HISS

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma HISS

hele plete se mi to s autem ale myslím, že jsme se bavili o ceně okolo 5tis... nejsem si jistý... co mi ale tvrdili, že je problém pokud nemám oba klíče a nebo jeden klíč a plíšek... když budeš mít cestu okolo Hondy zeptej se to moje dilerství bylo tak trochu na hovno a už tam delší dobu nejezdím po pravdě s Hondou už nemám nic do činění asi 5let ani by motorku nepoznali a nevěděli by si dávno rady...
Honda CBF 1000 RS:)
25. úno 2019 07:41 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma HISS

Nejsem si uplne jisty, ale jdou myslim jen dva
25. úno 2019 16:28 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 25
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl ehonda1 pro téma HISS

Nechávala jsem si dělat náhradní klíč, protože jsem měla jen jeden. Do Hondy jsem nešla, ale tam kde se vyrábí běžné klíče a čipované autoklíče, tam většinou dělají i klíče od motorek. Dojela jsem s motorkou pán ji zapojil do něco jako tabletu a pak vyrobil klíč. Stál 2.000,- není to originál, ale funguje a nebyl potřeba žádný plíšek a klíčů ti udělá kolik chceš :)
25. úno 2019 18:14 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma HISS

tak vidíš je to tedy jednodušší než jsem si myslel... doufám, že se zeptal aspoň po techničáku :woohoo: :woohoo: a nebo působíš tak bezelstně že ti věřil :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
26. úno 2019 09:05 #24

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 25
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl ehonda1 pro téma HISS

Nic po mne nechtěl. Když už jsem s jedním klíčem dojela, tak mu nevadí že odjedu se dvouma, hlavně že mu udělám kšeft :)
26. úno 2019 09:57 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma HISS

smutné takto u nás řešili i přidělávání klíčů pro bezpečnostní vložky nikdo nic neřešil... ikdyž je fakt, že teď mám systém generálního klíče a to ani ta nejvíc benevolentní ženská u nás nepřidělala... tak možná nějaký svatý grál klíčů existuje... B)
Honda CBF 1000 RS:)
26. úno 2019 10:11 #26

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma HISS

Takže možná zase rozchodím zámek na kotouč... ikdyž já teď mám v komponentech víc než je hodnota samotné motorky a navíc nezasvědcený člověk nebude chápat z jaké motorky díly fungují... takže chudák zloděj... myslím, že by mu dalo hodně práce rozklíčovat co kam patří..a prodat to jako celek já bych jí poznal na 100m kdykoli :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
26. úno 2019 10:12 #27

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.466 sekund