Kapaní kapaliny z řetězu Honda CBF 600

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
A este otazka, ta kaluz (louzicka) je tam vzdy ako odstavis motorku? Stale na rovnakom mieste?
Lebo pravdepodobnost ze odstavis motorku s vadnym O kruzkom na retazi vzdy na 1 mieste je rovna 0. Navyse ak vytecie je vyteceny a ta kaluz vyzera ako podstatne viac oleja ako sa vojde do 1 capu retaze :blink:
Poslední změna: 22. říj 2018 23:10 uživatelem boco818.
22. říj 2018 23:09 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85
na otázky musíš hledat odpovědi u sebe. Nemá moto automatické mazání řetězu? Jak intenzivně řetěz mažeš a kdy. Před jízdou, po jízdě? Po nanesení oleje na řetěz následuje co ( protočení kola rukou, motorem, setření přebytečného oleje z těla řetězu....???) ? řetěz po vyjížďce má jakou teplotu?...hledal jsi kde se roní kapka oleje? kryt řetězu zachytává většinu odletujícího oleje od řetězu. Pokud je olej řídký může pak stíkat, většinou ale vytvoří nechutný sliz, kterýho se blbě zbavuje.
chro chro
23. říj 2018 06:32 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 31
  • Obdržená poděkování 2
Louže je ted už vždy pod řetězem dle toho kde zaparkuju. Automatické mazání nemám nebo jsem blb a nevím kde ho mám :) Rozeberu to vyměním namažu a uvidím nic jiného mě nenapadá. Rosí to za jízdy takže jak poznat od kud?
Honda CBF 1000 FA 2011
23. říj 2018 06:54 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85
k rozetě by vedly hadičky.Mazání se ukrývá pod sedlo. nejde to přehlídnout. V extremu je možné, že ti odešlo gufero primárního kolečka, pak by se ti ztrácel motorový olej
chro chro
23. říj 2018 11:18 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Ano teoreticky je to mozne, ze by potom sa potom olej dostaval na retaz a z nej na zem. Ale potom by muselo byt vidiet rozstriekany olej od reraze na motorke - je to tak?
23. říj 2018 12:05 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 31
  • Obdržená poděkování 2
To mě taky napadlo hned ale ojej neubejvá .Byl jsem už servisu a první odpověď byla stejná gufero, dohodli jsme se že to pořádně umeju a budu pozorovat. Je možné že jsem to řemazal prý. Když tak se udělá gufero :( neví někdo jestli jde vyndat nebo se musí půlit motor?
Honda CBF 1000 FA 2011
23. říj 2018 12:10 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Takýto ubytok oleja nespozorujes, napriek tomu ze sa ta olejova stvrna zdá veľká ide o malé množstvo oleja..
Ak je to ale fakt motorový olej tak musi byt všetko okolo retaze zadrbane, je?
Skusal si dotytom prsta zisťovať kadiaľ tečie?
23. říj 2018 15:20 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 31
  • Obdržená poděkování 2
Tak vyřešeno :) řetěz byl přemazaný umyl jsem to komplet a ani kapka. Omlouvám se za zbytečný čas
Honda CBF 1000 FA 2011
31. říj 2018 23:04 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.485 sekund