Servis v Praze

  • Příspěvky: 4
  • Obdržená poděkování 0

Servis v Praze vytvořil uživatel Buen_Camino

Ahoj všichni,
stal jsem novým majitelem CBF od včerejška. Čeká na mě jarní údržba tak bych se chtěl zeptat, zdali byste mi mohli doporučit spolehlivý servis Hondy v Praze. Děkuji za odpověď. Cuong
Cuong
08. dub 2018 09:48 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Servis v Praze

Ahoj!
Zalezi, kam to mas nejbliz. Ja osobne jezdim dlouhodobe a rad do HondaMCH . Podle me maji hodne pecliveho servisaka, ktery Hondam fakt rozumi. Jinak ale co vim, tak obecne si vsichni nejvic chvali Hondu v Letech u Dobrichovic Honda centrum . Ale ja to mam pres celou Prahu, takze nevyuzivam...
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
Díky: Buen_Camino
08. dub 2018 18:15 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Servis v Praze

Ahoj
Od jisté chvíle už do hondy nemůžu je složité jim vysvětlit co mají dělat :woohoo: :woohoo: Ale MCH bych mohl také doporučit co jsem vyzkoušel byl to super přístup... ikdyž je fakt, že ten jeden člověk tam skončil a já teď už nevím jak to tam vypadá... ale předpokládám, že servis je pořád perfektní... a když je člověk pokorný a zalíbí se panu Chalupníkovi dozví se i pár zajímavých věcí...
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Buen_Camino
09. dub 2018 07:49 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 4
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Buen_Camino pro téma Servis v Praze

Díky za tipy. Od MCH mám kousek. Dočetl jsem se však nějaký velmi negativní komentář o MCH na googlu, tak nevím, zkusím to tam a uvidíme.
Cuong
Cuong
09. dub 2018 10:49 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Servis v Praze

Tak to netusim. Jako vim, ze nekteri lidi si stezuji na zpusob komunikace. Napriklad musis vedet, ze pro objednani na servis (kdyz nevyuzijes web) musis volat na telefonni cislo servisu, ze se nedomluvis pres obchod a ani te neprepoji. Ale ja jsem tam byl zatim vzdycky spokojeny, a to tam jezdim uz osmym rokem - nejdriv s CBFkou a ted s CBckem.
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
09. dub 2018 11:13 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 4
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Buen_Camino pro téma Servis v Praze

Ok, mám fakt tam kousek a budu hodně rád, kdyby nebyl žádný problém. Zkusím objednat přes online-objednávku. Díky
Cuong
09. dub 2018 11:53 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 81
  • Obdržená poděkování 6

Odpověděl Lava pro téma Servis v Praze

Jako já zatím taky s MCH spokojený - teda jako se servisem. Poslední návštěva byla kvůli úniku chladící kapaliny(nevěděl jsem odkud). Volali druhý den, že hotovo a ať si přijdu. Tak jsem přišel a pod moto louže. Servisák na to koukal a říkal jasný, koukneme na to znova, omlouvám se poteče to asi ještě někde. No a najednou se vynořil nějaký děda, který na mě začal skoro řvát co si jako myslím, že nemůžu čekat, že opraví mašinu o které nic neví a bla bla. Fakt hnusně. Musel jsem se hodně držet abych ho neposlal někam. Když jsem dědkovi řek, že moto mimo prvního servisu jezdí pouze k nim, tak se rozčílil ještě víc a řval na mě, že no právě, bůh ví co jsem s mašinou prvních 6tis km vyváděl atd. Celkem bylo moto v MCH asi na 5ti servisních prohlídkách, nikde jinde nebyla. No a teď to zachránil servisák, který poslal dědu pro něco do obchodu, odvezl si motorku a za další hoďku bylo hotovo a do teď vše OK. Ty jóó, normálně jsem se po tom roce při psaní ještě znova rozčílil :woohoo: :evil: :angry:
09. dub 2018 13:44 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 81
  • Obdržená poděkování 6

Odpověděl Lava pro téma Servis v Praze

Jo a vlastně jsem chtěl jenom napsat, že jsem se letos objednával taky online a automatická odpověď byla nějaká divná, tak jsem tam volal a servisák říkal, že jim to zlobí, že je lepší volat. A mojí rezervaci tam fakt neměl. Páca se objednával nějakou dobu po mě, tak nevím jestli už to fungovalo nebo volal.
Díky: Buen_Camino
09. dub 2018 13:48 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Servis v Praze

Tos neříkal! Takže musím volat. :)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
09. dub 2018 14:55 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Servis v Praze

Hele ten děda to je ten Chalupník je to fakt machr na jawy servisoval Šťastnému... ale musím říct že je hodně náladový... mě tam trochu začal zkoušet ze svařování ale když viděl, že mě nepřečůrá... úplně otočil a debata byla o něčem jiném fakt asi záleží co ho zrovna bolí... ale chápu, že spoustu lidí asi jeho jednání odradí... a je to přesně jako když se s tebou někdo baví a celý rozhovor tě zkouší je to jako ve škole... Ovšem ten mladý kluk co byl v servise mi přišel dobrý...

Trochu jiná kapitola byl pro mě příjem a obchod... podle mě bohužel odešel ten šikovnější z prodeje
Honda CBF 1000 RS:)
10. dub 2018 09:37 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.541 sekund