Roztláčení

  • Příspěvky: 42
  • Obdržená poděkování 3

Roztláčení vytvořil uživatel Vikrs

Doposud jsem měl motorku s karburátorem a jednou jsem měl nouzi a nenastartoval,slabší baterie, tak jsem zapl zapalování a roztlačil ji. Po chvilce chytla. Otazkou ale je, zkušenosti nemám, co stříkačka. Jde roztlačit, kdyby byla nouze? Děkuji
05. led 2019 20:26 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Roztláčení

Ano, ide. Motorka sice trpi (viacej striekacka), ale podari sa ak mas dostatok energie pre riadiacu jednotku, palivove cerpadlo,...
Honda CBF1000FA
Díky: Rishor, Vikrs
05. led 2019 20:29 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Roztláčení

Můžu potvrdit, lze i stříkačku roztlačit. Když mi klekla baterka, tak jsem roztlačil a chytla hned.
Díky: Vikrs
05. led 2019 22:13 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Roztláčení

Da sa, ja som roztlacal 1000F s prazdnou zadnou gumou na dialnici ked som dostal defekt a vybil som si baterku vystraznymi blinkrami.
06. led 2019 10:00 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22

Odpověděl standaCBF pro téma Roztláčení

boco818 napsal: ked som dostal defekt a vybil som si baterku vystraznymi blinkrami.


To je mozne??? Ty dve zarovky sice dohromady nejaky proud daji, ale stejne bez toho ze bych neco pocital tak ty zarovka maji urcite proud mensi nez 1A, blikaji tak ze muzu pocitat ze mas spotrebuje jen jedine zarovky, takze by meli vydrzet blikat tak pres 6 hodin s rezervou. Jsem uplnen mimo??
Díky: Rishor
07. led 2019 15:08 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Roztláčení

No veru je. Su tam 4 ziarovky, nie dve. Každá má 21W. Cize ked svietia prikon je 84W. Prúd je vtedy cca 7A. Samozrejme je to prerušované dajme tomu 1:1. Takže prúd je 3.5A. Prúd navyše stúpa s poklesom napatia baterky lebo príkon ziarovky je stále rovnaký. Plne nabitá baterka je 14Ah,čiže celková teoretická kapacita stačí na max 4hod. Ale to bude vybita na 0 a baterka je na odpis.
Ked si k tomu vezmes ze CBF ky pri zapnuti zapalovania zapnu este aj svetlá (cca 60W), plus spotreba zapalovania a k tomu treba roztočiť štartér, a navyse máš uz 4 ročnú baterku, máš výsledok istý... Blikalo mi to asi hodinu ale neviem presne. Bolo to dosť hektické, bolo tam teplo asi 30 stupnov, snažil som sa telefonicky privolať asistencku a na záver sa mi este vybil aj telefón :silly:

1000F je velmi citlivá na napatie baterky, pre mna bol maly zazrak ze som to dokázal (na 3 pokus) na preplnenej dialnici roztlacit s prazdnou zadnou gumou...
Díky: Rishor
07. led 2019 20:37 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Roztláčení

Erneste s roztlacenim máš víc zkušeností in the middle of nowhere v Rumunsku u blátivé zátoky kde jsi nechal motorku v nejnižším bodě kde jsem. Zapadl s motorkou do písku a vyložil jsem sebe i Kláru do ostružin tak tam jsi taky nenatočil od té doby mě Klára sehnala tu startovací baterií ....jako powerbanku. Ale k věci za mě nevím proč to je ale CBF je brutálně citlivá na pokles napětí takže startování pro mě po delším blikání nebo po zimně vždy trochu adrenalinu... Podle mě roztlačit pokud baterka ještě něco dá jinak je to smrt a neuděláš nic nějaké napětí potřeba je ale prostě za normálních okolností to jeste jde ikdyz u toho Dunaje naskakujes na motorku a při zařazení dostáváš hned drift to stojí za to :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
07. led 2019 21:22 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22

Odpověděl standaCBF pro téma Roztláčení

Tak to jo Erneste, neuvedomil jsem si ze jsou tam 4 zarovky, Svetla jsem uplne vynechal, protoze na te moji 500 se da blikat bez svetel.
Dobry si uvedomit ze i to blikani muze byt problem.
08. led 2019 10:54 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Roztláčení

Mozno som to zle napisal, svetla sa rozsvietia pri zapnuti zapalovania predtym ako ideš štartovať...pocas blikania výstražných nesvietia
08. led 2019 21:29 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Roztláčení

Inak to iste sa stalo Jindrovi na Balkane ked nechal blikat motorku v tuneli tiez to bolo vyse pol hodiny a baterka iz nevedela točiť štartérom.
08. led 2019 21:30 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.895 sekund