PRODEJ CBF 1000 F

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

PRODEJ CBF 1000 F vytvořil uživatel Malp

Aby v tom nebyl borďas ( i na doporučení našeho člena CBF smečky ) založím nové vlákno .

Zdarec , přišla doba na změnu .
Už dlouho to odkládám , ale padlo konečné rozhodnutí , že vyměním svého mazánka CBF 1000 F za něco do terénu ( ve stylu XT 660 Z - ještě uvidím ) i na ty horší Balkánské cesty . Pokud by měl event. někdo zájem tak tady je odkaz .

www.motorkari.cz/motobazar/motorky/honda...bf-1000-1393415.html
27. led 2019 18:20 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma PRODEJ CBF 1000 F

JinT - Hm malpe to teda čumím jak se říká stárneš tak si chceš rozbít kokos ještě v terénu no hele nejsi také pomalý jezdec a ta 660-tka není to skoro málo? ale jak se říká proti gustu.. a na horších cestách věřím, že se bude vodit určitě lépe než Africa nebo GS... ale na silnici to bude chudak než tam dojedeš...


Zdarec , proto to už pár let takhle odkládám - CBFku znám a mám " od malička " , hýčkaná , je v plné polní a prakticky se na ni nemusí sáhnout . Navíc je to čiperná mašina , takže je mě tak nějak líto to poslat do světa , ale na druhou stranu mě to stále táhne objevovat pro mě zase nové cesty " mimo těch už pro mě profláklých " . A držet ji na lapání prachu v garáži je taky škoda - i když i to by byla možnost ( na někdy zase ) .
Jinak vím , že XT je jednobuch a s mazánkem se to nedá na silnici srovnávat , na druhou stranu je to jedna z možných mašin na šotoliny .
Afriku ani GS nechci - váha atd.
Pokud by zároveň někdo o nějaké pěkné zachovalé XT 660 Z Tenere r.v. nad 2012 věděl , uvítám jakoukoli zprávu .
27. led 2019 18:40 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma PRODEJ CBF 1000 F

Malpe jak píšeš výměna motorky je věčné téma já bych měl na tvojí CBF Kit dají se tam dát vidlice KTM z Adventure… a jen si rořešit zadní tlumič a vidlici :evil: jinou rozetu a jedeš :woohoo: :woohoo:
né v Dubrovníku jsme potkali chlapy co jeli na KLE 650 okolo světa říkali jednu věc ta motorka dobrá není ale udělala nám hroznou službu doslova řekli je to takový oslík...všechno nám odtáhl a vše vydržel ale až se vrátí počítám, že na ní zpět sednout dlouho chtít nebudou myslím, že je měli v plánu hned i prodat...jako lehce ojete :woohoo: podle mě u těchto strojů bude problém nejen s výkonem ale i posezem atd... na tvoje tour de balkan ja bych určitě šel do 2V a pokud se udržíš na šotolině váha není téma... a pokud pujdeš do terénu tak už vařič a paštiky vozit nebudeš protože pak i váha nákladu nejen stroje se začne počítat... jsem zvědavej jakou uděláš zkušenost a doufám, že i nadále nám nebudeš jezdit na srazy aby si s tebou clovek mohl popovídat... my už ti motorku nikdy mejt nebudeme takové pubertální chotky už nikdo mít nebude všichni jsme vyrostli jen za Davida nemůžu mluvit to je furt stejný tele :whistle:
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
29. led 2019 06:24 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma PRODEJ CBF 1000 F

Držím palce ve výběru nové moto. každopádně se hodně zklidníš
Jindro...neser člověka co ti připravuje jídlo...a já dodávám " co se ti hrabe v motorce" :woohoo: :woohoo: :woohoo:
chro chro
Díky: Rishor
29. led 2019 08:01 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma PRODEJ CBF 1000 F

Hele já jsem myslel úplně jiného Davida ale když jsi se tak hezky ozval podobnost s tebou byla čistě náhodná a osoby které se poznali byly původně smyšlené a veškera podobnost s realitou je čistě náhodná :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
29. led 2019 11:14 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma PRODEJ CBF 1000 F

JinT napsal: Malpe jak píšeš výměna motorky je věčné téma
... a pokud pujdeš do terénu tak už vařič a paštiky vozit nebudeš protože pak i váha nákladu nejen stroje se začne počítat...



Si myslíš , že v tej divočině se budu krmit furt jen medvědím masem a kořínkama nebo cooooó ?
A taky kávičku si potřeba dopřát . (lochčící se smajlík )
29. led 2019 16:12 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma PRODEJ CBF 1000 F

keith napsal: Držím palce ve výběru nové moto. každopádně se hodně zklidníš
.............



Jojo díky . Jak se něco zadaří tak dám vědět .
29. led 2019 16:14 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma PRODEJ CBF 1000 F

No uvidíš jak to pujde :evil: škoda že jsi jí nepouštěl loni mohl si jí vzít klon... ale zase bychom nemohli hrát šachy bychom neměli bílou figurku
Honda CBF 1000 RS:)
29. led 2019 17:46 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma PRODEJ CBF 1000 F

Malp napsal:

keith napsal: Držím palce ve výběru nové moto. každopádně se hodně zklidníš
.............



Jojo díky . Jak se něco zadaří tak dám vědět .


Tak ja si uz vybral Triumph Tiger 1200 XRt
29. led 2019 19:50 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma PRODEJ CBF 1000 F

Mefisto napsal: [quote="Malp"
.............

..............................................................................
Tak ja si uz vybral Triumph Tiger 1200 XRt[/quote]


Tak to je pěkný skok od CBFky . Mašina pěkná a nadupaná " pomocníkama " . Pokud jsi smířený s vyšší cenou a váhou tak proč ne - jako cesťák .
30. led 2019 10:42 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 5.253 sekund