Chybajuce skrutky

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Chybajuce skrutky

Zial ani to... presiel som ozaj celu moto, dokonca od Ernesta katalog a neviem ani tam najst...
Honda CBF1000FA
25. úno 2018 20:47 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Chybajuce skrutky

Tak napis co jsi mel vsechno rozdelany?
26. úno 2018 16:29 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Chybajuce skrutky

V podstate celu motorku :laugh:

Ale ukladam si to podla oblasti rozlozenia-toto konkretne predne plasty. Nie koleso a vidla a nie uz ani zadne plasty. Ale pozeral som katalog a nenasiel som ani tam tie skrutky. Cize obrovska zahada... Inak vacsinu si aj fotim pre lahsiu identifikaciu a toto nie a nie najst
Honda CBF1000FA
26. úno 2018 17:55 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 50
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl Darius14 pro téma Chybajuce skrutky

To budú kurvitka boli tam navyše :lol:
Díky: Rishor
26. úno 2018 22:28 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Chybajuce skrutky

Určitě jsou to šroubky z plastů osobně bych je hledal okolo nádrže ale jsou tmavé takže nejsou na viditelném místě... podle mě drží jen jeden plast ale né nádrž ty tmavé na bocích soudím tak podle toho límce bez závitu... tam podobné byly...
Ovšem já mam ten stejný problém také jsem říkal, že si budu vše fotit... ale když se soustředím abych si zapamatoval jak to bylo tak zapoměnu udělat fotku... jestli zbyly jen dva tak je to super :woohoo: :woohoo: :woohoo: za mě klid... když to není M10 12,9 je to pohoda... :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
27. úno 2018 10:22 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Chybajuce skrutky

Já tě obveselím tobě přebývají 2šroubky a mě chybí na motorce 15kw.... asi po celou loňskou sezonu :angry: to jsem měl na sraze problém že motor začal kuckat... na nic jsem nepřišel až teď na brzdě... mechanik mi říkal... nescházel Vám výkon... a já povídal asi jo ale víc jsem tahal za plyn :lol: :silly: :blink: tím, že jsem první sezonu jezdil sám tak mi to ani nepřišlo :whistle:
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
27. úno 2018 10:25 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Chybajuce skrutky

JinT napsal: Určitě jsou to šroubky z plastů osobně bych je hledal okolo nádrže ale jsou tmavé takže nejsou na viditelném místě... podle mě drží jen jeden plast ale né nádrž ty tmavé na bocích soudím tak podle toho límce bez závitu... tam podobné byly...
Ovšem já mam ten stejný problém také jsem říkal, že si budu vše fotit... ale když se soustředím abych si zapamatoval jak to bylo tak zapoměnu udělat fotku... jestli zbyly jen dva tak je to super :woohoo: :woohoo: :woohoo: za mě klid... když to není M10 12,9 je to pohoda... :evil:


Tak ono najprv ostalo 7 a 2 chybali, cize celkom pruser, ale pozrel som foto a vsetko zatriedil. Tiez pomohol partsdepot a katalog co Ernest sem dal. Ja si tiez myslim ze to je na plast podla limca. Ale nebudu extra dolezite, uz som koli nim moto raz rozoberal a nenasiel... a to som hladal 2 dni :laugh:

Tak hold... uvidime :cheer:
Honda CBF1000FA
27. úno 2018 10:37 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Chybajuce skrutky

JinT napsal: Já tě obveselím tobě přebývají 2šroubky a mě chybí na motorce 15kw.... asi po celou loňskou sezonu :angry: to jsem měl na sraze problém že motor začal kuckat... na nic jsem nepřišel až teď na brzdě... mechanik mi říkal... nescházel Vám výkon... a já povídal asi jo ale víc jsem tahal za plyn :lol: :silly: :blink: tím, že jsem první sezonu jezdil sám tak mi to ani nepřišlo :whistle:


Ak ti chyba takyto vykon a nebodaj mas vyssiu spotrebu, urcite pozri lambdu sondu. To je jej typicky priznak ak odchadza, resp hadze zle info RJ.
Honda CBF1000FA
27. úno 2018 10:39 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Chybajuce skrutky

Ja inak trebars ked kupujem motorku, prezriem si majtelov co maju na nich nabehanych nad 80, 90, 100 tisic. Aby som vedel co plus minus ma caka, co je dobre vymenit preventivne alebo nosit so sebou. Napr. toto je fajn video:



Tam chalanisko pise ze mal tieto problemy:

Repairs:
- alternator failure ~86kkm
- short circuit in blinkers wire system ~91kkm
- O2 sensor (sonda Lambda) died around ~99kkm
And some more minor stuff like front forks seals renewed at ~107kkm, new clutch lever at ~81kkm, two times I had to change end of high voltage wire (this part on spark plug, don't know the name of that part), I have third battery.
Still factory cluth, timing chain, rear shock absorber, front bearings in wheel, rear brake disc. Front brake disc I've changed about month ago.

Tiez ale aj od inych na YT, alebo super je toto:

www.spritmonitor.de/

Tam casto ludia okrem spotreby zapisuju aj servis a vies si tak prehladne zistit co vsetko im odislo a s cim bol problem.
Honda CBF1000FA
Díky: Rishor
Poslední změna: 27. úno 2018 10:49 uživatelem Pito.
27. úno 2018 10:49 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Chybajuce skrutky

no já teď připravuji motorku na cca 250000/5let tak doufám, že to přežije... my se pořád bojíme stovky :woohoo: :woohoo:
coveče nevím co to dělá ale každopádně je tam dost silné rušení vysoké frekvence takže něco odešlo... :unsure:
Honda CBF 1000 RS:)
27. úno 2018 13:24 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.546 sekund