Širší pneu

  • Příspěvky: 14
  • Obdržená poděkování 0

Širší pneu vytvořil uživatel MaraCBF600

máte někdo zkušenosti s širší zadní pneu? 170 nebo 180 ?
14. čvc 2018 20:28 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Širší pneu

Já mam :woohoo: co by jsi chtěl vědět?? Jezdím 180 už asi třetí sezónu ale uvedom si že jsi na technické v pytli a v podstatě omezis ovladatelnost já jsem k tomu přistoupil protože se mi 160-tka hrozně sjížděla ... Tak jsem vyměnil celou vidlicí disk a mám prostě letmo uchycenou 180-tku... A maximální spokojenost sjizdim do kraje a vydrží mi i 5-6tis
Honda CBF 1000 RS:)
14. čvc 2018 21:33 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22

Odpověděl standaCBF pro téma Širší pneu

Ale tobe by se Jindro moc sjizdela i pneumatika od traktoru, tobe by pomohl jedine omezovac vykonu na 35kW :-D
16. čvc 2018 10:16 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Širší pneu

Stando asi ano to víš znáš to všichni mávali a křičeli jeď jeď tak jsem jel... sice jsem jel pro rohlíky ale někde jsem blbě zabočil :woohoo:

jen tak pro zasmání Klára a Eliška na louce u C-čka jinak to zelené je Kawasaki ZX-10 :evil:

kvalita je špatná za chvilku to asi smažu :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
Poslední změna: 18. čvc 2018 09:24 uživatelem JinT.
18. čvc 2018 09:20 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Širší pneu

Ale k tématu nemůžu říct, že bych měl problém sjet jí do kraje a i něco vydrží... ale bez debat moto se sníží ovladatelnost a ochota se překlápět... to je asi fyzikální fakt já si osobně neumím představit že by byla ještě ovladatelnější než jí mám teď ale je pravda, že jsem rozhodně nepřestal upravovat jen výměnou gumy... takže pozor určitě nedoporučuji jen tupě vyměnit gumu nedej bože jí nějak rvát na tento disk... to by bylo všechno špatně.. podle mě...

Takto teď vypadá po cca 9 jízdách po okruhu tzn 450km okruhových a asi cca 400km na silnici … je to ještě stále Pireli Angel GT ale další budou asi Batlax nebo Supercorsa...
Honda CBF 1000 RS:)
18. čvc 2018 09:32 #5

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Širší pneu

JinT napsal: ...... gumu nedej bože jí nějak rvát na tento disk... to by bylo všechno špatně.. podle mě


no jejda ,rvát širší gumu na užší disk nikdy ....měl jsem to ,,,,,štěstí´´´´ že jsem koupil motorku MOTARD na které byla narvaná širší guma na úzkém disku,nejenže to vypadalo hrozně (byla použitá z jiné motorky, a vysvětluj někomu že máš sjetou gumu do kraje, když ten kraj je ohrnutý dolů a pokud bys jel na kraj gumy musel bys jet snad vzhůru nohama aby ses tam dostal :laugh: ) ale úplně to změnilo tvar pneumatiky, nebezpečný to je myslím dost...takže nikdy nezkoušejte

přiznám se že u mého auta v mládí tehdy byli také širší pneu na úzkém disku a vypadalo to jako pneu tvar hřibu,no byl jsem nezkušený a chtěl mít široká kola...
později jsem ještě koupil jedno auto s tou samou ,,,závadou´´´´ a od té doby už nikdy nechci experimentovat s šířkou disků oproti pneu, vše má svoje,širší pneu musí mít správný disk


teď koukám na net Hornet 600 má pneu i s diskem 180/55-ZR17 tam by možná byla cesta??? koupit celé zadní kolo zda by tam pasovalo???jen nápad
Ale jak píše JinT chce to víc úprav než jen pneu...
Poslední změna: 19. čvc 2018 17:44 uživatelem Hodys.
19. čvc 2018 17:39 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Širší pneu

Přesně tak v podstatě tě to jediná cesta ale otázka zda se tudy vydat šestka podle mě takový žrout gum není takže škoda podle mě měnit ale kdyz tak bacha na víc věcí pozice rozety případně ABS atd... Podle mě u šestky jsem to na žádné neviděl a ani litr krom mého o jiném nevím nemluve o problémech na STK a případně kontrole při nehodě je toho hodně co se bude řešit ...
Honda CBF 1000 RS:)
19. čvc 2018 17:46 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.598 sekund