Cinkanie vo výfuku Cbf 125 09

  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0
Zdravim Cbf-kari, mám menší problém, pri dlhšej trase (do Krakowa), výfuk začal vydávať divné zvuky, keď prídam a potom keď mi klesnú otáčky počuť čudné zvuky, ako keby sa mi dačo oskieralo, neviem presne čo to môže byť, ale tipujem že to môže byť výfuk alebo reťaz sa šucha o krytku, za každú radu ďakujem
13. zář 2018 20:03 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Cinkanie vo výfuku Cbf 125 09

Prvně zkontroluj to vypnutí řetězu najdeš v příručce kolik má mít průvěs...
Pokud se ti uvolnila přepážka výfuku mohlo by to mít také vliv ale ten řetěz máš jednodušší zkontrolovat a pak řešit dál.
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
14. zář 2018 07:49 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Sharky pro téma Cinkanie vo výfuku Cbf 125 09

Rozobrali sme celý výfuk ako sa to dalo, a bola tam uvoľnená nejaká časť v mieste zvodu, mohol by to spraviť dáky zvárač ale asi kašlem na to a kúpim radšej ladený výfuk, vedeli by ste mi nejaký odporučiť? Ďakujem za odpoveď
16. zář 2018 18:27 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Cinkanie vo výfuku Cbf 125 09

neviděl jsem část co se ti uvolnila takže nevím ale musíš hledat okolo sebe a pokud se jedná o nerez případně slabší ocel hlavně nepouštěj na to žádného prskala... Spíš hledej někoho kdo má zkušenost se svářením potrubí metodou TIG/WIG pokud je to ocel a sehnal by jsi šikovného MAG(CO-čkáře ) tak ještě možné... ale spíš toho TIG-aře...
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
17. zář 2018 08:05 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl Rishor pro téma Cinkanie vo výfuku Cbf 125 09

JinT napsal: neviděl jsem část co se ti uvolnila takže nevím ale musíš hledat okolo sebe a pokud se jedná o nerez případně slabší ocel hlavně nepouštěj na to žádného prskala... Spíš hledej někoho kdo má zkušenost se svářením potrubí metodou TIG/WIG pokud je to ocel a sehnal by jsi šikovného MAG(CO-čkáře ) tak ještě možné... ale spíš toho TIG-aře...


Tiež by som išiel cestou kvalitného zvarania...poznám takú firmu, jedna je v Jilemnici :silly:
CBF 600 SA 2004
22. zář 2018 10:35 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl Rishor pro téma Cinkanie vo výfuku Cbf 125 09

Sharky napsal: Rozobrali sme celý výfuk ako sa to dalo, a bola tam uvoľnená nejaká časť v mieste zvodu, mohol by to spraviť dáky zvárač ale asi kašlem na to a kúpim radšej ladený výfuk, vedeli by ste mi nejaký odporučiť? Ďakujem za odpoveď


Ladak na CBF 125?...ma to význam?, Myslím či sa nezmenia nejaké iné technické parametre motorky potom :S
CBF 600 SA 2004
22. zář 2018 10:38 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.777 sekund