Roztláčení

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re:Roztláčení

Tak boys , jestli se nepletu tak jsou to " i moje oblíbené " tunely u řeky Piva na trase Plužine - Ščepan Polje . Tam je to o hubu bez deště , horší po dešti nebo po ránu , no a za bouřky je "akce kamínek " úplně na prášky .
12. led 2019 16:00 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re:Roztláčení

Malpe klobouk dolů já teda když jedu s Ernestem tak se soustredim jen na zatáčky :evil: a vůbec netuším kudy nás ten kluk vede... Když jedu první já tak jedu aby mě nenabourali a hlavně furt řeší foto pointy já si pamatuji krajinu a výhledy jen na tolik abych se kamkoli mohl v klidu vrátit a nenudil bych se :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
12. led 2019 19:51 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re:Roztláčení

JinT napsal: Malpe klobouk dolů já teda když jedu s Ernestem tak se soustredim jen na zatáčky :evil: a vůbec netuším kudy nás ten kluk vede... Když jedu první já tak jedu aby mě nenabourali a hlavně furt řeší foto pointy já si pamatuji krajinu a výhledy jen na tolik abych se kamkoli mohl v klidu vrátit a nenudil bych se :woohoo:



Jasně cesta v bandě většinou tak vypadá - hlídáš záda toho před tebou , ve špíglu toho za sebou a potom směs ohlídat si silnici a nakonec to okolí . Pokud si však Balkán ( ale i jinde ) opakovaně procouráš sám , tak to jednak prožíváš jinak a taky ti v hlavě zůstanou jiné věci ( záběry - víc se soustředíš na krajinu ) .
Díky: Rishor
12. led 2019 21:19 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.401 sekund