Zadní tlumič CBF 600 S

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Zadní tlumič CBF 600 S

Upozorňuji že Pito se baví o trochu jiné ceně ale pokud ti to nepřišlo dost asi motorku pošleš trochu jinam kvalitou nečekej že se ti to při prodeji vrátí ale asi lze očekávat lepší jízdní vlastnosti jen bych si zjistil podle toho kolik vážíš případně zda jezdíš ve dvou jaký tlumič ti přijde aby byl nastaven na správnou zátěž a druhý pozor tyto tlumiče se velmi špatně nastavují myslím tuhost pružiny jeji nastavení je v místě kde to je technicky skoro neřešitelné přenastavit to nepíšu protože jsem ti nabídnul tlumič ale proto že pružinu nastavujes nejčastěji... A pokud tam nemáš přístup hodně se nadres...
Honda CBF 1000 RS:)
12. lis 2018 20:46 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Zadní tlumič CBF 600 S

Ovšem pozor teď jsem to znovu prošel a tady opravdu kroužek je www.eres-racing.sk/tlmice-emulsion-hyper...--emulsion-hyperpro/

Takže tento tlumič takto nastavitelný a použitelný i pro CBF jen budeš muset udělat držák na ovládání pružiny ale je to 750euro plus poštovné jen za zadek takže je to na tobě...
Honda CBF 1000 RS:)
12. lis 2018 20:50 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 31
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Lapi pro téma Zadní tlumič CBF 600 S

Chápu to nastavování je pro mě prioritou a 580 euro ja fakt moc.Psal jsem ti soukromou zpravu
Honda CBF 1000 FA 2011
12. lis 2018 20:51 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 31
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Lapi pro téma Zadní tlumič CBF 600 S

Honda CBF 1000 FA 2011
12. lis 2018 20:58 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Zadní tlumič CBF 600 S

Na mobilu není ta zpráva tak dobře vidět poslal jsem ti kontakt nápis SMS nebo WhatsApp a já ti dám vědět až pojedu okolo můžeš si tlumič nechat jak dlouho bude potřeba
Honda CBF 1000 RS:)
12. lis 2018 21:05 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Zadní tlumič CBF 600 S

I ten tlumič co jsi poslal podívej se na motorce jak das nahoru S klíč a jak odrazis tu kontra matku... A vezmi si že v pátek pojedeš na výlet s bagazi v sobotu ráno si privstanes aby jsi povolil pružinu protože pojedeš na lehko a zase v neděli znovu utahujes operace podle mě tak 10min každá změna a budeš nadávat celou dobu...
Honda CBF 1000 RS:)
12. lis 2018 21:09 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 31
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Lapi pro téma Zadní tlumič CBF 600 S

no jestli se nepletu s klíč dáš dolu? a ne nahoru dle obrazku stejně jako originál
Honda CBF 1000 FA 2011
13. lis 2018 18:26 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Zadní tlumič CBF 600 S

Jsme v podstatě domluvení ale ještě ti doplním pleteš se S klíč dáváš nahoru tam jsou matky co štelují pružinu to černé dole je nastavení chodu tlumiče a tím se točí rukou ovšem u CBF máš ve spodní části na kyvce takověU-čko a ani toto kolečko není extra dobře přístupné... a když jde z tuha je to také opruz… horší je přístup k druhému nastavení myslím že to utlum to je ten malý šroubek nahoře tak u CBF s tímto tlumičem bude prakticky nedostupný. Jen pro další ladiče lako info...
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Lapi
14. lis 2018 08:00 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.483 sekund