výměna pneu

  • Příspěvky: 46
  • Obdržená poděkování 0

výměna pneu vytvořil uživatel zbrnda

Čau chlapi,asi to bude k smíchu ,ale stalo se.Kola při přezouvání jsem měnil několikrát,a v pohodě,letos jsem si při výměně pneu nechtěně kopl do vymezovacích kroužků na osách,a ejhle,na předku jsou dva ,jeden dlouhý,druhý kratší,podobný tomu kratšímu je i na zadku,jenže nejsou oba stejné,jeden je o něco širší a teď najenou nevím kam který patří,nevíte o tom něco?Dík za pomoc. :ohmy:
Poslední změna: 21. dub 2018 10:04 uživatelem zbrnda.
21. dub 2018 09:28 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma výměna pneu

Ja ak si dobre pamatam, vzadu je iny priemer ako v predu (nie som si isty, ale v niecom je zadny iny) a predok podla toho das, aby bolo kolo rovno ;) Ja som si to chcel pooznacovat ale zistil som ze logicky z toho vyjdem, kedze na prezutie idu prec..
Honda CBF1000FA
21. dub 2018 09:38 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma výměna pneu

zbrnda napsal: Čau chlapi,asi to bude k smíchu ,ale stalo se.Kola při přezouvání jsem měnil několikrát,a v pohodě,letos jsem si při výměně pneu nechtěně kopl do vymezovacích kroužků na osách,a ejhle,na předku jsou dva ,jeden dlouhý,druhý kratší,podobný tomu kratšímu je i na zadku,jenže nejsou oba stejné,jeden je o něco širší a teď najenou nevím kam který patří,nevíte o tom něco?Dík za pomoc. :ohmy:


Z popisu není až tak patrné co jsi si vlastně pomíchal .Jestli tě zajímá jen osazení zadního kola , nebo i předního vše dohromady .
Každopádně mrkni sem a tady je to na první pohled patrné u zadního kola ( součástka 4 + 5 ) . Rozklikni si oba odkazy a porovnej (opět součástka 4 + 5 ) .
zadní : www.partsdepot.cz/originalni-dily/motork...11/CBF1000FB/436622/
přední: www.partsdepot.cz/originalni-dily/motork...11/CBF1000FB/436594/
Díky: Rishor
Poslední změna: 21. dub 2018 16:35 uživatelem Malp. Důvod: doplnění
21. dub 2018 16:26 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.362 sekund