Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: Lepivejsie gumy vs. turistiky

Lepivejsie gumy vs. turistiky 22. led 2018 15:03 #21

• JinT
  • Rainman
  • Obdržená poděkování 338
No ale stupačku jako takovou už výš nedáš... a je fakt že ta je pro mě asi teď limitem... ovšem jak píšeš já se teď snažím motorku nelámat pod sebe a spíš sebe tlačit ven... tím zmenšuji náklon motorky a dostávám se na stejném průjezdu na menší náklon motorky až se dostanu ještě dál, že motorka bude mít původní náklon myslím, že já už půjdu loktem po zemi :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Lepivejsie gumy vs. turistiky 22. led 2018 15:27 #22

• Pito
  • Zlatý CBF
  • Obdržená poděkování 80
Stupacka uhne :laugh: Staci len odstranit blok v hlave a nelakat sa toho zvuku pri skrtani. Za dalsie uvazujem ze iba na okruh budem nosit zvysene stupacky-robia sa cez take jednoduche kvazi prepakovanie-vacsinou mozes vidiet ked sa chcu dat nizsie. A hej, ked je technika spravna, tak moto velmi pomozes...
Honda CBF1000FA

Lepivejsie gumy vs. turistiky 22. led 2018 17:53 #23

• JinT
  • Rainman
Pokud se stihneš přihlásit 11.6.motoskola Brno s účastí Abrahama tak jestli máš zájem ještě tam bylo volno uvidíme kam nás to posune když na nás koukne někdo kdo na tom sedět umí...

Lepivejsie gumy vs. turistiky 22. led 2018 21:51 #24

• Pito
  • Zlatý CBF
  • Obdržená poděkování 80
Jo Ernest mi uz o tom pisal... Pozrem kalendar, premyslim a uvidim. Je to skoro pol roka do akcie a neviem co vtedy bude. Ale sakra siel by som
Honda CBF1000FA

Lepivejsie gumy vs. turistiky 23. led 2018 14:51 #25

• JinT
  • Rainman
No půl roku do akce právě víš, že bude ta akce... pokud ještě budeš čekat tak se stane že bude Smolíček... protože bude plno tak se smekej :woohoo:

Lepivejsie gumy vs. turistiky 23. led 2018 15:04 #26

• Pito
  • Zlatý CBF
  • Obdržená poděkování 80
Zial, je to pondelok v pracovnom tyzdni... To si viem naplanovat max 2 tyzdne dopredu a nie pol roka... Mam tiez nove zamestnanie cize...
Honda CBF1000FA

Lepivejsie gumy vs. turistiky 23. led 2018 20:05 #27

• Malp
  • Podporovatel
  • Obdržená poděkování 70
JinT napsal:
............................................................................................................... uvidíme kam nás to posune když na nás koukne někdo kdo na tom sedět umí...

Bezva nápad , vezmu si lístek do první řady , rybářskou stoličku - na té já UMÍM SEDĚT :woohoo: , svačinku a společně s Hodýskem vás budeme sledovat a hodnotit .

Lepivejsie gumy vs. turistiky 23. led 2018 20:12 #28

• Hodys
  • Grafoman
  • Obdržená poděkování 93
Malp napsal:
JinT napsal:
............................................................................................................... uvidíme kam nás to posune když na nás koukne někdo kdo na tom sedět umí...

Bezva nápad , vezmu si lístek do první řady , rybářskou stoličku - na té já UMÍM SEDĚT :woohoo: , svačinku a společně s Hodýskem vás budeme sledovat a hodnotit .

super dáme sváču jak na GG v roce 13 :-) tentokrát kupuju jídlo já :-)

Lepivejsie gumy vs. turistiky 24. led 2018 19:47 #29

• JinT
  • Rainman
Hele klobouk dolů před tvoji loajalitu mě zamestnanci hlásí volno jsem rád když den dopředu takže pokud se to da naplánovat s takovým předstihem naopak nikdo rozumný nemůže nic namítat protože nevím kolik máš dnů dovolené ale většinou je dost problém ji spíš vybrat protože prostě práce je furt... A těžko se vybírá kdy se to víc hodí ale jak říkám to je věc každého soudruha takže termín víš jak s tím budeš pracovat je na tobě takže držím palce při rozhodování :whistle:
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderátoři: Pacous, Damon
Vygenerováno za 0.164 sekund