PRODEJ CBF 1000 F

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma PRODEJ CBF 1000 F

Malp napsal:

Mefisto napsal: [quote="Malp"
.............

..............................................................................
Tak ja si uz vybral Triumph Tiger 1200 XRt



Tak to je pěkný skok od CBFky . Mašina pěkná a nadupaná " pomocníkama " . Pokud jsi smířený s vyšší cenou a váhou tak proč ne - jako cesťák .[/quote]

Tak jel jsem si ji do loni do Tucap jen tak vyzkouset a po 3/4 hodine bylo rozhodnuto.
Ono taky Malpe, neni moc co na vyber. Honda je out, nic poradnyho nedela a GSo nechci
Poslední změna: 31. led 2019 19:44 uživatelem Mefisto.
30. led 2019 20:15 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma PRODEJ CBF 1000 F

Hele Malpe napadlo mě co ten triumf 800 to vypadá jako rozumná motorka na jízdu i váhové by to nemuselo být špatně váha je 220 kg to je na velkou motorku asi normální XT je 181kg což je teda vyrazne méně je to hmotnost na kterou se chci letos s CBF dostat ale já budu mít asi 195kg :evil: ale to už je dost podobné oproti sériovým 240kg asi dobry :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
01. úno 2019 17:58 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma PRODEJ CBF 1000 F

Zdarec , no Triumph 800 - ten jsem vyloučil hned zpočátku - těžký , dlouhá jednička a vůbec ....
to už lépe vypadá F 800 GS - 214 kg a docela to chválí ... - jen ten servis po 10 tis.km ?
XT 660 Tenerka je 207 kg - mínusem je ten jednohrnec .
Vše samozřejmě pohotovostní váha .
Kurňa u silničky to bylo hned jasná CBFka .
02. úno 2019 17:59 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma PRODEJ CBF 1000 F

Tiger 800 zevraj aj cekom kúri (topí) pod zadkom, aspoň tak píšu v recenziách. Ale zevraj aj KTM
02. úno 2019 21:13 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma PRODEJ CBF 1000 F

Malp napsal: Zdarec , no Triumph 800 - ten jsem vyloučil hned zpočátku - těžký , dlouhá jednička a vůbec ....
to už lépe vypadá F 800 GS - 214 kg a docela to chválí ... - jen ten servis po 10 tis.km ?
XT 660 Tenerka je 207 kg - mínusem je ten jednohrnec .
Vše samozřejmě pohotovostní váha .
Kurňa u silničky to bylo hned jasná CBFka .


Jo u me to byla taky bila laska na prvni pohled
A ted me vychazi jen Tiger, ale ty jezdis sam a to je jina
Poslední změna: 02. úno 2019 21:15 uživatelem Mefisto.
02. úno 2019 21:14 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma PRODEJ CBF 1000 F

No nevím zda 6kg je v tvem případě téma o dlouhé jedničce nevím ale myslím, že v terenu to bude spíš výhoda... pokud má jednoválec o 13kg méně tak je to spíš jeho mínus... protože je to velmi malý rozdíl... Na silnici si myslím, že dnes už třeba zdaleka není jasná volba CBF navíc je to motorka už trochu konstrukčně mimo... dnes si nic bez pomocníčků nekoupíš... a když tak je to přestárlé... ale podle mě doba na koupy motorky je lepší je opravdu velký výběr a ruku na srdce jet se dá na všem všechny recenze jsou spíš subjektivní...
Honda CBF 1000 RS:)
03. úno 2019 14:15 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma PRODEJ CBF 1000 F

Ahoj oba stroje jsou fajn - osobní zkušenost , Tiger půjčený v rámci promo akce nový , například úplně super převodovka, jemná a přesná... a XT jsem vlastnil ve verzi motard, a mám dva kámoše co vlastní Tenere , a spokojenost , po 40000 km můj motor šlapal skvěle , rozvody v půlce ( XT má totiž ještě ten dobrý osvědčený napínák řetězu se zoubkama co se nekazí a ukáže jak moc je řetěz vytahaný :-) ) na motarda bylo XT trochu těžký , ale dovolená ve dvou na Šumavu byla fajn, sedlo přesto že vypadalo sportovně celkem ušlo s pohodlým a maximální rychlost byla hodně slušná oproti starým bucharům :-) jen jsem na tyhle motorky docela prcek ...hodně štěstí kluci ať se daří
Poslední změna: 06. úno 2019 13:02 uživatelem Hodys.
06. úno 2019 13:01 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma PRODEJ CBF 1000 F

No heléé kucí , :-) , mezi náma , ten Tygr na silnici proč ne ? Na horší cesty ( jakože Horší , ne horší ) natož občasnou krizovku v kopečkách - tam je každý mínus kilo na tož desetikilo a víc sakra znát . Ve spojitosti s jeho vysokým těžištěm ( ten motor je dooost nahoře ) a rychlou jedničkou tam , kde je potřeba pomalý furtšlap bez zbytečnýho spojkování to není zrovna nejlepší nápad . Jako jezdit se dá na všem v tom problém není - spíš jde o to jestli si tu jízdu užíváš , nebo ji tak nějak přetrpíš . A vo vo vo tom to je :-) .
Jinak je to stále otevřené - CBFku mermomocí taky prodat nemusím , tak kdoví jaká a na čem bude letošní motosezóna .
06. úno 2019 19:49 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma PRODEJ CBF 1000 F

Malpe o kg v terénu se samozřejmě nehadam a nedělám si iluze že by diskuze změnila tvůj nazor :woohoo: :woohoo: ale když vím jak nalozeny jezdíš tak se bavím spíš o tom co motorka uveze a pokud vezmu stejny objem bagaze tak větší moto lépe obstojí jak na polni tak na jako kolo jiné cestě co se douhe jedničky týká tak dlouhá je právě pro ten terén podle mě aby jsi právě mohl odslapovat atd.... Jinak nevím jak se definuje dlouhá rychlost u motorky asi bych to musel zkusit třeba CBF mě přijde že má hodně dlouhé silniční rychlosti ale i dvojku pokud jsi tu mašinu zkoušel není o čem budu zvedavej co poridis a jak s tím pochodis a doufám že se i přesto zastavíš na nějakém stáže či akcí ať nám ten Balkán sakra pořádně popises
Honda CBF 1000 RS:)
07. úno 2019 06:52 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.518 sekund