rychlo sa zial momentalne neda...
Honda CBF1000FA
11. říj 2017 23:06 #38

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Je vzadu 160 bezpecna na litra?

Ak by si niekto chcel pozriet, tu je turistika na SKringu zo vcera:

Honda CBF1000FA
12. říj 2017 10:45 #39

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Je vzadu 160 bezpecna na litra?

Ahoj kotouče ti můžu přivézt jestli si je přes noc vyměníš přijeď v pátek :woohoo: nechám ti je nemají moc najeto...
co se jízdy týká jestli jezdíš na okruh tak jedu hned... Luhamoto tady trochu výlet na okruh organizoval ale měl jsem pocit, že jsem jediný kdo chce jet... jedu hned jak jsem to viděl ale mám strach mě by Triumf nepředjel :evil: :evil: né ty kluci to mají v paži to se nedá porovnat... na to mě vyhovovala Sosnová tam můžeš prohánět S1000RR nebo honit laminát... a stále to není tak moc znát ale chyba se trestá tvrdě... já nemám kombinézu...ale boty máme stejné... :woohoo: z Jara se určitě domluvíme a pokud chceš kotouče pošli mi večer SMS (+420 tři sedmičky 032635) musím je dát do kufru a hlavně je najít...

PS: s těma brzdama ti to nepřeju ale nechci psát já jsem ti to říkal... :whistle: ještě mám pumpu z CB900 Hornet... ale podle mě to na CBF nic moc nezmění ale pumpa to silnější bude ikdyž má stejný futrál mě na ty moje brzdy nestačila...
Honda CBF 1000 RS:)
12. říj 2017 16:01 #40

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.875 sekund